Skocz do zawartości

Fracture


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem trochę w demo, miła gierka. Wersja demonstracyjna pokazała ogólny zarys gameplayu, który niestety okazał się bardzo ograniczony. Fajnie się modyfikuje środowisko, fajnie się strzela(dość ciekawe ale mało oryginalne bronie). Grafika mi się podoba , choć szału nie ma. Kuleje AI, i nieraz detekcja kolizji. Będzie więc średniak jakich wiele chyba, że twórcy mają coś w zanadrzu w co wątpię.(ogólnie sterowanie, ruch postaci przypomina mi trochę Mercenaries sam nie wiem czemu).

Odnośnik do komentarza

Skończyłem demo i gierka całkiem wporządku. Grało się całkiem fajnie ale do pełnej wersji jakos mnie nie ciągnie. No chyba że stanieje to chętnie. A tak w ogóle to jakies łatwe to demo. Wziąłem na normal i nie miałem nawet przez moment problemu. Te ludziki "zle" to bezmozgi. Hiciora raczej nie bedzie ale pograć sie da :)

Odnośnik do komentarza

po przejsciu demka , musze powiedziec ze gra mnie naprawde zaskoczyla, i to bardzo pozytywnie !, ladna plynna grafika, gameplay przypominajcy chocby gearsow, tylko brakuje mi przylegania do scian i prowadzenia ostarzalu( albo tego niewyczailem :) ) ogolnie gierka ktorej nieposwiecalem uwagi przy przegladaniu zapowiedzi ,traileroe , etc,okazala sie bardzo fajna , byc moze znajdzie sie na mojej liscie do mikolaja ;) .

 

oka trza opykac demko mercaneries 2 teraz :)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

To jest klon GeoW? lol, przeciez tutaj nawet nie ma systemu przylegania do scian itp. Przeciez ta gra sie diametralnie gearsow rozni. Gearsy przeciez sa powolniejsze i bardziej wywazone, bardziej taktyczne, kiedy ta gierka to bieganie i strzelanie na hurra. Mi sie tam gierko relatywnie podobalo, za jakies 40zl moze i bym gierke lyknal, ale tak to chyba szkoda mi kasy ;p

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą przeszedłem demo. Średnio mi się podoba... bo to średnia gra. Miałem wrażenie że ta cała manipulacją terenu zrobiona jest na siłę, tylko po to żeby było coś nowego. Może w innych poziomach jest inaczej... Zgodzę się z przedmówcami że strzelanie jest nijakie. Ogólnie granie w demo nie sprawiło mi żadnej przyjemności ale złych odczuć też nie miałem. Po prostu Facture jest średnie i nijakie, więc w jesiennym wysypie gier nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...