Skocz do zawartości

Eye of Judgement


Shadow864

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem gdzie można kupić pełne sety do eoj, wiem jedynie że można nabyć pudełko z 36-ma boosterami. Te duże update'y pojawiają się tylko przy wydaniu nowych setów, także dopóki, czy o ile nie wyjdzie set 4 tak dużych up'ów nie będzie. Że na początku dostałeś lanie, nie zniechęcaj się, ja zacząłem wygrywać na najniższym poziomie trudności po dwóch dniach ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jedyna gra na PS3 ktora mi sie zupdatowala bez problemow... update trwal z 2h ale nie wywalilo mi polaczenia :)

 

No patrz jakie to złośliwe jest. Na moim łączu 1Mbit to powinno polecieć około 5 godzin (o ile prawdą jest wymiar update 2GB).

Ale dioda na modemie z kablówki momentami wcale nie mrygała, specjalnie wyłączyłam wszystkie inne urządzenia mogące generować traffic.

Widziałam Twój film ze ściągania update do Resistance2, też niezły hardcore.

 

Pozostałe moje gry z PS3 updaty ściągają zawsze max prędkością (poza GT5p którego ściągnęłam za 29 razem bo zrywało), i to włącznie z MGO przez p2p.

 

Wielkim debilizmem jest brak możliwości ściągania tak ogromnego update w tle.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

No prosze jak to jest, ze ja nie rozumiem Waszych problemow? Pewnie dlatego mi dziala bo jestem fanboyem (jak ktos mnie tu juz raczyl pare razy zaszczycic okresleniem).

 

A jak mi nie dziala to sie dostawca internetu przyznaje...

 

Jedyne co mi sie zrywalo przy sciaganiu to byla beta MGS Online...

 

 

Zwrocilem uwage na to:

 

... na modemie z kablówki ...

 

Wiesz jaka jest wspolna cecha wiekszosci ludzi ktorzy maja problemy?

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

no ok, ale dlaczego za taki stan rzeczy mam obwiniac dostawce internetu. Skoro moj modem i router dzialaja idealnie na wszystkich pozostalych urzadzeniach(Wii, Xbox 360, laptop, NDS) tylko nie na PS3. Sony jest tak wyjatkowe, ze moze inaczej sobie zrobic timeouty czy inne magiczne rzeczy? I czy Sony i PSN jest tak wyjatkowe, ze bede zmienial ISP placac zapewne wiecej u innego tylko by PS3 dzialalo bez przeszkod? Cos jest tu nie w porzadku z konstrukcja pewnej sieci i z pewnoscia nie jest to siec mojego ISP albo moja domowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gra niby staniała do ok. 150zł. Trzeba jednak zapłacić "haracz" w wysokości ok. 50, żeby odblokować możliwość używania kart z setu 2 i 3. Do tego trzeba mieć ze 100-300zł na dodatkowe karty. Można oczywiście grać samą talią podstawową bez dokupywania nowych kart i płacenia "haraczu" wtedy jednak w trybie online nie mamy szans. Przedział 100-300 zależy od tego czy zamierzasz grać teoretycznie słabszymi kartami czy tzw. fantomami. Jeden fantom kosztuje na aukcjach ok. 100zł. Jeżeli będziesz miał szczęście (marne szanse) wylosujesz fantoma w boosterze za ok. 12zł. Ja otworzyłem 20 boosterów i nie trafił mi się żaden. Na szczęście można wygrać z fantomami używając teoretycznie słabszych kart. Żeby grać online nieodzowne jest jednak kupienie jakichkolwiek kart z setu 2 i 3.

Podsumowując:

-wersja minimalistyczna ok. 150zł

-wersja podstawowa ok. 300

-wersja rozszerzona 500 i więcej

ciekawostka: na eBayu wszystkie karty z setu pierwszego poszły swego czasu za ponad 2000 zł.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie poniosło. Minimum to 180 na eBayu i Allegro. Ja w marcu na eBayu wyhaczyłem gre za 180 zł z wliczoną przesyłką i booster box (36 boosterów) za ok. 220 zł. U nas taki zestaw kosztował wtedy dobre 600 zł. Po odsprzedaniu 16 boosterów za 120 zł wyszło mi:

-gra 180

-20 boosterów po ok. 5 zł

Trzeba mieć farta i polować. Na poczcie gość obniżył wartość przedmiotu i ominąłem cło. Inaczej wychodzi identyczna cena co u nas.

