Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Bede musiał odpalić chyba jakiś skirmish bo nie mam bladego pojęcia jak działają Widowy (w sumie to jestem mega w plecy z ogólnymi zmianami jednostek poza bardzo pobieżną wiedzą) xD

Kiedyś to było coś na zasadzie min z Vulture które działały na jednostki latające "wyskakując" z ziemi. Potem przestałem się interesować zmianami HotS... a teraz widzę, że tu jakimiś fricking Tomahawkami strzelają xD

Odnośnik do komentarza

warto jeszcze wspomniec o zalosnym poziomie organizacji tego mlg.

gry maja tak po 30 minut opoznienia a moim favorite byl wczoraj mc vs mvp gdzie mc mial ogromna przewage i wygralby A-move ale go rozlaczylo wiec nowy "take command" replay to the rescue ale cos z(pipi)ali i mc polaczylo jako obserwatora wiec jego strona nic nie robila a mvp w tym czasie macrowal i rzucil wszystkie scany jakie mial na wypadek gdyby mieli to cofnac bo i tak wtedy odzyska energie a wiedza jego. no to kolejna przerwa 30 minut zanim zrobia resume pomimo ze mvp juz po pierwszym dc powiedzial ze sie moze poddac.

 

ps. ale ta pierwsza gre to pieknie pokazal jak stargate dyma widowmine drop.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

było coś takiego, pamiętam że na legalu dało się grać przez jakiś okres czasu (jakoś krótko, robiłem maratony po 12h) przeszedłem całą kampanie dwa razy, multi było zblokowane i nie było achivmentów, ale potem to zniknęło

Odnośnik do komentarza

Na samym początku nawet multi i achievki były, wiem, bo zanim kupiłem sobie swoją wersje, to dwa triale tak zużyłem.

Ale to przecież oczywiste, że Blizz nie da czegoś takiego ponownie, bo wiele osób ograniczyłoby się do przejścia kampanii i skończenia swojej przygody z dodatkiem. Ja na pewno bym tak zrobił.

Odnośnik do komentarza

Da się teraz też grać na tzw. "Play Offline". Logujesz się raz na konto kogoś, kto kupił HotSa, a potem za każdym razem przy uruchamianiu gry odłączasz internet, podajesz ten sam login, którego użyłeś poprzednio, CONNECT -> PLAY OFFLINE, kampania będzie działać ;] Po przejściu przez ekran logowania można neta ponownie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oracle:
-Jezeli T pojdzie na mechy to dzieki stargate opening bd duzo do przodu,z powodu iz jako kontra zaczne robic void raye

-Jezeli zostanie przy MMM to ja bd w tyle bo oraclami nic mu w late game nie zrobie a zbyt duzo czasu strace by przejsc na kolosy/archony

DT:
-Jezeli sie przeciwnik w pore nie zorientuje, to koniec gry juz przy pierwszym ataku (7min)
-Jezeli nic nie zdzialam to latwiej mi przejsc na HT/Archon nie zostajac w tyle

 

 

 

timing widow dropow jest mi wlasnie do tego potrzebny.by zdecydowac sie jak grac.Jezeli moi dt'si beda duzo pozniej niz drop to nie ma sensu wogole tak grac

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...