Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

misji w sumie jest 28 z czego 3 są do wyboru, więc za jednym razem przechodzimy 25. nie wiem czemu u mnie licznik pokazuje 25/26...

Singleplayer zawiera 29 misji:

 

- 4 misje Protossów (aby mieć do tego dostęp należy zaliczyć wszystkie misje PRZED wyruszeniem na Char)

- 6 misji spośród których wybieramy sobie 3 (3 razy mamy wybór czy robimy misję 'A' czy misję 'B' - jedno, blokuje drugie)

- 1 bonusową misję, którą możemy ale nie musimy, odkryć (aby mieć do niej dostęp należy zaliczyć misję PRZED wyruszeniem na Char)

 

Jak odkryć bonusową misję:

 

W misji 'Media Blitz' nalezy zniszczyć Science Facility które jest dla nas budynkiem neutralnym. Duży budynek z czerwonym dachem. Znajduje się na północny-wschód od naszej pozycji startowej. Poniżej bazy wroga

 

 

 

 

 

Tak więc grając kampanię ciągiem (nie powtarzając misji w Mission Archive) zobaczymy minimum 21 misji i maximum 26 misji. Brakujące trza już odpalić poprzez menu "powtórek".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

aaa zapomniałem o tym, taki "ukryty" bonus... "ukryty" bo po misji w podsumowaniu jest napisane, że się go odkryło lub nie...

 

tyle, że coś Twoja matematyka kuleje:D

 

minimum jest 21 misji, bo bonusa nie musimy robić:)

 

 

nie wiem czy też nie ma możliwości grania mniejszej ilości, bo przy przejściu na Char pyta czy nie chcemy jakiś misji jeszcze zrobić-tak jakby była możliwość nie robienia wszystkich (chyba, że chodzi o misje tossem)

 

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś mi kiedyś mówił, że styknie koło 11 misji by zobaczyć zakończenie. Ale nie bardzo chce mi się grac od nowa i sprawdzać tę teorię, to tez przyjołem bardziej lazy_ass-friendly warioant ;p

Pewnie nie trza zrobić misje Tychusa głównie, nie wiem czy wymaga się Spectrów lub Ghostów i nie wiem jak z misjami od Matta.

 

 

 

 

PS:

Cinematic po Haven's Fall FTW

 

Odnośnik do komentarza

 

 

no niestety ostatnia misja jest taka ze jest latwiejsza jesli sie wybralo odpowiednie ulepszenia

osobiscie pozbylem sie jednostek latajacych by sie skupic na obronie ladowej wiec poszedlem w ulepszone na max bunkry i siege oraz spowalniacz na podwyzszeniach i oddzial 15 kamikaze banshee ktorym tylko kolejkowalem atak na wurmy gdy byly poza zasiegiem siegy.

ofc mariny i siege +3 do ataku, bunkry tylko na dole, siege na dole i gorze, spowalniacze min 3 z kazdej strony oddalone od siebie by nie spasc od jednego storma

jak juz jestes 200/200 (a nawet troche wczesniej) to buduj wierzyczkowe miotacze ognia. ja zawalilem nimi wszystko przy artefakcie i przed barykadami z bunkrow i siegy. jedyny problem z ta taktyka jest gdy zbudujesz wszystko za blisko siebie lub zapomnisz kazac banshee zabic kerrigan bo rozwali cala barykade praktycznie sama w pozniejszej fazie. i lepiej miec oddzial marines na drop overlordow. taktyka sprawdzona tylko na hard i sprawdzila sie swietnie, nie musialem nawet czyscic artefaktem. mam nadzieje ze pomoze tez na wyzszym.

 

 

 

heh dobrze ze poprawiles nick bo nie bylem pewny czy chodzi Ci o mnie. mam juz team 2v2 z kumplem z oslej lawki (narazie 4-3 w/l) ale chyba mozna miec wiecej niz jeden. mikrofon ofc mam i zawsze jak gram w team to siedzimy na skype.

protoss z tej strony.

