Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, wiem, że dość często tu piszę, ale ostatnio mam sporo wolnego czasu i bardzo ładnie wpada mi kasa, tak więc: chyba skorzystam z promocji EA "Kupujesz 1 grę, a drugą masz za darmo". Na pewno kupię Crysis 2 + ME2 (czy bez świetnej znajomości j. angielskiego będę wiedział o co chodzi? Czy gra jest podobna do jedynki i czy muszę znać jej fabułę?) lub Bulletstorm (warto? przyjemnie się strzela?)

 

To co teraz napiszę to tylko moje zdanie, ale lepiej przeanalizuj. Kupiłem i Crysisa i ME2 i obie gry rozczarowały mnie niemiłosiernie. Crysis był nudny SI, było słabe, gra bądź co bądź liniowa i nie rozumiem zachwytów nad multi, jest takie jak każde inne, z większymi lagami i długim oczekiwaniem przed znalezieniem serwera.

 

Mass Effect ma dobrą fabułę i przyjemnie się strzela, ale... to jest rpg podobno!!! Ja wiem, że wciąga, że coś tam, ale do mnie to nie trafia. Przyznam się, że nie przeszedłem całego (na szczęście na początku nie wpisałem kodu :D), bo zwyczajnie się zawiodłem. Konstrukcja levela w ME2: biegnij. O nie! atakują! (teraz parę osłon, parę skilli) uff udało się... (cutscenka) o nie, tym razem z prawej! Dochodzi do moim zdaniem śmiesznych sytuacji gdzie przez 15 minut strzelamy np. z jednego budynku do hord wrogów nadchodzących po kolei z każdej strony.

 

Bulletstorma nie kupiłem, ale biorąc pod uwagę demo, to podobało mi się ono bardziej niż C2 i ME2, sam zresztą pewnie kupię, ale po ograniu jesiennych hitów, bo wiosną zrobiłem wtopę z Crysisem.

 

Kończąc: jak chcesz sobie postrzelać z dobrą fabułą i/lub świeżymi rozwiązaniami w gameplayu - bierz ME2, lub Bulletstorma. Ja Crysisa kompletnie bym odradzał, choć jeżeli już grałeś i strasznie ci się podoba to kupuj, może tobie podpasuje bardziej. Nie wiem dokładnie na czym ta oferta polega, ale jak szukasz rpg'a od Bioware to zdecydowanie bardziej polecam DA2, które jest po prostu dobrą grą. Nie wiem jak ty to sobie wszystko ułożysz co do tej całej promocji EA, ale mam nadzieję, że pomogłem :teehee:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kurcze, wiem, że dość często tu piszę, ale ostatnio mam sporo wolnego czasu i bardzo ładnie wpada mi kasa, tak więc: chyba skorzystam z promocji EA "Kupujesz 1 grę, a drugą masz za darmo". Na pewno kupię Crysis 2 + ME2 (czy bez świetnej znajomości j. angielskiego będę wiedział o co chodzi? Czy gra jest podobna do jedynki i czy muszę znać jej fabułę?) lub Bulletstorm (warto? przyjemnie się strzela?)

 

ME2 - angielski trzeba znać w miarę dobrze. Gra jest orżnięta ze wszystkich funkcji statystyki ekwipunku, są tylko opisy, nie ma różnych rodzajów amunicji itp. Jeżeli chodzi o fabułę jedynki - jak jej nie znasz to wiele stracisz moim zdaniem.

 

Bulletstorm - świetna arkadówka z jajem, szybką akcją i bardzo fajnymi lokacjami.

Odnośnik do komentarza

Z tych czterech moźliwości zamierzam wziąc dwie, pomozcie:

- Bulletstorm

- InFamous 2

- Gta complete edition + batman: aa

- Fallout: new vegas

 

Ja bym brał GTA + Batman i InFamous 2, bo Bulletstorm to gra na raz (do tego nie za długa) jak nie lubisz żyłowac wyników, jak lubisz to pobawisz się dłużej. W Fallouta nie grałem to nie podpowiem.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli lubisz erpegi, to poważnie zastanowiłbym się na Twoim miejscu nad New Vegas, które to jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych przedstawicieli gatunku na current-genach. Ogrom możliwości, multum questów, pięknie dopicowany gameplay. Grania co niemiara, na pewno wystarczy Ci na dłużej niż reszta gier listy.

Odnośnik do komentarza

A jakbyś porównał NV do "trójki"? Jest duża różnica? Bo w sklepie niedaleko gdzie mieszkam jest kolekcjonerka za 120zł, więc jeżeli gameplayowo aż tak nie odstaje, to też bym się skusił, ale animacja na gameplayach wygląda strasznie drętwo :P I chciałbym uniknąć sytuacji jak w ME2, które jest praktycznie shooterem.

Odnośnik do komentarza

Warto kupić DJ Hero? I która część lepsza?

Jesli lubisz muze i djke to bardzo polecam. Sam mam i obie czesci. Obie sa swietne, w jedynce mi osobiscie muzyka bardziej podpasowala. Dwojka natomiast jest ciekawiej rozbudowana. Polecam i tak jak ktos tam wyzej pisal, jak kupisz dwojke to jedynka tez jest w srodu, Zestaw DJ Hero 1 + 2 i konsoleta na allegro mysle ze gdzies nowka za 180zl. Nie wybieraj sie do media markt, bo to co tam ostatnio zobaczylem to myslalem ze... SAMA gra Dj hero 2 za... 239zł :teehee:

 

 

 

A teraz male glupie pytanie ode mnie:

Jesli nie gralem w zadnego MGSa to warto zagrac w sama 4? :P

 

Mozesz rozpoczac od 3 na ps2. POlecam, epicka gra.

