Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak gitara z wersji PC działa z XBOX'em. To ta sama co z GHII (nawet nakleki są z drugiej części).

Nie warto czekać aż GHIII pokaże się w Polsce, jak ktos może to niech sprowadza albo kupi wersje na inna platformę. Narazie LEM nie ma pojęcia kiedy wersja na x360 może sie pojawić (napewno nie w tym tygodniu).

Odnośnik do komentarza
to jak to jest z tą gitarą z wersji pc? ktoś jest pewien tego, że będzie działać z iksem(czyt. wypróbował), bo zaczynam nastawiać się na taką opcję

Działa i będzie działać. Napisałem to dwa posty wyżej. Żeby uprzedzić pytania - TAK widziałem to na własne oczy. Ta gitara jest IDENTYCZNA jak ta od X360.

Odnośnik do komentarza

Cos wiadomo, ale niewiele.

LEM ponoc ma sprowadzic GH3 (bundle pack) przy okazji premiery GH2 (sama gra: pudelko, instrukcja, plyta) pewnie w przyszy piatek. Nic nie jest potwierdzone, sami nic nie wiedza.

Oni chyba nie byli dystrybutorem GH2 w Polsce wiec watpie w to.

 

Mnie troche stopuje koszt przesylki z Anglii, jakies 50 zl.

Na allegro mozna kupic GH3 do PCta za 230 zl, dolozyc do tego GH3 na 360-tke np. z play-asia za 150 zl wiec w sumie wyjdzie jakies 400 zl z przesylkami, troche duzo.

 

Licze na LEMa.

 

Przeplacal nie bede, mam troche growych zaleglosci, poczekam az bedzie w Polsce. :P

Odnośnik do komentarza
ZOSTAŃ LEGENDĄ ROCK’A I ZGARNIJ NAGRODY – PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ GRY GUITAR HERO III JUŻ 26 STYCZNIA

 

 

Z przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich na pierwszy otwarty turniej gry Guitar Hero III, który odbędzie się już 26 stycznia w warszawskim Centrum Handlowym Blue City.

 

WEŹ UDZIAŁ W TURNIEJU I WY’ROCK’UJ SOBIE NAGRODY!

 

Oprócz możliwości wzięcia udziału w turnieju, każdy kto odwiedzi w dniu 26 stycznia Centrum Handlowe Blue City będzie mógł przetestować grę Guitar Hero III na PC i Xbox 360 na przygotowanych do tego celu stanowiskach. Podczas imprezy przewidziane zostały również konkursy.

 

Więcej informacji o turnieju już wkrótce!

 

Impreza organizowana jest przez wyłącznego dystrybutora gry Guitar Hero III w Polsce, firmę LEM. Partnerami oraz sponsorami imprezy są:

 

• Centrum Handlowe Blue City

 

• Hewlett-Packard Polska

 

• Xbox

 

• Machina

 

ZAPRASZAMY!

 

Może przy okazji będzie można dostać grę na X'a :P

Odnośnik do komentarza
ZOSTAŃ LEGENDĄ ROCK’A I ZGARNIJ NAGRODY – PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ GRY GUITAR HERO III JUŻ 26 STYCZNIA

 

 

Z przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich na pierwszy otwarty turniej gry Guitar Hero III, który odbędzie się już 26 stycznia w warszawskim Centrum Handlowym Blue City.

 

WEŹ UDZIAŁ W TURNIEJU I WY’ROCK’UJ SOBIE NAGRODY!

 

Oprócz możliwości wzięcia udziału w turnieju, każdy kto odwiedzi w dniu 26 stycznia Centrum Handlowe Blue City będzie mógł przetestować grę Guitar Hero III na PC i Xbox 360 na przygotowanych do tego celu stanowiskach. Podczas imprezy przewidziane zostały również konkursy.

 

Więcej informacji o turnieju już wkrótce!

 

Impreza organizowana jest przez wyłącznego dystrybutora gry Guitar Hero III w Polsce, firmę LEM. Partnerami oraz sponsorami imprezy są:

 

• Centrum Handlowe Blue City

 

• Hewlett-Packard Polska

 

• Xbox

 

• Machina

 

ZAPRASZAMY!

 

Może przy okazji będzie można dostać grę na X'a :P

Przejadę sie tam, ciekawe czy będziesię dało tam kupić GH3 O_o

Odnośnik do komentarza
Witam, może ktoś wie jak odpalic demko? Sciągnąłem nagralem na cd wkładam do napędu i pojawia sie tylko "plyta z multiemdialnym nah nah nah" nie można tego odpalic.Ludzie na innych forach piszą że im działa jednak ja mam problem.Ktoś wie jak to uruchomić?

Musisz przejsc do zakladki "wersje demonstracyjne gier" (czy jakos tak) i dopiero tam uruchomic.

Edytowane przez Zajcik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...