Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Syndrom dostawania wpie.rdolu w nowopoznanej grze to nic nowego;) nowy Battle.net to przede wszystkim matchmaking, grasz 5 gier wstępnych ( aka placement matches) i wrzuca Cię do ligi bronze/silver/gold/platinum/diamond, rozstrzał w skillu graczy jest dość spory, każdy "nab" gra w piaskownicy z równymi sobie

 

Do diamentowej ligi można wskoczyć tylko awansując z platyny.

 

 

Zresztą liga =/= skill podczas bety 3x byłem w platynce a trafaić można było na takich samych betonów jaki w brązie i odwrotnie, na to nie ma reguły, liczy się pierwsze 5 gier, jak masz fart jestes w platynie, jak nie, to w goldzie.

 

 

Ok, ostatnia misja mi została i myślę że minie cała noc zanim ją skończę ; D

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

znacie jakieś fajne strony,fora o tematyce "starcraftowej"

www.starcraft2.net.pl - Spoko forum i kanal na IRCu (zawsze mozna znalezc kogos chetnego do gry). Co do www.terran.pl to trupiarnia jest. Niby wielki projekt Ravena, w ktory wszystko inwestuje, a nawet nie bylo infa o premierze gry. Jak sie pojawiaja jakies informacje to o koreanskich pro playerach. Forum to tez trupiarnia. Nie polecam.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

1 mecz trwa od 8 minut do max 45. przeciętnie 15-20 minut, zależy od mapy i taktyki (zergling rush źle obroniony kończy się GG w około 7-8 minucie), gra nie wymaga wiele czasu, można przyciąć trzy cztery gry i dać spokój, ale jak to gry blizzarda starcraft2 posiada spory heroine-factor, syndrom jeszcze-jednego meczu

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jakie będą ceny kolejnych dwóch części Starcraft'a 2 ?

Czy będą równie wysokie jak Wings of Liberty ? I czy znana jest data premiery kolejnej części.

Było już pisane nie raz. FAQ na stronie officialnej tez by CI odpowiedział. Dat nie ma (ja obstawiam minimum 6 miesięcy na każdy kolejny dodatek - gwiazdka 2010 brzmi interesująco jak na wydawanie RTSa, stosunkowo niewielka konkurencja, więc...), cena jak za dodatek (czyli koło 120 zł pewnie będzie).

 

 

 

A co do trwania meczy. Tak jak pisali koledzy. Może być mniej niż 10 minut, może być więcej niż 30 minut. Żadna z moich gier jakie rozegrałem nie trwała 15 minut nawet. Max w 14 ;)

Odnośnik do komentarza

Bry.

 

Zapraszam fanów blobcrafta na nowe forum http://gametactics.pl/starcraft2/index.php

Forum dopiero się rozkręca i mile widzimy tam nowych spamerów, potrzeba będzie jakichś adminów itp.

Jak się rozkręci to dorobimy taki upload replayów jak zrobiliśmy na CoH

 

Przykład uploadniętej repki: http://exitii.gametactics.pl/powtorki-z-bitew-online-klanu-exitii/nokalt-lol/

 

Lista repek z systemem medali, filtrowaniem po frakcjach itp: http://exitii.gametactics.pl/replays/

 

Kim jesteśmy? Prowadzimy klan EXITII który w Company of Heroes zajmuje najwyższe miejsca w tabeli (z pierwszym włącznie nasz klanowicz jako Panzer Elite ma lvl20), jeden kolo od nas wygrał ostatnio turniej na GameReplays w którym brali udział najlepsi na świecie. Jak widać nie jesteśmy noobami a wiem że paru gości od nas będzie grało w SpamCrafta więc będą wymiatać. Dołącz do nas teraz bo potem będziesz się kajał w popiele że nie chciałeś :D

 

PS

Nie wyczytałem w regulaminie zakazu reklamowania innych for więc admini nie bijcie.

 

PS.

