Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość maciek88

Olewałem grę. Myślałem, że to jakaś pierdółka, a tu po odpalenia z nudów dema takie niespotykanie miłe zaskoczenie mnie spotkało ;] Na padzie sprawia nawet frajdę, co dopiero mówić z tą zabawką. Zaiebista rzecz. Niestety, droga pieruńsko ;)

Odnośnik do komentarza

Online można grać cztery tryby - Battle, Coop, Face-Off i Pro Face-Off.

Niestety ale kariery coop (do acziwa) nie można grac przez online ;) No ale zawsze można sobie pogrywać piosenki w trybie coop - resztę acziwów z coopa można zdobyć w ten sposób (np. 1000 coop streak). Szkoda tylko, że acziwment za przejście kariery już nie wpadnie, bo nie ma jak jej zagrać online...

Odnośnik do komentarza
Online można grać cztery tryby - Battle, Coop, Face-Off i Pro Face-Off.

Niestety ale kariery coop (do acziwa) nie można grac przez online :) No ale zawsze można sobie pogrywać piosenki w trybie coop - resztę acziwów z coopa można zdobyć w ten sposób (np. 1000 coop streak). Szkoda tylko, że acziwment za przejście kariery już nie wpadnie, bo nie ma jak jej zagrać online...

straszna bzdura. utwor w co-opie mozna zagrac, ale kariery nie? nie wiem kto to wymyslil, ale strasznie to glupie.

chcialem pograc, zeby odblokowac fajne kawalki, a tak to lipa ;)

dobrze, ze choc gitara sie rozklada. trzeba spakowac i jechac do przyjaciol zaliczac kariere offline.

Odnośnik do komentarza

Gdyby takowe były, to by zapowiadali. Activision nie kwapi się do rozpieszczania graczy :D Takie Harmonix na początku miesiąca informuje o przyszłych paczkach, a tu bida Panie...

 

Mam tymczasowo dosyć trojki...Nie mogę przejść ostatniego pojedynku na hardzie :D

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Gdzie można znaleźć jakieś info nt. nadchodzących nowych paczek z kawałkami? Foo Fighters i to coś tam drugie to imo za mało :D

Tu masz wszystko co wyszło do tej pory. Nie da się ukryć, że niewiele tego (w porównaniu do takiego np. Rock Band), aczkolwiek FF i Warner dają radę. Dałbym się jednak pokroić za więcej współczesnego czadu...

Odnośnik do komentarza

A ja mam z kolei takie pytanie dosc dziwne, ale moze ktos ma podobne doswiadczenia. Mam problem z Number of the beast na hardzie. Chodzi mi o samo intro. Nie moge wejsc w rytm tej piosenki - gubie nuty. Mam wrazenie jakby ta nowa gitara tracila mi lacznosc z konsola przy strumowaniu gora-dol. Wydaje mi sie ze gram dobrze (no bo nie jest to az tak trudna kombinacja nut) a mimo wszystko co chwila gubi mi nuty i nie jestem w stanie zagrac wiecej niz 10-15 nut. Wlaczam nawet trening na slowest i przy strumowaniu gora-dol nie moge dojsc nawet do 4x. Moze ktos powiedziec ze po prostu jestem cienki, ale jesli strumuje tylko w jednym kierunku (np. w dol) - jest w miare ok. Tylko ze tak strumowac to moge co najwyzej na predkosci slower - piosenka jest za szybka na hardzie.

 

Zapewne gitara jest ok a to intro nie jest jakies "podchwytliwe" (piosenka chyba ma w miare stale tempo, ale mi generalnie slon nadepnal na ucho) i po prostu ja jestem slaby.

Ale moze jest jakas druga opcja? Bo np. nie mam update'u do gry sciagnietego. Moglby sie jakis mistrz gitarowy wypowiedziec? :vincencik:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...