Jump to content

Grze(pipi)

Użytkownicy
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Grze(pipi) last won the day on October 3 2016

Grze(pipi) had the most liked content!

Community Reputation

410 Wybraniec

About Grze(pipi)

 • Rank
  Jestem na "nie".

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3448 profile views
 1. No właśnie, koksy, co jecie na śniadanie, obiad i kolację? Co szykować do roboty zamiast chleba? Mam tylko 20 minut przerwy, więc jebanie się z mikrofalą odpada. Żeby w smaku słodkie nie było.
 2. Nie wiem, w czym problem. Zajebałeś to auto czy wstydzisz się, że jest własnością banku? To nie WKP, tutaj lubimy samochody.
 3. Na szrot jechać, pięć stów dostaniesz, starczy na nową oponę i jakąś gierkę.
 4. Już bym chyba wolał Dacię za 29 900 zł niż biedne BMW w akrylowej bieli i z balonami na kołach. Chociaż to wszystko ceny z broszurek, bo nie wierzę, że Balon nie wynegocjowałby sobie solidnej obniżki i darmowych dodatków w zamian za darmowy serwis i roczny zapas worków do odkurzaczy.
 5. Popukaj, wduś lekko, ale raczej plastik. Nawet się tym nie przejmuj.
 6. A gdybym napisał, że Lanos nie zardzewiał na tylnym błotniku, bo to element niewymienny i producenci stosują tam lepsze zabezpieczenie antykorozyjne, natomiast na elementach wymiennych, czyli drzwiach, maskach, błotnikach przednich tego nie ma i po roku od zarysowania będą wyglądać jak na zdjęciu poniżej? Uwierzyłbyś? Pewnie byłbyś już w drodze do lakiernika, co? Mogłem zabić! PS. Czy i30 nie ma przypadkiem plastikowych błotników? Chyba że chodzi o tylne nadkole.
 7. Pozwól, że pomogę, tak z sympatii do porządnej koreańskiej motoryzacji. Jeżeli nie doszło do perforacji (nie ma dziury), a lakier jest zdarty do podkładu, a nie do blachy, to nic nie będzie rdzewieć. Dla przykładu dam zdjęcie Lanosa brachola. Wybacz, że taki brudny, ale auto idzie na szrot. Powstałe zarysowania i wgniecenia mają ponad 5 lat i jak widzisz, korozji nie ma. Zaznaczyłem największe wgniecenie. To białe to podkład. Do podkładu zdarte. Zrób porządne zdjęcia, bo najgorsza kwestia to utrata wartości i tłumaczenie pięściami przy późniejszej odsprzedaży, że wcale ciągnik nie wjechał w bok i nie ma podstaw do obniżania ceny o 1000 zł za każdy uszkodzony element.
 8. Z altera wygrałem mistrzostwa Gran Turismo 4. To byli czasy. Gry wychodzili.
 9. Bardzo g e n e r y c z n y ten Oathbreaker, jakie Deafheaven. I wokal nie ten.
 10. Cóż za żelazna konsekwencja użytkownika marki "obrazus". Gość z zasadami.
 11. Grze(pipi)

  Fast food

  Spokojnie, wuja, ty też kiedyś nauczysz się nie reagować na wypociny Mroka czy Milana. Następnym razem wymień se w myślach dziesięć rodzajów sera i jak się uda, to wtedy odpisuj. Mój rekord to sześć.
 12. Grze(pipi)

  Fotki

  Czyżby to Pan był autorem bestsellerowego "Poniedziałku"? Mogę prosić autograf? Jezu, ile ja już razy zaczynałem od poniedziałków... Od pierwszego dnia roku, pierwszego dnia wiosny, lata, urlopu, od przesunięcia czasu, od poniedziałku po uregulowaniu debetu, od dnia po rzyganiu, od wymiany aparatu zapłonowego, od pierwszego wpierdolu, od teraz na pewno, od wykupienia benefitu (bo zapłacone), od poniedziałku zaczynam. Tylko czekać, aż ta sztanga z poniedziałkami mnie przygniecie.
 13. Garba, depresję, alkoholizm. Aha, no i w najlepszym przypadku rodzinę (dysfunkcyjną).
 14. Grze(pipi)

  Fast food

  .xls, jaka bida. .ods Kto używa oprogramowania z wolnego wybiegu? Tylko nędzarze i Bartezyy. Na szczęście zaliczam się do tej pierwszej grupy. Chyba że jełopowi chodziło o .xlsx i poważnym ludziom i x y wysyła.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.