 

Pozdrawiam zgRedów Extrima, ciekawe czy nooby jeszcze mnie pamiętają :(

Odnośnik do komentarza

 

Ok, jest na tym forum jakiś mistrz który skończył ostatnią misje na hardcorze ? Tylko ta mapa dzieli mnie od obrazka Kerrigan. Dziś zmarnowałm już 3 nockę na próbę przejścia tej cholernej misji, niech mi da ktoś jakieś rady bo już mnie rozpierdala :-/

 

Mam dostęp do 2 wersji mapy. Brak Gohsta, brak upa do sidża ( ally dmg) i brak upa do battli. A z techa wybrałem gówniany przejmowacz zergów którego nigdy nie użyłem. : D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok, tego jeszcze nie sprawdzałem :-d zobaczymy jak się spisze Najbardziej boli mnie brak spowalniacza, i upów do kluczowych jednostek w tej mapie, sądzę że będę zmuszony zrobić speed runa i wybrać dobre upy.

 

 

Swoją drogą GaTzz jak masz ochotę pograć 2x2 to chętnie dołączę do Ciebie, niestety dopiero po weekendzie. Jedyne czego oczekuję to mikrofon. Chyba że ktoś jeszcze na tym forum jest chętny do wspólnej gry.

 

Zerg z tej strony ;d

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

 

 

no niestety ostatnia misja jest taka ze jest latwiejsza jesli sie wybralo odpowiednie ulepszenia

osobiscie pozbylem sie jednostek latajacych by sie skupic na obronie ladowej wiec poszedlem w ulepszone na max bunkry i siege oraz spowalniacz na podwyzszeniach i oddzial 15 kamikaze banshee ktorym tylko kolejkowalem atak na wurmy gdy byly poza zasiegiem siegy.

ofc mariny i siege +3 do ataku, bunkry tylko na dole, siege na dole i gorze, spowalniacze min 3 z kazdej strony oddalone od siebie by nie spasc od jednego storma

jak juz jestes 200/200 (a nawet troche wczesniej) to buduj wierzyczkowe miotacze ognia. ja zawalilem nimi wszystko przy artefakcie i przed barykadami z bunkrow i siegy. jedyny problem z ta taktyka jest gdy zbudujesz wszystko za blisko siebie lub zapomnisz kazac banshee zabic kerrigan bo rozwali cala barykade praktycznie sama w pozniejszej fazie. i lepiej miec oddzial marines na drop overlordow. taktyka sprawdzona tylko na hard i sprawdzila sie swietnie, nie musialem nawet czyscic artefaktem. mam nadzieje ze pomoze tez na wyzszym.

 

 

 

heh dobrze ze poprawiles nick bo nie bylem pewny czy chodzi Ci o mnie. mam juz team 2v2 z kumplem z oslej lawki (narazie 4-3 w/l) ale chyba mozna miec wiecej niz jeden. mikrofon ofc mam i zawsze jak gram w team to siedzimy na skype.

protoss z tej strony.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Szukam Blizzard Downloadera do polskiej wersji SC2, kilka dni temu ściągnąłem angielski downloader ale coś ich teraz nie mogę znaleźć. Pomożecie?

 

Battle.net --> Manage Games --> StarCraft 2: Wings of Liberty --> Download client (ewentualne change dla zmiany wersji językowej)

 

 

 

http://img704.images.../3680/bneta.jpg

 

Not that hard at all, ay ? ;)

Odnośnik do komentarza

to też coś napisze.

przeszedłem na normalu (for fun) całość. kampania świetna - różnorodność misji, ilość jednostek i klimat. finał jak ktoś już pisał odstaje od całości, ale można było się tego spodziewać...

poziom trudności mnie trochę zawiódł, ale pewnie początkujący gracz (grałem od początku w bete) będzie miał pewne problemy.

czas na brutal, choć pierwsze misje (chyba 5) bez większego problemu... przeszedł ktoś ostatnią na brutalu?

 

co do czasu to nie liczyłem, ale średnio 30-40min na misje (nie spiesząc się). misji w sumie jest 28 z czego 3 są do wyboru, więc za jednym razem przechodzimy 25. nie wiem czemu u mnie licznik pokazuje 25/26...

świetny jest motyw z up-ami jednostek, jednak mała ilość kasy nie pozwala na wiele...

przydatni są najemnicy (świetnie zrobione dodatkowe modele jednostek). ciekawy jest motyw z up-ami "rasowymi" tyle, że ostatni up dla zerga=ta kontrola umysłu=totalny nie wypał.

czy tylko mi się wydawało, że pkt do tych "rasowych" up-ów jest za dużo??

jednostek dostępnych jest taka ilość, że czasami nie wiadomo co budować:)

 

 

nie mogę się doczekać pozostałych dwóch kampanii. szczególnie z racji na lurkery i reavery:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...