Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli odpowiada ciklimat 2 wojny swiatowej to wez cod5.

W far cry 2 za to masz wspolczesne czasy,edytor map i duzo mapek stworzonych przez graczy w nim.

Tylko nie bierz polskiej wersji ,bo sa problemy z gra przez neta.

Jesli zalezy ci tylko na kampani to lepsza chyba ma cod 5 ,ale krotsza.Mzona na 2 pady grac .

W FC2 jest dluga,ale na jednego gracza i pod koniec zaczyna nudzic.

Odnośnik do komentarza

Ratchet and Clank ToD (najlepsza platformowka po LBP).

 

Ja jeszcze lubilem bardzo Heavenly Sword.

 

Klasyka to Motorstormy (najlepsze wyscigi arkadowe).

 

Lubisz karcianki? Wtedy Eye of Judgment (trzeba sie liczyc z kosztami).

 

No i Wipeout HD

 

jesli lubisz klimaty japonskie i RPG to Valkyria Chronicles i Folklore.

 

Ciekawostki:

 

Lair - dla grafiki, epickosci i latania smokiem. Niestety gra dosc chaotyczna.

Gran Tourismo Prologue - jesli nie chcesz czekac na pelna wersje a masz ochote na porzadne wyscigi na porzadnej kierownicy.

Resistance I i II - jesli lubisz FPSy i przejdziesz Killzone. Porzadny kawal gry.

 

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
jesli lubisz klimaty japonskie i RPG to Valkyria Chronicles i Folklore.

Folklore robi sie niesamowicie klimatyczny w pewnym momencie (pierwszy odwiedzany świat był troche zbyt infantylny), nawet brak dubbingu jakoś ten klimat potęguje. Gameplay szałowy nie jest, ale bardzo dobrze wspominam tą grę. Dla klimatu i historii warto.

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Mam LBP i samemu kompletnie nie chce mi się w to grać (włączam na 5 minut i mam dość), ale z bratem to już inna historia. We dwóch potrafimy przed konsolą przesiedzieć całe godziny. Gierka daje niesamowity fun w coopie na jednym tv (online dla mnie to nie to samo). Wniosek: LBP - TAK, ale tylko wtedy gdy masz 2 pady i z kim grać.

Zostaje Ci PoP, ale na jego temat zdania są skrajnie odmienne. Mi grało się świetnie

Odnośnik do komentarza
Który jRPG na ps3 jest najlepszy ? Doradzcie coś bo nigdy japońskie rpg nie grałem i się nie znam. Dodam ,że FF7 z psn już mam. Oczekuję też ,że gra nie będzie jakaś super skomplikowana i trudna bo nie gram dobrze w gry z tego gatunku.

Zaraz zaraz, czy ja coś przegapiłem? To na PS3 są jakieś jRPGi??

 

Na twoim miejscu póki co skupiłbym się na zaliczeniu największych perełek z epoki ps2 (FFX, VPII, KHII, Persona 3, TotA), a do peestrójki wróciłbym dopiero za jakiś czas, jak już się rozkręci w temacie erpegów (2-3 lata?).

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie zgadzam sie. LBP daje mega duzo funu nie tylko, jesli sie gra na jednym TV. Gra online z Polakami, z headsetami = FUUUUN.

A jesli o mnie chodzi, to dla mnie naprawde nawet samemu gralo sie swietnie. Moze to dlatego, ze dawno nie gralem w zadna platformowke, ale gralo sie wysmienicie.

Kurde, az chyba sobie zagram z LBP :D

 

Tylko żeby jeszcze lagów nie było to by dało się grać.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się właśnie nad LBP, bo mam w okolicy nówkę za 99 zł (w końcu xP) tylko:

- lubię platformówki, a jak testowałem tryb single player (tylko 1 plansza) w Saturnie to średnio to do mnie przemawiało (nie licząc filmików z fajnymi minkami Sackboya, bo to mnie rozbrajało :D)

- gra przez neta ok, ale musze najpierw naprawić kartę TV w kompie ;P

- duży fun w tej grze daje ten cały edytor, a ja nie mam dużej cierpliwości do tworzenia nowych rzeczy, a słyszałem, że edytor jest średnio łatwy.

 

Po prostu się obawiam, że ta gra średnio mi się spodoba i przy najbliższej okazji ją wymienię itd. Z wymianą nie byłoby problemu - mam w Tychach sklep z wymianą + giełda w Katowicach, ale i tak wtedy szkoda.

 

Poradźcie - brać, czy nie brać??

Odnośnik do komentarza

Na twoim miejscu bez zastanowienia bym brał LBP. Na początku też obawiałem się że gra mi się nie spodoba, ale po zagraniu w nią kliku godzin zmieniłem zdanie, pozatym edytor nie jest taki trudny wręcz jest bardzo łatwy. Jesli znudzi ci sie robienie leveli to zawsze może pograć w czyjeś levele :) (pozatym na allegro LBP stoi już od 69zł ;])

 

 

 

Zastanawiam się nad kupnem gry i nie wiem którą wybrać :( Prince of Persia czy Godfather 2?

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Merson, mój kolega grał w Ojca Chrzestnego 2 i z tego, co on mi mówil, to lepiej żebyś tę grę brał. W PoP masz łażenie po kątach i zbieranie tych orbów na przemian z przeciwnikami. Z kolei w tamtej grze tworzysz mafię od podstaw na terenie, jak bijesz gościa to masz masę możliwych kombinacji. Kolega mówi, że przy tym GTA to pryszcz ;P Ale ja sam nie wiem, bo nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...