Jump to content

Midnight Club Los Angeles

Texz

Recommended Posts

• Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Ten z policją to jakby tak z TDU wyjęty :huh:

W TDU była całkiem fajna blondyneczka wręczająca mandat :> Ziomy z giwerami to już wyższy poziom :D

Patrząc też na poprzednie screeny... Ciekawe jak rozwiążą kwestię przechodniów - da radę wziąć na maskę czy nie :D Może w końcu żywy ludzik w racerze nie będzie tylko elementem cut-scenki.

• 3 weeks later...

Shoty srednie. Gra nigdy jakos mnie nie jarcowala, racery i freeroaming to IMO pomylka. No i wlasnie ten lansowany przez EA i teraz R* klimat ulicznych fighterow. Nie dla mnie.

Tyle ,ze ten klimat jest w tej grze od samego poczatku. To raczej pomylka jest nazwac ,najnowsza czesc ,gra idaca za moda. Ja tam czekam na gre z niecierpliwoscia, tylko zeby nie odwalili czegos glupiego z ta policja ,co widac na jednym screenie.

Spoko, każdy ma swoje klimaty ale wyobrażasz sobie legalne wyścigi uliczne? Freeroamig to teraz najlepsze rozwiązanie żeby choć trochę powiało świeżością w racerach. Swobodne śmiganie po okolicy i zwiedzanie + dojeżdżanie do wyścigów daje więcej zabawy niż tylko odpalanie poszczególnych tras. Zawsze było tylko menu, wybór trasy, samochodu i repeat until game over. Przynajmniej jest co robić.

Nie wiem, nie testowałem, ale to pewnie kwestia wykonania no i gustu :P TDU było genialne klimatem. Mnie naprawdę cieszy takie podejście do tematu. Chętnie polatam po LA bez cel, dla samego zwiedzania i ogólnej eksploracji.

BartX:

Właśnie dlatego tak ważne jest "zaprojektowanie" i wykonanie gry. Znowu odniosę się do Test Drive ale co tam. Trzeba było poświecić kilkanaście godzin aby odkryć całą wyspę, drogi, eventy itd. Jeżeli podobnie będzie w LA to ofc must have.

Edited by Colin84

@Psyko

Agreed.

Arcade + otwarte miasto to pomyłka. W MC3 miasto było tak małe, że właściwie się nie odczuwało free-roamingu. Po prostu łapało się kolejne evenvty, nie trzeba było jechać przez całe miasto jak w Burnoucie :/

@Colin84

TDU IMO zabijał klimatem przez parę godzin, później te widoczki mi się znudziły.

Edited by BartX