Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wygrałem obrazek Kerrigan, ostatnia misja na brutalu nie jest jednak aż tak trudna na jaką się wydaje :q Teraz mogę wrócić do multi.

 

 

 

 

Edit.

 

Bez Kitu optymalizacja tej gry jest mega (pipi)owa, właśnie przegrałem grę dlatego że jak uruchamiam w multi grę mam zwieche co sekunde co najlepsze fraps pokazuje stałe 60 klatek. Jak uruchomie 1x1 z kompem przez singla działa płynnie, gdy przez multi stworze grę i dodam kompa, chaczy jak cholera, jakieś pomysły ? Ustawienei grafiki na LOW również ten sam efekt.

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

No to wina łącza odpada, ja mam 4mb/512 i nie miałem nawet sekundy laga.

 

Bobi, Twój profil mówi mi, że masz spoooro gier 2vs2 - tam tego problemu nie masz? Bo to trochę dziwne, że 1vs1 się sypie, a 2vs2, która wymaga bądź co bądź więcej zasobów systemu działa spokojnie.

Może trywialne pytanie, ale.... zawsze tak masz w 1vs1? Może akurat miałeś coś w tle odpalone i o tym zapomniałeś? Niby banał, a się zdarza momentami nawet najlepszym ;)

 

 

 

 

[EDIT]

Dobra, update postu - coś chyba jest z Battlenetem dziś, bo właśnie zagrałem mecz i mam dokładnie to samo!

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Problem pojawił się po patchu, dziś się zirytowałem ostro bo przegrałem przez tego spike z totalnym betonem. Podczas bety leciałem cały czas na ultra, potem wyszedł patch dodający "latające gówna(broodling w atmosferze)" dające podobno ładny wygląd grze i wtedy zmuszony byłem ustawić grę na high. Kolejny patch gra jeszcze bardziej zaczeła się ciąć. Potem poprawa i miałem 45-50 fpsów grając 1x1. W końcu zaczełem lapać spike, które nie wiem jak zniwelować jak widać na filmiku, wątpie by była to winna ustawień.

 

 

Przed Tym patche który ostatnio wszedł, nie zauważyłem tego problemu. Co śmieszę gra w opcjach sugeruje mi aby ustawił wszystko na ultra z wyjątkiem Cieni, które sugerowane są na LOW, problem taki że w cieniach do wyboru mam tylko Ultra/High. : / Co lepsze jeśli ustawie shadery na mniej niż ultra gra zalicza większy spadek fpsów niż na ultra. Jest tu jakiś sprzętowy maniak który wytłumaczy mi to zjawisko ? Przeglądałęm forum bilizzarda i ludzie również mają podobny problem, podobno pomaga restart komputera. Trzeba sprawdzić jednak nie jest to rozwiązaniem na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

cos takiego jak pokazales to czasem mam w 2v2 ale sa to raczej wyjatki od normalnych gier i wtedy przeciwnik krzyczy jacy to z nas sa lagerzy.

ale zebys mial taki problem vs bot to cos bardzo dziwnego.

miales to zawsze czy dopiero wczoraj to zauwazyles? bo wczoraj blizzard po raz kolejny sie popisal amatorszczyzna wypuszczajac "new feature: i swollowed a bug" ktora co chwile rozwalala gre multi i wylanczala achievmenty wiec moze jest to jakos powiazane. tym bardziej ze jak mowisz w 1v1 z compem odpalanym przez singla problemow nie masz wiec chyba odpada wina kompa czy rzeczy w tle.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...