Skocz do zawartości

Midnight Club Los Angeles


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem, ale z tego co patrze po forach, to nie tylko mnie dotyka ten problem. Nie ma go praktycznie wcale podczas wyścigów ale za to podczas swobodnej jazdy po mieście przy większych prędkościach pojawia się często. Kilka razy zdarzyło się nawet że gra załadowała tuż przede mną samochód z traficu... mogę, oczywiście przełknąć to, że laser w trzyletniej konsoli nie pracuje tak szybko jak kiedyś, jednak powtarzam - nie tylko ja mam taki problem z Midnight Club LA!!! BTW- Super Big Boss - jak udało Ci się zapisać grę na dysku jeszcze przed pojawieniem się aktualizacji?! Dostałeś jako "tester"?

Edytowane przez Octane PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do kupna gierki, przynajmniej jak trochę stanieje, od razu zaznaczam, że nie miałem do czynienia z poprzednimi częściami. I tutaj pojawia się jedno ale, jest już prawie tydzień po premierze(jak nie lepiej) a tu praktycznie zero opinii, "pseudo recenzji: itd. Wiem, że poprzednie części były uznane, zresztą dla mnie najważniejszym argumentem jest ROCKSTAR ;) . I tutaj moje pytanie: czy tak mało osób ją kupiło, czy jest tak słaba, czy może jest tak dobra, że nie macie czasu nic skrobnąć hehe? Oglądałem recenzje na GT, ale posłuchałbym również opinii graczy-forumowiczów. No i jeszcze nowy Extreme, ale to dopiero 20.

Odnośnik do komentarza

Ja "ogarniałem" każdego Midnight'a, ogarniam powoli i tego, dla mnie radosc z tych wyscigów jest bardzo duża, uwielbiam, to oszczędzanie dopałek na ostatnie chwilie i przekraczanie mety na 0,01s przed przeciwnikami.

Ogolnie całą serię traktuje z wielkim sentymentem i duzo lepiej gra mi sie w Midnighta niz np. w B:Paradise.

Ja szczeże polecam, szczegolnie ze nie wiadomo jak wypadnie nowy NFS.

Edytowane przez Xeul
Odnośnik do komentarza

Wlasnie jestem po pierwszej sesji w nowego Midnighta i jest swietny - rewelacyjna grafika, model jazdy akurat taki jak sie mozna bylo spodziewac, mozna sobie troszke pokiereszowac woz, kustomizacja jak zwykle na wysokim poziomie - prawdziwy nextgenowy arcade racer, ktory pokazuje jak bardzo w sredniowieczu tkwi nfs :) Btw jako ze do gameover mam daleko ( drugi koniec miasta ) zajechalem po drodze do MM/Empiku zobaczyc moze bedzie przyzwoita cena zebym nie musial nadkladac 25km, wchodze a tam w obu sklepach 229 zl :o Zrobilem karpia i wyszedlem ;]

Odnośnik do komentarza
nie macie czasu nic skrobnąć hehe?

 

Właśnie z tego powodu nic nie pisałem :)

Grę mam już całą za sobą. Jednym słowem jest fenomenalna. Grafika daje radę na maxa. Model jazdy arcadowy ale dający sporo zabawy. Wbrew pozorom gra nie jest taka łatwa. Są momenty kiedy na usta cisną się same bluzgi, trzeba walić parę razy restart i wykazać się skillem. Miasto nie jest zbyt duże ale za to zayebiście dopracowane. Cała architektura, tekstury budynków, skrótów między nimi czy nawet w budynkach. Coś pięknego. Co mi od razu rzuciło się w oczy to bardzo szczegołowa grafika samochodów z ruchu ulicznego.

Kariera jest fajnie zrobiona. Z jednej strony typowy schemat dla racerów - od zera do mistrza, ale wykonanie całkiem przemyślane. Pojawiają się też cut-scenki, bardzo dobrze wykonane, w końcu R*.

Podsumowując tytuł naprawdę przyjemny, dający wiele godzin zabawy. Nie żałuję pre-ordera. Jeżeli czekasz aż cena spadnie to czekaj. Jeżeli tylko osiągnie poziom Tobie odpowiadający to bierz śmiało :)

Odnośnik do komentarza

Co oznaczają te jaśniejsze paski w Vehicle Showroom ? na ile będzie można ztuningować samochód ?

I można gdzieś zobaczyć w danych wyścigach itp. jakimi samochodami jedzie przeciwnik ? chodzi mi głównie o te większe, gdzie jezdzi z pięciu przeciwników, jakoś tego nie umiem znalezc, nawet w show statistic po wyścigu.

 

A tak ogólnie gra miażdży :) OST miecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...