Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Ten z policją to jakby tak z TDU wyjęty :huh:

 

W TDU była całkiem fajna blondyneczka wręczająca mandat :> Ziomy z giwerami to już wyższy poziom :D

Patrząc też na poprzednie screeny... Ciekawe jak rozwiążą kwestię przechodniów - da radę wziąć na maskę czy nie :D Może w końcu żywy ludzik w racerze nie będzie tylko elementem cut-scenki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Screeny wymiatają. Ostatni trailer również. R* trzyma rękę na pulsie. Jak pamiętam Dub Edition był znakomitą ścigałką a tutaj widzę, że twórcy poszli na całość. Chyba będzie to jedna z najbardziej udanych wyścigów związanych z nielegalnym klimatem szybkich i wściekłych, or sth.

Odnośnik do komentarza

Spoko, każdy ma swoje klimaty ale wyobrażasz sobie legalne wyścigi uliczne? Freeroamig to teraz najlepsze rozwiązanie żeby choć trochę powiało świeżością w racerach. Swobodne śmiganie po okolicy i zwiedzanie + dojeżdżanie do wyścigów daje więcej zabawy niż tylko odpalanie poszczególnych tras. Zawsze było tylko menu, wybór trasy, samochodu i repeat until game over. Przynajmniej jest co robić.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie testowałem, ale to pewnie kwestia wykonania no i gustu :P TDU było genialne klimatem. Mnie naprawdę cieszy takie podejście do tematu. Chętnie polatam po LA bez cel, dla samego zwiedzania i ogólnej eksploracji.

 

BartX:

Właśnie dlatego tak ważne jest "zaprojektowanie" i wykonanie gry. Znowu odniosę się do Test Drive ale co tam. Trzeba było poświecić kilkanaście godzin aby odkryć całą wyspę, drogi, eventy itd. Jeżeli podobnie będzie w LA to ofc must have.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

@Psyko

 

Agreed.

 

Arcade + otwarte miasto to pomyłka. W MC3 miasto było tak małe, że właściwie się nie odczuwało free-roamingu. Po prostu łapało się kolejne evenvty, nie trzeba było jechać przez całe miasto jak w Burnoucie :/

 

@Colin84

 

TDU IMO zabijał klimatem przez parę godzin, później te widoczki mi się znudziły.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...