Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

kampania oficjalnie dojechana. i wont moar!

Kiedy indziej bym się nie doczepił do pisowni ale "want" to nie "won't". To tak samo jak ludzie mylą "your" i "you're" _-_

 

 

 

 

Z chęcią bym zagrał w SC2, ale niestety jak dla mnie jest on zbyt drogi [150 zł~~]. Mam nadzieję, że gra szybko stanieje i bede mógł sobie pograć :D

Prawdę mówiąc..... wątpię by stało się to jakoś anytime soon. Nie wiem jaka obniżka Cię interesuje, ale nie zdziwił bym się gdyby cena faktycznie poleciała jakąś większą kwotę dopiero w okolicach wydania dodatku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

zawsze mozna sciagnac sobie gre cyfrowo z netu i kupic klucz na allegro :potter: za 140zł, btw 199zł (sugerowana cena) duzo za gre? a gry na konsole to po ile chodzą? :rolleyes: (wiem wiem drażnie się z wami) starcraft 2 ciekawą alternatywa na sezon ogórkowy na konsolach. multi to mistrzostwo świata.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

199zl jak na gre na PC za duzo? Jasne, ze za duzo.

Zreszta gre, ktora bedziesz musial pozniej updateowac by grac na necie ze znajomymi kolejnymi dodatkami, ktore pewnie znowu beda po 199zl na start.

Jasne... nikt cie nie zmusza do upgrade'a i pograsz... ale tylko z tymi co nie zrobia upgradea.

Mi SC2 swietnie umila czas (WoWem juz zygam) do polowy wrzesnia kiedy wychodzi Halo Reach.

Odnośnik do komentarza

199zl jak na gre na PC za duzo? Jasne, ze za duzo.

 

Jak chcesz to znajdę Ci ofertę i po 250 i wtedy tez będziesz pisał, że gra chodzi po tyle i na tym opierał zdanie o jej wysokiej cenie? Dla chcącego znalezienie tańszej opcji nie jest trudne.

 

Nie jest to tanio, ale gra nie odstaje cenowo od jakiś wielkich hiciorów. Myślę, że warto, w końcu takie gry nie wychodzą tak często. I jeszcze sequel jest bardzo dobry.

 

 

Ile razy naciąłem się na grę drogą w dniu premiery: np. Dawn of War 2, która jest podobna do starcrafta, ale w dwójce zmienili tak dużo, że straciła całą grywalność.

Odnośnik do komentarza

Porownuj cene oficjalna a nie 'tanio mozna znalezc'. Starcraft 2 jest horendalnie drogi jak na gre na PC, w przypadku ktorych nie trzeba placic tantiemow. Sony i M$ nie kladzie lapsk na pieniadzach. Ta cena to zdzierstwo, tym bardziej z planem 'reszta ras w dodatkach' za ktore tez trzeba bedzie placic. Tyle dobrze ze nie chca abonamentu co miesiac.

 

Z wowem to juz w ogole jest komedia, nie dosc ze abonament, nie dosc ze dodatek trzeba kupic to jeszcze nie przedluza prepaid....

 

Oczywiscie za to dostaje sie gwarancje supportu i ciagle udoskonalanie gry, ale niech nikt nie mowi ze nie jest drogo, bo jest.

Odnośnik do komentarza

Tyle dobrze ze nie chca abonamentu co miesiac.

Kiedyś, gdzieś była o tym mowa jakaś. Chyba w przypadku Rosji. Nie wiem jak to wygląda obecnie.

 

 

Z wowem to juz w ogole jest komedia, nie dosc ze abonament, nie dosc ze dodatek trzeba kupic to jeszcze nie przedluza prepaid....

Bezedura! *jak to mawiał jeden pan w jednym kabarecie*

Nikt Ci nie każe, nie zmusza do jego kupna. Sam znam ludzi którzy wszystkich dodatków nie mają, a grają i mają kupę zabawy.

 

I nie myl pojęcia 'pre paid' z 'subskrypcją'.

 

 

Oczywiscie za to dostaje sie gwarancje supportu i ciagle udoskonalanie gry, ale niech nikt nie mowi ze nie jest drogo, bo jest.

Ja tak mówię. WoW nie jest drogi. Niecałe 40 zł miesięcznie to nie jest majątek za ilość zabawy jaką oferuje. Więcej wydajesz miesięcznie na pierdoły których 'nie odczujesz'. W robocie w przerwie kupisz sobie słodką bułkę, wracasz ze szkoły/roboty - kupisz sobie Colę na wieczór, gumę do żucia - BUM, wydałeś już 10 zł... a to tylko jeden dzień z 30 w całym miesiącu. A przywoływanie tutaj 'konieczności' zakupu dodatku za, powiedzmy, 120 zł raz na dwa lata (+/-) nie jest dobrym przykładem jak dla mnie.

Rozpoczęcie gry w niego to wydatek rzędu 28 zł - MAJĄTEK URFA po prostu _-_

Odnośnik do komentarza

Lol.

 

Paliwa do samochodu tez nie musisz kupowac, a jezdzic mozesz na holu, albo pchac samochod. Windowsa tez nie musisz update'owac mozesz zyc bez service packow. Nie musisz kupowac butow, mozesz chodzic na bosaka. I nie musisz kupowac chleba, mozesz jest trawe albo liscie z drzewa i popijac deszczowka.

