Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanie, można gitare z gh3 połączyc jakos z kompem? bo fajnie by było na xboxie pograc w gh, a na kompie we frets on fire custom songi ;]

Mozna , sposob podlaczenia jest zalezny od gitary jaka posiadasz.

Gitare przewodowa pod usb podlaczyc najprosciej , nawet nie trzeba specjalnych sterownikow windows wykrywa ją bez problemu.

W przypadku gitary bezprzewodowej jest tu juz dodatkowy koszt , musisz zakupic microsoft wireless receivera.

Z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze gitarka w Frets on Fire spisuje sie znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nowy album Melallica DLC dla GH3 juz w piatek i tylko 1440 punktow tak wiec nie jest zle , balem sie ze ponad 2 tysiaki zawołaja :) jak to bywa z Activision (ponoc zawiera w sobie juz wersje z osobnymi trackami dla perkusji i wokalu czyli takze kompatybilne bedzie bez dodatkowego placenia z GHWT)

 

Edyta podpowiada ze przy zakupie plyty (w stanach only) beda kupony z kodem do sciagniecia calego albumu za free , informacja wprawdzie z 3 reki ale w piatek sie okaze , moze nie bede musial wybulac punkcikow :)

Edytowane przez camel
Odnośnik do komentarza

Sciagnalem packa i jest moc no :]

Nie powiem jest ciezko a czasem masakrycznie ciezko.Nie dosc ze piosenki sa dlugie to solowek w nich od groma.Jednak jak by nie bylo za takie packi mozna wylozyc smialo kapuste bez obaw i tylko mi zal ze musze sie z konsola rozstac na dwa tygodnie w takim wlasnie momencie ;(

Odnośnik do komentarza

Power i czad - jest lepiej niż sobie wyobrażałem słuchając płyty przez cały piątek. :)

Nutki rewelacyjnie rozłożone, mnóstwo świetnych solówek, h-on i pull-offs, dwie wersje instrumentala (Suicide & Redemption - Hammetta i Hetfielda) i ostra jazda bez trzymanki - tyle, że tym razem w niej uczestniczymy, a nie tylko słuchamy :D

Nie żałuję ani punkcika wydanego na ten pakiet - grając go bawię się lepiej, niż na całej oryginalnej trackliście GH3...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niedawno dopiero zobaczyłem po raz pierwszy GH na własne oczy i cóż powiedziec mozna, świetny to pomysl na grę, sporo radości daje nawet w głupim demie na padzie, ale istny gong dostalem kiedy u ziomka zlapalem za wioslo... Rzecz grzechu warta i tej niemałej kasy nawet też, ale mus odpuścić sobie takie zabawki ;[ Już po kilku kawałkach zaczyna mi się kręcić w głowie, później bół, mdłości i w ogóle kołowacieje jakoś, po oderwaniu oczu od ekranu obraz mi cały faluje... Pierwszy raz tak mam przy grze. Lipa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam problem z Les Paulem od GH3. Otóż gdy podłączam do niego headset to wszystko z majkiem jest ok, inni mnie słyszą i w ogóle, ale za to ja słyszę innych tylko w głośnikach, a w słuchawkach du.pa :/ W opcjach mam ustawione na dźwięk z czata w słuchawkach. Przy innym sprzęcie (pad, perka z RB) headset działa bezproblemowo. Może ktoś tak miał?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich :)

 

Jako wielki fan GH3 postanowiłem odświeżyć ten temat. Czy są tu jacyś wymiatacze z którymi można by czasami popykać i / lub pochwalić się osiągnięciami?

 

Może ja nieskromnie zacznę :P Takie moje największe osiągnięcia to (wszystko expert):

 

- przejście Through the Fire and Flames

- ponad 20 piosenek na 100%

- wszystkie piosenki z głównej setlisty na 5* (w bonusach Take This Life 4* oraz TTFAF 3*, reszta 5*)

- jako jedyny w Polsce zdobyłem achievementa za zdobycie 750k punktów :)

 

Mój kanał youtube:

http://www.youtube.com/user/DeadFishTR

 

Zapraszam do rozmowy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...