Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle że SF4 to dobry wybór. Jeśli mówimy o skillowości, to zależy co masz na myśli. Manualnie jest kilka cięższych rzeczy (chociaż w porównaniu z tekkenowymi hardami wszystko jest dosyć proste), ale tak naprawde da sie bez problemu bez tego obejść. Jeśli chodzi o samo opanowanie systemu, to też jest on niby prosty, ale tutaj bardzo ważne jest już ogranie - znajomość własnej postaci o umiejętność dobrania strategii pod przeciwnika i jego postać. Najwiekszą zaletą tej gry jest to, że żadna inna bijatyka na ps3 nie zapewnia tak dobrego online. Lagi są lekko odczuwalne tylko przy słabym połączeniu (chociaż przy dwóch kreskach na pięć da się już spokojnie grać), poza tym gra się praktycznie jak offline. Taki sam lub troszkę gorszy online ma chyba tylko Virtua Fighter na xboxa (ssf2t HD remix i nadchodzącego MvC2 z PSN nie licze, bo nie wiem). Polecam :)

Odnośnik do komentarza

Od niedawna zainteresowałem się grami RPG. Grałem w obydwie części FABLE na klocku i wciągnęły mnie bardzo. Tak bardzo, że zrobiłem je na 100%. Chcę teraz spróbować innego RPG. Podoba mi się klimat średniowiecza i fantasy (Oblivion i Overlord już mam na oku;) ,może też być sci-fi w stylu Riddicka czy innych Star Trecków. Co warto kupić ?

Odnośnik do komentarza
Od niedawna zainteresowałem się grami RPG. Grałem w obydwie części FABLE na klocku i wciągnęły mnie bardzo. Tak bardzo, że zrobiłem je na 100%. Chcę teraz spróbować innego RPG. Podoba mi się klimat średniowiecza i fantasy (Oblivion i Overlord już mam na oku;) ,może też być sci-fi w stylu Riddicka czy innych Star Trecków. Co warto kupić ?

 

Fable to raczej gra akcji z elementami rpg. Jeśli chcesz prawdziwego RPG to Oblivion , Fallout 3 , ew. Mass Effect. Możesz też spróbować jakiś jrpg jeśli cię to kręci. Polecam Lost Oddysey i Eternal Sonata.

 

Odnośnik do komentarza
Burnout Paradise

Wipeout HD

Burnout i Wipeout to genialne wyścigi ale wg mnie dają o wiele więcej frajdy w singlu niż online.Najlepsze wyścigi online(i wg mnie wogóle) na PS3 to zdecydowanie Motorstorm Pacific Rift,prócz tego oczyścicie polecam Killzone2 i starego ale jarego Call of Duty 4

Odnośnik do komentarza
Fable to raczej gra akcji z elementami rpg. Jeśli chcesz prawdziwego RPG to Oblivion , Fallout 3 , ew. Mass Effect. Możesz też spróbować jakiś jrpg jeśli cię to kręci. Polecam Lost Oddysey i Eternal Sonata.

 

Eternal Sonata odpada, nie cierpię tych słodziukich japońskich ludzików;). Lost Odyssey zdaje się, że wyszło tylko na xboxa - czyli też odpada. Mass Effect też tylko na klocka, szkoda. Wezmę na początek Fallouta i Obliviona, zobaczymy czy się wkręcę.

Odnośnik do komentarza

Bierz wszystko. Kosztuja grosze dzis, a sa absolutnie swietne. Nawet jak Ci "nie podejda" to po prostu nie bedziesz sie zachwycal, ale przyjemnosc na pewno odnajdziesz.

 

EDIT:

 

Choc jako pierwszy tytul milosnikow platformowek i nie tylko wymienilbym Little Big Planet.

Potem Uncharted (tylko pamietac ze to TPS - strzelanka nie przygodowka),

Potem jak lubisz epickie slashery to wlasnie Heavenly Sword

Motorstorm PR - zajmie Cie na dlugie wieczory i przysporzy duzo siwych wlosow.

Metal Gear Solid 4 gra ktora trudno sklasyfikowac.

No i Killzone 2.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Co jako pierwszy tytuł na PS3? Killzone? Heavenly Sword? Uncharted? A moze wszystko naraz?

 

Wszystkie te gry sa swietne wiec ja bym je bral w ciemno. Jezeli musisz podjac decyzje co brac najpierw to polecam Uncharted. Nie znam osoby, ktorej by ta gra nie podeszla a dla mnie to hit zaslugujacy na najwyzsza note.. Esencja next-genowej rozgrywki gra-film. Genialny gameplay, wartka akcja, swietna grafika i muzyka..W dodatku to wszystko doprawione nutką oldschoolowej przygodówki a la Tomb Raider i mamy wypas:D

Odnośnik do komentarza

Uncharted to ile? 10h? 8h? Jak na pierwszy tytuł który się zazwyczaj masteruje do upadłego, bo brak kasy na następne, trochę słabo. Z tych trzech co wymieniłeś, jeżeli lubisz multi Killzone starczy na najdłużej. Jeżeli kasa nie jest problemem to polecam Heavenly Sword. Krótkie, ale genialne (ja przeszedłem w 6h) albo właśnie Uncharted.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...