Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

COD: WaW czy Resistance 2 ?? co ma leprzego singla i co ma leprze multi ??

szukam gry ktora mnie wciagnie aż do premiery killzone 2

 

Dostałem obie na gwiazdkę i moim zdaniem lepszy jest cod 5. Ma o wiele lepsze multi ,a single player jest porównywalny ( no może res 2 ma trochę lepszego singla ).Więc zależy czy chcesz mieć świetny multiplayer i dobry tryb dla pojedynczego gracza (cod 5 ) czy bardzo kiepski multi ,ale za to genialny (no może trochę przesadziłem z tym genialnym ^_^ ) single player , z niezwykłymi walkami z bossami ( resistance 2 ) ;)

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat. Chce sobie dokupić nową grę, bo wreszcie mam fundusze. Lubię gry w stylu Assasin's Creeda i GTA. Miałem kupić Far Cry'a 2, ale potem dużo osób zaczęło na niego marudzić, a ponoć na on-linie nikt nie gra. Teraz zastanawiam się nad Dead Space'm.

 

Czy ta gra jest ciekawa i warta kupna, czy raczej poradzilibyście zagrać w coś innego?

Odnośnik do komentarza

Fajna a, jeśli lubisz horrory to nie ma nic lepszego na tej generacji jednak gra ma tylko single player więc przejdziesz góra 2,3 razy i już nic do robienia nie będzie-średnio jedno przejście to ok 12-13h zabawy.

 

AC i GTA to duże gry z całkowicie otwartym światem i raczej równie dobrych gier w podobnej konwencji nie ma na PS3(może Oblivion-hmm rpg z równie freeroamingowy) ,a z reszty jest naprawdę masa genialnych tytułów i to już musiałbyś podać co Cię interesuje

Odnośnik do komentarza
Jakie sa wasze odczucia co do GTA IV na "plejke"? Gra wg opinii wyglada najgorzej na ps3, ale czy bardzo to drazni? Oplaca sie kupic czy lepiej darowac sobie szarpania wlosow?

Jakiego szarpania włosów o czym Ty gadasz?

GTA to dla mnie gra roku! Pewnie, że warto kupować.

A na przyszlość nie sięgaj po opinie to fanboyów Xbox`a, ja nie wiedzieć czemu grając w GTA na Ps3 bawilem się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Nie proponujcie mi PoP oraz Motorstorma. Motorstorm nie wciągnął mnie na tyle, bym grał w niego non stop. Raz na ruski rok uruchamiam tę grę. Z kolei z PoP grałem w część "Warrior Within" na PS2 i fakt - plus za walki, ale też mnie nie wciągnęło tak jak AC lub GTA IV. A najnowszy PoP ponoć ma mniej walki.

 

Ficuś skoro piszesz, że Dead Space jest ciekawe, to zaryzykuje ;) Poza tym nawet jak się nie spodoba to zawsze u siebie w Tychach mam sklep, gdzie można wymieniać gry albo pozostaje internet ;) Pytałeś się co mnie interesuje. Ja bardziej wolę akcję i platformówki (ach, Rayman, dobre czasy. Szkoda,że Ubi Soft spieprzyło serię...) niż wyścigówki czy sportówki. Wolę gry, gdzie mogę się powyżywać na ludziach, pośmiać się (fakt, niektóre akcje w GTA IV potrafią rozbawić ;) ) oraz podziwiać np. style walki (niektóre animacje ciosów w AC były wręcz cud-miód).

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak lubisz sie powyżywać na ludziach i podziwiać style walki to może Soul Calibur IV? :P Bo podejrzewam, że jak lubisz platformówki to Ratchety wszystkie poprzechodziłeś setki razy :D A jak nie to kupuj od razu bo tam śmiechu jest masa ;) A jeżeli nic Ci nie przypasuje z tego co podałem to nie mam pojęcia jak Ci pomóc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...