Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

GTA IV czy Killzone?Fanem FPS nie jestem,ale Killzone mnie przekonuje natomiast wszystkie GTA mi się podobały i mogę powiedzieć,że jestem fanem tej serii.W multi nie będe tak dużo grał ani w tej ani w tamtej grze.Może będe mógł kupić obie produkcję,ale jeśli będe miał wybierać to co ?

GTA IV - wg. mnie swietna gierka. Jesli nie masz wystarczajacej ilosci kasy, to zanim ta gre przejdziesz i ci sie ona znudzi, to zdazysz nazbierac kase na KZ2 :P Wiele osob na nia narzeka, ale ja ta gre przeszedlem 2 razy i naprawde ja polecam, tymbardziej za taka cene w jakiej jest teraz.

Odnośnik do komentarza

Sie wkurzę to kupie wersje z krzaczkami :D .Ale też w sumie nie ma jak się dowiedzieć czy na 100% wyszła czy też nie :/ .Bo jak to rozumieć?

 

http://www.ps3info.pl/forum/Najlepiej-sprz...nej-t11168.html?

 

Demon's Solus - japońska gra z gatunku JRPG, która już w podbiła serca Azjatów teraz również w wersji angielskojęzycznej. Nie cieszcie się za bardzo to, że gra będzie dostępna również w angielskiej wersji językowej nie oznacza, że zostanie ona wydana gdziekolwiek indziej, poza tamtejszym regionem.

Jednak w odróżnieniu od japońskiej edycji gry, pozostałe azjatyckie edycje (z Hongkongu oraz Tajwanu) posiadają prócz własnej wersji językowej również angielską wersję w pełnej lokalizacji.Więc teraz macie możliwość zagrania w ten jak do tej pory najlepszy JRPG na PS3 w pełnej wersji angielskiej, wystarczy tylko poszukać po stronach internetowych zajmujących się sprzedażą gier i zamówić.

 

 

Jako posiadają , rozumiem że to już wyszło .

 

Edytowane przez ch00jraq
Odnośnik do komentarza
Sie wkurzę to kupie wersje z krzaczkami :D .Ale też w sumie nie ma jak się dowiedzieć czy na 100% wyszła czy też nie :/ .Bo jak to rozumieć?

 

http://www.ps3info.pl/forum/Najlepiej-sprz...nej-t11168.html?

 

Demon's Solus - japońska gra z gatunku JRPG, która już w podbiła serca Azjatów teraz również w wersji angielskojęzycznej. Nie cieszcie się za bardzo to, że gra będzie dostępna również w angielskiej wersji językowej nie oznacza, że zostanie ona wydana gdziekolwiek indziej, poza tamtejszym regionem.

Jednak w odróżnieniu od japońskiej edycji gry, pozostałe azjatyckie edycje (z Hongkongu oraz Tajwanu) posiadają prócz własnej wersji językowej również angielską wersję w pełnej lokalizacji.Więc teraz macie możliwość zagrania w ten jak do tej pory najlepszy JRPG na PS3 w pełnej wersji angielskiej, wystarczy tylko poszukać po stronach internetowych zajmujących się sprzedażą gier i zamówić.

 

 

Jako posiadają , rozumiem że to już wyszło .

 

Masz racje

(a google prawde Ci powie)

 

Wyszlo 5 lutego w Azji - patrz tutaj:

 

http://www.goldenshop.com.hk/AI-trad/psx3/soft/feb09jp.htm

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja mam lekki dylemat. Mogę wybrać między Killzone 2 + jakaś gra z platyny za 1zł lub Prince of Persia, Little Big Planet i kilka innych mocarnych tytułów. Fajnie byłoby dostać jakiś głos ludu. :)

 

Jeśli bardzo lubisz gry FPS to KZ2. W przeciwnym wypadku LBP będzie zdecydowanie lepsze. W ogóle LBP, to chyba najlepsza gra na PS3(IMO), więc ja mimo wszystko polecam LittleBigPlanet.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

piszę z doświadczenia mojego oraz moich znajomych - jak się spotykamy to bawimy się przy grze jak małe dzieci, wtedy gra jest wspaniała. multi online też daje radę ale z przyczyn oczywistych nie jest aż tak rajcujący jak multi w kolegami. a single player nie pamiętam nawet kiedy włączyłem, dla samotników będzie to po prostu co najwyżej dobra gra...

 

jako party game nie ma nic lepszego, ale jako platformówka wiele traci ze swojego uroku...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że granie w LBP jest zabawniejsze i daje więcej radości jak się gra z kimś. Ale np. ja(myślę, że wielu innych też) grając sam bawiłem się równie dobrze jak wtedy gdy grałem z bratem czy ludźmi z listy.(no może ciut lepiej z kimś, bo jednak jest kupa śmiechu niekiedy)

Zresztą w LBP nawet tworzenie levelu potrafi pochłonąć tak, że się nie da odejść od konsoli.

 

Więc jakbym miał wybrać między KZ2 i LBP bez wahania wybrałbym tą drugą ze szmacianym bohaterem. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...