 

To co piszesz to najbardziej prymitywne i najglupsze argumenty jakich mozna uzyc. Na tyle glupie ze nie chce mi sie tego nawet komentowac :) Oczywiscie prepaid to nie subskrypcja, to byl zly skrot myslowy i moje lenistwo (mniej wygodnie jest napisac subskrypcja aniezeli prepaid).

 

Ja nie mowie ze wow jest drogi jako rozrywka, ja stwierdzam ze dodatek, ktory jest konieczny aby moc pograc razem z 12 milionami innych ludzi, jest drogi. Tym bardziej ze nawet 30 dni za to nie daja. Widac ze nie zyles w czasach gdy oszczedzanie mialo miejsce. Dla ciebie 40 zl to nie majatek, wobec czego pozwalasz zeby ktos ci wmawial 'wcale nie musisz tego placic'. Zreszta 40 zl to ekwiwalent mojego abonamentu za internet, wiec ty mozesz porownywac granie w wow do slodkiej bulki i w efekcie mozesz sobie wmowic ze to nie jest drogo, ja porownam sobie granie w wowa z mozliwosciami jakie daje mi te 40 zl.

 

Prawda jest taka ze w stosunklu do abonamentu cena dodatku jest zalosna, wiec nie powinni za to dodatkowo pobierac oplat. A jezeli chca pobierac oplaty to powinni dodac do tego 30 dni, tak zebym po kupnie dodatku nie musial jeszcze osobno przedluzac subskrypcji. Co 2 lata trzeba dorzucic koszty podobne do czteromiesiecznego abonamentu, mi sie to nie podoba, nawet jezeli dla ciebie to niewiele wiecej niz 'slodka bulka'.

 

Ale i tak to jest nic w porownaniu do zdzierstwa jakie ma miejsce w przypadku starcraft 2. Ciekawe czy w diablo 3 za kazda klase trzeba bedzie placic osobno.

 

Tak czy siak temat jest inny, ale ja nie znam nikogo (o kim wiem ze zna wartosc pieniadza i szanuje go) kto uwazalby ze S2 nie jest drogi.

Odnośnik do komentarza

Ale i tak to jest nic w porownaniu do zdzierstwa jakie ma miejsce w przypadku starcraft 2. Ciekawe czy w diablo 3 za kazda klase trzeba bedzie placic osobno.

 

Tak czy siak temat jest inny, ale ja nie znam nikogo (o kim wiem ze zna wartosc pieniadza i szanuje go) kto uwazalby ze S2 nie jest drogi.

A ja tak powiedziałem? Że SC2 jest tani? Nigdy tak nie twierdziłem. Jak na grę na PC jest cholernie drogi. Biorąc pod uwagę officialną cenę jest prawie 2x droższy niż 'normalna' gra na PC. To jest fakt i nie da się z tym dyskutować. Bo nie oceniasz raczej jego ceny przez pryzmat tego ze zarabiasz 1k, 3k, 5k czy 10k miesięcznie, a podług innych produktów jemu podobnych na rynku.

Odnośnik do komentarza

Oj Trzcina. Widać, że nie rozumiesz praw rynku, albo rozumiesz tylko jesteś komunistą. Jakby ludzie tyle nie płacili to S2 by tyle nie kosztował. Gra z takimi oczekiwaniami, która jeszcze raczej je spełnia się ceni.

 

Powiem jeszcze - porównujesz S2 do chleba, paliwa itp co jest właśnie najgłupszym argumentem jaki widziałem w tym wątku. Mylisz artykułu pierwszej potrzeby (które muszą być tanie bo ich idzie dużo) z artykułami z klasy - zbyteczne, luksusowe. To właśnie te pierwsze musisz kupować, a tych drugich wcale nie. To tak jakby pisał, że Porsche jest za drogi dla Ciebie, a przecież musisz go mieć, bo chleb tez musisz mieć i Cię na niego stać.

 

Podobnie WOW. Jakby konsumentom to nie odpowiadało to już dawno byłby po 10 zł w tesco. Podobnie jak Modern Warfare 2 i wiele innych gier. Jedyne co możesz zrobić to założyć federację konsumentów, protestować i namawiać do niekupowania.

 

Podsumowując - zdzierstwo to jest - to oczywiste, ale co z tego. Gra jest za(pipi)ista i jeżeli jest warta 10 biletów do kina to chyba nie za dużo.

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem bete zeby zobaczyc jak to chodzi, wiec najplynniej to nie jest, sama gra w miare ok, ale scroll ekranu lubi zarwac (ustawienia Medium, takie jakie gra wybrala). Mam T4200 Dual Core 2Ghz, 3 Gb Ramu i ATI HD Radeon Mobility 4570 256 mb. Full jest lepiej zoptymalizowany, da rade na tym komfortowo grac? BTW na medium grafika jest slaba.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem masz trochę za słaby procesor. Bo pamięci i grafikę masz nawet za dobrą. Piszę tak po swoim przykładzie gdzie mam kartę graficzną 3 razy gorszą i starszą od Twojej, ale procesor chociaż stary to 4 rdzenie 2,4. Gram w singlu i multi prawie na ful detalach.

 

U mnie początkowo jak się zrzuciło grę do paska (nawet przypadkowo) to potem powrót trwał ze 3 minuty i zazwyczaj byłem już wywalony z multi z przegraną. Ostatnio się to poprawiło.

 

W SC2 ważniejszy jest procesor bo tam zoptymalizowali wielordzeniowość

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...