Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasson - szczerze mówiąc w grach konsolowych jestem krótko, bo od ostatniego dnia dziecka. I właściwie w Ratcheta nie grałem. A słyszałem, że Soul Calibur IV to raczej coś w stylu Tekkena. A w takie gry fajnie jest pograć z kumplem itd., a po takie gry mimo iż mi się podobają to rzadko po nie chwytam (bo rzadko mam z kim grać).

 

Yabollek - a słyszałem, że Heavenly Sword jest krótką grą. Dlatego sam nie wiem. Chyba, że źle usłyszałem ;P

 

 

A i do tego ja mam wersje 60GB, więc możecie podawać też propozycje z PS2 ;)

Odnośnik do komentarza

Jak jesteś casualem (czytaj - lamerem) i interesuje cię włącznie prosta, łatwa i średnio wciągająca rozgrywka to bierz HS, DMC4 to gra dla nieco bardziej zaawansowanych graczy, podobnie Ninja Gaiden. Gdzieś pośrodku plasuje się świetny choć nieco niedoceniany The Force Unleashed, jak lubisz klimaty Star Wars to atakuj.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

wszystkie gry które wymienił Seigaku mają swoje dema - warto spróbować :)

ja po ich obadaniu najwyżej stawiam Heavenly Sword (super klimat i fajny sposób walki), potem Devil May Cry 4 (wcześniej grałem tylko w jedynkę która była dla mnie słaba, a DMC4 wydaje mi się bardzo ciekawy), Ninja Gaiden (trochę archaizmów ma ale wydaje się fajna), na końcu Star Wars - chyba tylko dla fanów serii..

Odnośnik do komentarza

Warhawka mam ale to TPS, a UT za duża sieka :D

To jedynie dylemat między Bad Company (przelazłem singla ale nie wiem czemu nie grałem na multi)

vs

COD5 (jedyna nowość to nowe mapy :P)

Ktoś może grał w obie te gry i ma porównanie co do multi?

 

Edit: Skusiłem sie na Cod:waw - wiem ze zgrzeszyłem ;P

Edytowane przez szajbz
Odnośnik do komentarza
Dead Space, Tomb Raider: Underworld czy Prince of Persia? Lubię survival horrory. Grałem w poprzednie części Tomb Raider'a i Prince of Persia. Zależy mi na grze bardzo grywalnej i takiej która starczy na długo (nie tydzień i gra ląduje na półkę).

 

Nie mam Dead Space ale sprobowalem demo i nie powalilo mnie, choc wszedzie jest duzo pozytywnych opinii o grze.

Z dwoch pozostalych ciezko Ci doradzic. Ja chyba wole Tomb Ridera - tyle ze nie ma Trophies wiec po przejsciu juz chyba nie ma motywacji do lazenia znowu po lokacjach by pozbierac wszystkie skarby. Jednak przynajmniej sie troche kombinuje i to jest fajne. Ludzie jednak narzekaja na bugi (zwykle jednak na X0 - u mnie pojawily sie dopiero przy czwartej misji jednak nie popsuly mi przyjemnosci) i chyba troche przesadzaja - mysle ze zalezy to od nastawienia.

 

Za to PoP jest taki troche popierdulkowaty. Mozna sobie pograc - gra jest taka, ze fajnie sie gra ale nie jest bardzo wciagajaca, przez co latwo sie oderwac i dobrze sie wraca. Taka troche platformowka raczej niz przygodowka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...