Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja już wolę kupić Bundle Pack do Rock Band. Jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji, że te gitary jako tako współpracuję między grami, w przeciwieństwie do PS3.

 

A co do tego turnieju...Może po prostu każdy nakręci filmik jak gra, na końcu którego pokaże wynik. To byłoby najbardziej wiarygodne, a można by też ogłosić kogoś największym wyklepem xD Punktacja za wynik i oddzielna za wygibasy to byłoby coś :(

Odnośnik do komentarza
sorry panowie albo jestescie wychowani na techno albo cholera wie co.. w 3 jest masa wyje...h nagran albo poprostu jestescie za mlodzi cream santana stones black sabbath GNR!! slayer metallica itd litosci ktos kto slucha rocka nie bedzie pierdo...l jezeli chcecie posluchac tokio hotel to spierd... ja grajac welcome to the jungle mialem lzy w oczach bo to dla mnie swietosc!!!

To ja wole techno niz ta przecpana , przereklamowana ciote jaggera . Naprawde , juz ladniej zabrzmial jakbys zamiast stonsow didzeja bobo wymienil :(:D:P;);)

 

sam nie wiesz co piszesz

 

Paint It Black to (pipi)y klasyk

Odnośnik do komentarza

Dobra, zrobiłem pierwszy filmik w piosence "Holiday in Cambodia" The Dead Kennedys :D Jak chcecie go zobaczyć, to powiedzcie, wrzucę na YouTube :P W sumie to fajna zabawa z tymi filmikami...Zeratul dawno nic nie nakręcił, trzeba więc tę lukę zapełnić naszymi wygibasami !!!

 

A sam turniej mógłby zorganizować wrog :( Ogłoszenie na jego stronie dotarłoby do większej publiki, niż ta dyskusja na forum ;)

Odnośnik do komentarza

Będę tego żałował po wsze czasy...ale hugo - http://pl.youtube.com/watch?v=lyjlZPW9VtY - ogień się zaczyna przed 3:50 :D Sorry, że tak słabo zagrałem, ale jakoś dziwnie czułem się przed tą kamerką :(

 

wrog, to Ty ze Stolicy jesteś ? Fak, man, trzeba się ustawić na zrobienie kariery po co-opie i kilka achievów, bo z moimi kumplami to ja mogę co najwyżej odegrać "Hit Me with Your Best Shot" na Easy :P

Odnośnik do komentarza
Ja tez, zostala jedna sztuka.

 

Wracajac do LEM'a, to oni faktycznie, oficjalnie poinformowali sklepy, ze 17 bedzie GH3. Teraz jednak wycofali sie z tego. Mowia, ze nawet w Niemczech ciezko dostac. Moze i prawda, ale Niemcy na poczatku dostali iles tam tysiecy sztuk, a u nas - Azja. ;/

Domyślam sie że nawet w Azji łatwiej dostać. :( A tak na serio ciekawe o co się pożarł LEM z Activision.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...