 

 

 

Teamów można miec kilka, każda drużyna jest liczona w osobnej drabince, tak więc żaden problem, napisze do Ciebie na gg jak wrócę (wtorek-środa)

Odnośnik do komentarza

Grigori moglbys wrzucic jakis screen z gry - chodzi mi o to jak gra wyglada bo mam podobna chwilowo specyfikacje ale niechce wydawac kasy w bloto jesli ma mnie odrzucic od kompa;) Dwa czy ktos gral na podobnym sprzecie jak ponizej -akurat bede w pl i mam kupic sobie lapka do roboty i w sumie moze kupibym sc2 tylko pytanie jak to by wygladalo na ponizszym sprzecie:

Apple MacBook Pro Intel Core 2 Duo 4GB 320GB 15,4'' GF9600M GT DVD-RW MacOS (MB985PL/A)

Odnośnik do komentarza

Apple MacBook Pro Intel Core 2 Duo 4GB 320GB 15,4'' GF9600M GT DVD-RW MacOS (MB985PL/A)

Pod MacOS X do czasu wypuszczenia jakiejś łatki, która naprawi s(pipi)e w wersji 10.6.4 shadery jedyne co Ci pozostaje go granie ze shaderami na low, resztę ustawiasz najmocniej jak się da, rozdziałkę natywną. Sytuację kontroluj w temacie: http://myapple.pl/gry/38021-starcraft-2-a-28.html#post1316493

Pod Win7 odpalonym na Bootcampie możesz atakować High, a może nawet Ultra, choć tam wydajność będzie słaba. Osobiście wybrałem medium, na oko nie różni się wiele od Ultra, a osiąga konkretną liczbę klatek. Słowem, jeżeli masz Windowsa na MBP nawet nie musisz się dużo zastanawiać.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Texz ma w 100% rację, mam podobnego Macbooka i jestem zmuszony ustawić shadery na low, gra niestety po takim zabiegu prezentuje się strasznie biednie.

 

Do czasu wypuszczenia łatki od Apple raczej darowałbym sobie kupno nowego Starcrafta , problemem na Macbookach z kartami Nvidii są również randomowe crashe clienta, jeśli używasz bootcampa to śmiało bierz gra będzie działać spokojnie na high.

 

Blue post na oficjalnym forum Blizza

 

The random crashes on NVIDIA cards is a known issue and one in which will be resolved in the near future. I can't give a specific timeline on the fix unfortunately because it is not my information to share. This is a fix that is coming from Apple and NVIDIA. I understand the crashes are frustrating, but please know that Blizzard, Apple, and NVIDIA are aware of this issue and a fix should be coming soon.
Odnośnik do komentarza

Właśnie rozegrałem parę partyjek w multi w SC2. Doświadczenie z grami mam spore - w RTSy gram od dzieciaka, kiedyś nawet w Age Of Empires na lanie za małolata się grało. W Warcrafta 3 też. Jednak to i tak mi nic nie dało - 5 meczy pozycjonujacych i każdy w dupę. Przeraża mnie ta gra. Jestem zbyt mało cierpliwy i nie ogarniam z taką szybkością RTS'a, jak przeciętni gracze SC. CHyba więcej nie będe grał po multi w to żeby się nie frustrować :D

Odnośnik do komentarza

Doświadczenie z grami mam spore - w RTSy gram od dzieciaka, kiedyś nawet w Age Of Empires na lanie za małolata się grało. W Warcrafta 3 też. (....) Jestem zbyt mało cierpliwy i nie ogarniam z taką szybkością RTS'a, jak przeciętni gracze SC. CHyba więcej nie będe grał po multi w to żeby się nie frustrować

Widzę tutaj małą sprzeczność ;p

 

Ja miałem niezły start - practice league miałem jakoś 8 zwycięstw na 10 meczy. Zagrałem placement, bez ciśnień, bo nie chciałem w najlepszej lidze wylądować - zrobiłem sobie dwa zwycięstwa z 5 gier. Trafiłem do brązowej i....... mam za(pipi)iaszczy wynik 5 wygranych i 10 porażek xD

Jak będziesz chciał popykać rekreacyjnie, dla praktyki i bez ciśnień (komuś skojarzył się song polski ? :P) to daj znać na PW, to się dodamy do FL ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...