Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dobry.

 

Mam pytanie w sprawie odczuć ludzi którzy grali dużo w GH3jeczke (przykładowo evil PL którego nieraz zazdrosnym okiem widziałem jak gra :) ), co myślicie o acziwkach w 3jce w porównaniu do 2jki ? Lepiej wymyślone, bardziej hardcore'owe ? 2jke teraz przechodze i widże że najgorszy jest Jordan czy Expert na 5 gwiazdek (oraz mam problemy z 1.000.000 na 2 osoby oraz 500.000 samemu).

Czy w 3jce bardzo trudno jest zdobyć magicznego calaka ? W porównaniu do 2jeczki szczególnie.

 

Przeglądałem kiedyś liste to część wydawała sie być takimi tylko smaczkowatymi acziwkami ( nie przejdz na easy utworu itp) smaczne ( przejdz na leftyflipie i normalnym raz karię), ale są jakieś przesadzone, fikuśne ?

 

Oczywiscie mógłbym sie częściwoo domyśleć patrząc na liste acziwków, ale chodzi mi o odczucia grających.

 

PS. Aha i osobiście kiedyś przechodziłem GH2 i 3 na PS2 na padzie. 2jke wogólnie nie przeszedłem przez Mirslou, a 3jke nawet harda nie skończyłem bo sie wydawał tak trudny. Przejscie z pada na kontroler pozwoliła mi wreszcie zabajerować Mirslou - czy ktoś mógłby powiedzieć, że podobna sytuacja jest w 3jce ? W sęsie na padzie nie szło, a na kontrolerze będzie spoko ? Demo 3jeczkie troche sprawiało, że tak myślałem, a że kase na 3jeczke jeszcze zbieram to narazie chociaż usłysze sobie jak to jest z cudzych ust.

Odnośnik do komentarza
ale na liście go nie ma

Powinien byc na liscie "Download Songs", czyli pod pomaranczowym przyciskiem (w menu gdzie wybiera sie piosenki).

 

@Er_WolvEr jak dla mnie i wielu osob z ktorymi rozmawialem to acziwy sa absolutnie przesadzone.W dwojce prawie 700 pkt zrobilem a w trojce nigdy chyba nawet dwustu nie osiagne.Zagrac 20 songow na expercie na piec gwiazdek mozna by bylo jakos moze i przezyc, ale cos w stylu:

Win 15 consecutive Ranked songs online using a standard controller.

Play through a career on the Hard or Expert difficulty using a standard controller

juz mnie drazni bo dlaczego mam grac do diabla na padzie??

Do tego trzeba grac duzo online no i bez umiejetnosci grania na expercie mozna zapomnac o calaku.

Podsumowujac...tragedia.Juz sobie dawno odpuscilem.

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Achievementy w GH3 sa absolutnie przesadzone. Kariera co-op expert na 5 gwiazdek nie do zrobienia jesli nie masz w poblizu jakiegos wymiatacza. 20 piosenek na expercie nie wystarczy zrobic na 5 gwiazdek, trzeba je zrobic na 100%. Ukonczenie throgh the fire and flames na expercie - totalny kosmos. No i najtrudniejszy czyli 750k pkt. Oczywiscie to nie wszystko. Jak dotad jest to gra z najtrudniejszymi achievementami jaka mialem. 1000 Niestety nie do osiagniecia dla przecietnego gracza.

Odnośnik do komentarza
Achievementy w GH3 sa absolutnie przesadzone. Kariera co-op expert na 5 gwiazdek nie do zrobienia jesli nie masz w poblizu jakiegos wymiatacza. 20 piosenek na expercie nie wystarczy zrobic na 5 gwiazdek, trzeba je zrobic na 100%. Ukonczenie throgh the fire and flames na expercie - totalny kosmos. No i najtrudniejszy czyli 750k pkt. Oczywiscie to nie wszystko. Jak dotad jest to gra z najtrudniejszymi achievementami jaka mialem. 1000 Niestety nie do osiagniecia dla przecietnego gracza.

Widze że grasz tylko dla Achievementów :lol: :lol: . Fakt, gra jest bardzo trudna...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...