Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj pogralem troche w GH3, glownie na padzie <sic!> ale badzcie wyrozumiali - z gipsem na lapie gitare trzyma sie kiepsko i udawalo mi sie zagrac tylko kawalki easy, bo mialem zasieg na 3 przyciski tylko - do czwartego nie siegalem

90dp4.th.jpg

 

- tryb battle jest extra, choc jak graja dwie dobre osoby to kazdy pojedynek konczy sie na sudden death.

- brak kariery w co-op online to zenada.

- dobor kawalkow nie jest taki zly. wiadomo, ze gra jest sierowana do szerokiej grupy odbiorcow. juz samo ograniczenie sie do rocka odbiera potencjalnych klientow. napewno milosnicy mocniejszego udezenia beda zadowoleni dopiero w polowie gry, ale mnie nie pszeszkadzaja bardziej klasyczne pozycje na poczatkowych setach.

- ogolnie oryginalne wykonania to miod na moje uszy, bo niektore covery z GH2 wypadaly dosc blado - np. Laid to Rest Lamb of God :D

- ale rzeczywiscie jest cos a rzeczy z ukladaniem nut na gryfie. czasem mialem wrazenie ze sa strzasne opoznienia, a to raczej ich sychro z muza byja jakies nie takie.

- final taki, ze tylko sie napalilem na pogranie i jak tylko mi zdejma gips musze sie w tytul zaopatrzyc :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakos jeszcze nie trafilem na NTSCka.

Pozostaje czekac do 18stego stycznia, mam nadzieje, ze bedzie mozna spokojnie dostac gre.

Jak chcesz, to mogę Ci dać kontakt do kogoś, kto się tym zajmuje :D

 

Jakos jeszcze nie trafilem na NTSCka.

Pozostaje czekac do 18stego stycznia, mam nadzieje, ze bedzie mozna spokojnie dostac gre.

Sama gra to nie problem. Już nie raz widziałem choćby w Empiku

Taaaak? I jeszcze powiesz, że egzemplarze na X360 leżały/leżą i kurzą się na półkach? Pokaż mi w takim razie taki salon Empika :(

Odnośnik do komentarza
Jakos jeszcze nie trafilem na NTSCka.

Pozostaje czekac do 18stego stycznia, mam nadzieje, ze bedzie mozna spokojnie dostac gre.

Jak chcesz, to mogę Ci dać kontakt do kogoś, kto się tym zajmuje :D

 

Jakos jeszcze nie trafilem na NTSCka.

Pozostaje czekac do 18stego stycznia, mam nadzieje, ze bedzie mozna spokojnie dostac gre.

Sama gra to nie problem. Już nie raz widziałem choćby w Empiku

Taaaak? I jeszcze powiesz, że egzemplarze na X360 leżały/leżą i kurzą się na półkach? Pokaż mi w takim razie taki salon Empika :(

Sama gra to sama gra, bez gitary.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie, czym kontroler do GH2 działa w GH3 i na odwrót czy kontroler GH3 działa do GH2 ?? Bo chce kupić gitarke od GH2 i grac i w GH2 i w GH3 bo obie gry moge sobie pożyczyć lub tanio kupić :(

 

Edit:

Gdzie moge zakupić gitarke do GH2 albo do GH3?

 

Dziala w obie strony kazda.

Na allegro badz czekac na premiere gry w Polsce, a w przyszlosci czytac temat w ktorym chcesz cos napisac.

 

jiloo - to ladnie przegieli :D

Odnośnik do komentarza
sorry panowie albo jestescie wychowani na techno albo cholera wie co.. w 3 jest masa wyje...h nagran albo poprostu jestescie za mlodzi cream santana stones black sabbath GNR!! slayer metallica itd litosci ktos kto slucha rocka nie bedzie pierdo...l jezeli chcecie posluchac tokio hotel to spierd... ja grajac welcome to the jungle mialem lzy w oczach bo to dla mnie swietosc!!!

To ja wole techno niz ta przecpana , przereklamowana ciote jaggera . Naprawde , juz ladniej zabrzmial jakbys zamiast stonsow didzeja bobo wymienil :(:D:P:D;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...