Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Gra świetna, ale wymagająca. Skupienie na maksa, bo jeden dzwon i można często pożegnać się z wygraną.

Muzyka cudowna (zwłaszcza d'n'b i elektronika), graficznie też trzyma poziom, choć czasami wcina tekstury.

Najgorsze jak wyjeżdża się z garażu motorem, rura i nagle bum. Leżysz, a po chwili dorysowuje się samochód w który przydzwoniłeś, a którego nie było widać...

IMO 7/10

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i stwierdzam, że gra jest taka sobie. Jest to taki mocno dopakowany NFS Undeground 2. Sporo ulepszony, ale ciągle wtórny. Jest lepsza grafika, fajniejsze samochody, więcej ulepszeń, ale ciągle te same schematy- wygrywamy wyścigi, zdobywamy reputację, wskakujemy na kolejny poziom i tak dalej. Co zasługuje na pochwałę to tuning- można tu zrobić praktycznie wszystko. Na profilu opon, ich szerokości, rozmiarze koła, (wszystko oczywiście do regulacji oddzielnie z przodu i z tyłu) zaczynając, a na wyborze foteli oraz ich dwóch czy trzech kolorów kończąc. W paint jobach znany i sprawny system layerów (do forzy trochę brakuje, fajne szablony, ale mało ich), możemy też tak jak już w NFSU2 wybrać rodzaj lakieru (pearlscent, matt, itp.), można malować każdą część oddzielnie. Gra nie jest tyle trudna, co irytująca. Niby ma się szybki samochód, wszystko fajnie, odpowiednią drogą jedziemy itp., ale traffic jest tutaj zje.bany po prostu. Człowiek musiałby mieć jakiś szósty zmysł żeby to ogarnąć. Jedno odchylenie wzroku "w dal" i dzwon murowany. Debilne jest właśnie AI kierowców, którzy jadąc nam naprzeciw jakby specjalnie jechali w nasz samochód :/ Nie wiem, może jestem zbyt wielkim kaziualem, ale te czołówki mnie strasznie denerwują. Fajnym urozmaiceniem są też tzw. Special Abilities. Na przykład: ktoś nas wyprzedza, a my pykamy mu impuls elektryczny (?) i kolesiowi wysiada silnik :) Chociaż te specjale wkraczają już w klimaty sci-fi (nitro jeszcze jest minimalnie realistyczne). Multi też daje radę (capture the flag samochodami :E). Gra ma u mnie wielkiego minucha za wtórność, aczkolwiek plusuje dobrą jakością tej wtórności. Zaledwie kilka innowacji, które jednak nie czynią gry przełomową. 7+, może 8- na 10.

Odnośnik do komentarza

Dzięki , a może masz namiary na 60beczek (najlepiej mapka)?

 

Edit: Nieaktualne , 5minut i sam znalazłem. Proszę , napewno komuś się przyda (hmm... Fistachowi? :E) : http://www.cheatcc.com/images/midnight_clu..._barrel_map.jpg

No to zadanie na dzisiejszy wieczór już mam :D

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...