Jeśli masz za dużo pieniędzy i lubisz gry logiczne to wal śmiało. W innym wypadku nie warto. Po miesiącu miałem wyrzuty sumienia, że wydałem tyle kasy i wystawiłem gre na Allegro.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Jeden fantom kosztuje na aukcjach ok. 100zł.

Fantom za 100zł? Może jestem frajerem ale mogę sprzedać Siam, Traitor of the Seas (Phantom) za 65zł i to jest najdroższa moja karta. Wg mnie Siam jest jedną z najlepszych kart w całej grze - uniwersalny, tani i śmiertelnie skuteczny

Jeśli ktoś się zainteresowany to tu jest moja stronka z kartami http://www.chelcho.yoyo.pl/eoj.html

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak zmontować tanią talię ?

 

Ciężkie pytanie zadajecie - "Jak zmontować tanią i dobrą talię?". Odpowiedź też nie jest łatwa, gdyż naprawdę trudno jest złożyć talię do Eye of Judgment opartą o tanie karty. Oczywiście talię taką, aby mogła wygrywać w grze online. Kolejną sprawą jest względność kosztów. Dla jednego karta rare jest tania, dla innego ta sama karta jest droga. No ale obiecałem, że pojawi się odpowiedni wpis na Polygamii, więc z poślizgiem dotrzymuję słowa.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,6226...ania_talie.html

 

.

Odnośnik do komentarza

Katanka doskonała robota, naprawdę poświęcasz się tej grze. Aż mnie naszła ochota żeby sobie pograć- zostało mi chyba jedno z najłatwiejszych trofeów(złote) do platyny i akurat przed tym mi plejak się zwiesił(na dodatek zostały mi dwa unikalne skoki do zdobycia trofeum w gta 4 i przy okazji 100%, akurat jak grałem to mi się zwiesił.)Jak pech to pech...Ale Tobie gratuluję dobrego poradnika

Odnośnik do komentarza
macie jakieś link gdzie mozna boostery z setu 2 i 3 kupić? Sklep w US of course, może być wysyłkowy...

Z USA kupowałem w http://www.ccgarmory.com/eyeofjudgment.html - nie było kłopotu.

Jednak bardziej się opłaca kupić u nas w Polsce ze względu na cenę dolara: http://www.sklep.gamelord.pl/index.php?cat_id=61

Jeśli ktoś jest zainteresowany singlami po niezłej cenie to zapraszam na moją stronkę: http://www.chelcho.yoyo.pl - talia Katanki wychodzi u mnie około 20zł , a nie 40zł

 

Moje uwagi do zaproponowanej talii:

- Verzar Foot Soldier opłaca się brać x3 - bonus +1 do ataku gdy inny Verzar Foot Soldier jest na planszy jest nie do pogardzenia

- Googlie Altar może się w tej talii nie sprawdzić gdyż jest to talia "na wysyp" (17 stworów za 1-2), gdzie raczej będziemy wystawiać stworka co turę - tu nie można pasować

- brakuje Fissures of Goghlie - ta karta czasem wygrywa grę

- zamiast drogiego Taurus Monotlith wziąłbym Elven Rider lub Pertmole Flame Guard - oba stwory tańsze i bez summonig lock, a Elven Rider z ciekawą zdolnością

- zrezygnował z Dungeon of Ten Tyrans - utrzyma się max 2 tury bez wsparcia stworów typu Monk Elder of Okunda czy Verzar Canine - lepszy w tej talii był by Se Hollyn Fortress (defensywnie) lub drugi Partmole Fire Oracle (ofensywnie)

- aby zlikwidować wyjątkowo silnego stwora w jednym ataku można dać 1x Dragoon Dragon Cavalry: zadaje 2x po 3 obrażenia, a zdolność odejmowania 3 od ataku wrogich smoków może się przydać gdy set 3 stanie się bardziej popularny

- Partmole Fire Oracle daje 1 do życia, a nie 2 wszystkim naszym stworom kiedy jest niszczony. Nie zmienia to faktu, że to jedna z najlepszych kart do talii "na wysyp"

- nie należy przywiązywać się za bardzo do Flame Magus-a; ta postać ginie bardzo szybko nawet na polu ognia. Należy używać go do dobijania, jako "wabik" lub generator many z Imperial Biolith Guard

 

 

Ogólnie super artykuł - szacunek!!!

Edytowane przez chelcho
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...