Odnośnik do komentarza

Witam mam dylemat KZ3 czy Bulletstorm??? KZ2 ostatnio bardzo dużo grałem i nie wiem czy mi się multi nie przejadło. Czy Bulletstorm będzie dobrą odskocznią???

 

Grałem w betę online Killzona 3, a 2 mam u siebie i w multi grało się inaczej. Postacie się poruszają szybciej, walki są bardziej dynamiczne i wprowadzono odpowiednik Rusha z BFBC2. Mi po BF'ie i dwójce nie przypadło do gustu, ale jeżeli szukasz czegoś nowego to wg. mnie to jest inne doznanie niż w poprzedniej części. Jeżeli lubisz maksować wyniki i dobrego singla to bierz Bulletstorm, a jeżeli szukasz szybkiego, ukonsolowionego multi K3

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko - którą wersję Castlevanii wybrać? X360 czy PS3? Mam iksa i ps3 i chce kupić Castlevanie. Czytałem, że niby na ps3 więcej klatek animacji, zresztą slashery kupuję głównie na ps3 (Bayonette na x360) - bo po Godzie lepiej mi się gra w Slasherki na Ps3. Ale ogólnie to wolę pada od 360 - po Resistance bolały mnie ręce na trójce. Jak to się ma w sterowaniu w Castlevanii? Może lepiej kupić wersje na 360? Pozdrawiam i jakby ktoś mógł coś doradzić.

Odnośnik do komentarza

F1 2010 (da się grac na padzie? gra nastawiona na realizm, czy arcade?), czy Heavy Rain (to taki film, w którym tylko wybieramy opcje dialogowe, tak?) Ewentualnie co mi mozecie polecic do ~150zl? Gatunek jest mi praktycznie obojetny (wszystko oprocz horrorow), preferuje FPSy, gry akcji.

 

Trudno mi porównać F1 do Heavy Rain, więc póki co się nie wypowiem. Co do tej gierki do 150zł to mamy pełno gier akcji w bardzo niskich cenach. Batman:AA, Uncharted i U2, GoW3 - to moje ulubione. Oczywiście najlepszą chyba możliwością w ogóle na tej generacji jest wg. mnie Red Dead Redemption, które za 150zł możesz łyknąć razem z Undead NIghtare. Jeżeli szukasz np. slashera, to może uda Ci się dorwać (moim zdaniem) świetnego Dragon Age 2, walka mocno zręcznościowa, jedynie przy większych bossach trzeba się bardziej namęczyć, świetna fabuła i dużo możliwości rozwoju postaci i opowieści. Możesz też nadrobić Assassins Creedy :P Ogólnie te tytuły wymienione przeze mnie wyżej to moim zdaniem must-have z szeroko pojętej kategorii "akcja" jeżeli np. już je ograłeś, albo cię nie interesują, to napisz pokombinujemy dalej :)

Odnośnik do komentarza

No to tak: GoW3, Uncharted 1 i 2, Batman: AA - przeszedłem. RDR przechodzę. W Dragon Age 1 grałem na x360 i jakoś gra mi nie podeszła - czy w dwójce jest taki sam system walki? Z serii Assassin's Creed został mi do ogrania tylko Brotherhood.

 

edit: kupilem Sly Collection HD.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
<br />No to tak: GoW3, Uncharted 1 i 2, Batman: AA - przeszedłem. RDR przechodzę. W Dragon Age 1 grałem na x360 i jakoś gra mi nie podeszła - czy w dwójce jest taki sam system walki? Z serii Assassin's Creed został mi do ogrania tylko Brotherhood.<br /><br />edit: kupilem Sly Collection HD.<br />
<br /><br /><br />

 

Jeżeli nie podeszła ci konsolowa "jedynka", to dwójkę bierz w ciemno, walka jest o wiele przyjemniejsza i bardziej to "czuć" :D Poza tym dla samej historii warto.

Odnośnik do komentarza

Ja bym wybrał Resistance 2 ale The Darkness też fajne tylko nie dla każdego. przelazłem całe i świetna fabuła, ale oprawa już trochę odstrasza plus monotonnia w pewnym momencie. Klimat za to świetny i długa gra.Resistance 2 to hollywoodzki blockbuster zaś Darkness mroczne kino niezależne :-). Obie bym brał biorąc pod uwagę cenę :-).

 

jakie są dobre gry na Move?

 

Mam Eye Peta już i chrześniak sika po nogach.

 

Sports Champion do mnie idzie też.

 

Grałem w demko The Shoot i tych innych zr Starter Disca no i kaszanka lekka. Coś jeszcze godnego uwagi? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Własnie - DS Extraction - w każdej wersji DS2 na ps3 to jest? Jedynke DS niedawno skończyłem i kapitalna była. Miałem kupić na x360 dwójkę ale jak Extraction dodają to łyknę na ps3. Killzone 3 już mam ale jeszcze dwójki nie skończyłem hehehehe. Jeszcze jakieś tytuły na Move? Te klocki na starterze były fajne ale trudne i dla starszych raczej - dzieciaki w to nie pograją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...