Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie czy ściągniętą betę będzie można po premierze przepoczwarzyć w fulla wpisując po prostu swój kod, już bez ściągania niczego, ew. jakiś update? Zamówiłem box'ową wersję w Empiku i dostałem dostęp do bety a, że mam internet raczej słaby... to sie zastanawiam nad opłacalnością tego przy miesiącu do premiery. Tak czy siak będę raczej ściągał z BN bo spolszczenia niestety nie trawię ale zawsze to by było jednorazowe ściąganie 10GB...

Odnośnik do komentarza

TBH wątpię. Zwróć uwagę, że masz tylko pliki od mutli na HDD. Większość z HotSowego rozmiaru to będzie single player.

 

Ale, że nigdy nie miałem bety SC2 to się nie będę mądrzył na siłę, bo może być różnie ;)

Blizz pewnie rzuci clienta HotS pare dni przed premierą, więc bedziesz mógł spokojnie ciupać po kawałku instalkę by w day 1 być ready.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mate5

Pobrałem demo z internetu (czy raczej grę bez aktywacji) żeby sprawdzić jak to będzie działało na moim słabym lapku. No i co dziwne działa nieźle tylko mam pytanie czy pełna wersja gry nie ma czasem większych wymagań? Może to głupie pytanie ale wolałbym wiedzieć zanim wydam te 100zł

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Zeby ci nie bylo smutno ze SC chodzi ale na malej rozdzielczosci/najmniejszych detalach itp to moge ci powiedziec ze najwieksi pr0'si graja na najnizszych detalach :P

czemu? Rozumiem dlaczego wyłączają np. hdr, ale reszta?
Odnośnik do komentarza

Widocznosc - niby tak ale biorac pod uwage ze jest wlaczona opcja by kazda jednostka miala nad soba pasek zycia,bez przerwy, to podczas walk tej widocznosci nie ma :P

Dropy animacji na bank,do tego na najmniejszych detalach krew i trupy znikaja natychmiast wiec lepiej ogarniasz swoim wojskiem podczas walki.

Na pewno chodzi o streama na ktorym nie ma opoznien (wiele prosow gra,jednoczesnie streamujac wiec komputer niezle sie meczy z gra,streamem i ich apm'em :P )

Prawdopodobnie wplyw ma przyzwyczajenie z SC1 i BW gdzie grafika byla paskudna

 

Do tego nawet najlepsi Koreanczycy maja najtansze klawiatury.Mechaniczne bo mechaniczne ale najtansze i od najmniej znanych firm

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Eh...taki fajniusi ten patch ale dali rade kilka rzeczy mi zepsuc.Udalo mi sie ogarnac ten system rankingow ale musieli go zmienic :/ Polegal on na tym ze w co 5 dni (1,5,10,15,...) tworzyly sie nowe dywizje i kto do tego czasu zdobyl min 540 punktow,byl na plusie w winach i rozegral w ten dzien kilka gier,awansowal.Teraz widze ludzi po 600+ punktow i jeszcze siedza w mojej lidze.Do tego za przegrana nie odejmuje juz od naszych punktow a z puli punktow bonusowych.Niby fajno ale imo lepiej bylo przedtem
 

Odnosnie tego czolgu wyzej,taka ciekawostka.Czolgisci w PL wersji jezykowej SC2 to slazacy :D

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

jakby ktos chcial ograc oryginalnego starcrafta z broodwarem ale nie chce kupowac albo odstrasza stare sterowanie i grafika to moge polecic: http://www.sc2mapster.com/maps/sc1-episode-6-queen-blades/

 

jest to custom mapa zrobiona w sc2 ktora zawiera wszystkie 6 kampani z sc1 i bw z malymi zmianami (np terranie maja medykow przed broodwarem)

czyli mamy stara kampanie z oryginalna muzyka, odzywkami i jednostkami i nowe ulatwienia jak grupowanie budynkow czy grupy wiecej niz 12 jednostek.

 

info niby stare ale dopiero niedawno wypuscili episod 6 wiec dopiero teraz mozna ograc w calosci.

 

jak ktos sie nudzi przed hotsem albo chcialby kupic sc2 ale "wypada" przejsc wpierw jedynke to polecam bo jest to naprawde solidnie zrobione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

negatywne. w polowie scenki juz znane.

WoL mial o niebo lepszy. ba, nawet mop mial lepszy.

 

ps. jak ktos chce sie posmiac albo upewnic w przekonaniu by grac po angielsku:

 

ps2.

Brood War Raynor: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you!"

HoTS Raynor: "I never gave up on you, Sarah...!"

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...