Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy uzywanie hyperspeeda jest uznawane jako oszustwo? W koncu uruchamia sie go w menu cheatow, jednak najwieksi wymiatacze czesto go uzywaja, wiec jak w koncu?

W jaki sposob zagrac piosenki z walk z bossami? Na YT widzialem filmiki z walki z Tomem Morello i Slashem i koles gral cala piosenke zupelnie sam.

Odnośnik do komentarza

Gitara od GHIII jest o tyle fajna, że jest naprawdę wygodna, dobrze zrobiona, zapewnia dobry feeling i jest kompatybilna z wieloma grami, które wyszły i wyjdą, czyli całą seria GH i RB. Jeżeli zależy Ci tylko na gitarze, ew. nie stać Cię na inne instrumenty, to możesz spokojnie uderzać na początku w GH. Chociaż dla nowicjuszy z doświadczenia muszę powiedzieć, że lepiej kupić gitarę od GHIII i jako pierwszą grę pod nią GHII.

Odnośnik do komentarza
Czy uzywanie hyperspeeda jest uznawane jako oszustwo? W koncu uruchamia sie go w menu cheatow, jednak najwieksi wymiatacze czesto go uzywaja, wiec jak w koncu?

Nie jest. Dyskusja była dłuuga i zacięta i wyszło na to ze Hyperspeed to nie cheat. Każda gra muzyczna ma zmianę prędkości(a tym własnie jest hyperspped) w standardzie i w zaden sposób nie wpływa to na punkty czy ilość nutek w piosence. Jak komu wygodniej.

Odnośnik do komentarza

Jakies porady na Raining Blood'a? Zostala mi tylko ta piosenka i mam z nia nie lada problem. Jak wiekszosc, wymiekam na Mosh'u 1. Udaje mi sie go zagrac tylko do 36-37%, a trwa od gdzies do okolo 38,5% z tego co mi wiadomo. Nauczylem sie Drizzle 1, zeby odpalic Star Power'a, jednak gdy wlaczam go na Mosh'u kompletnie mi nie idzie. Czytalem, ze dobrze jest wylaczyc wszystkie dzwieki i zostawic tylko gitare. Cos w tym jest, bo gra sie wtedy troche latwiej, jednak to ciagle za malo. To juz nawet to solo z "One" jest do ugrania.

Aha, gram na hardzie, jesli to w czyms pomoze.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
Jakies porady na Raining Blood'a? Zostala mi tylko ta piosenka i mam z nia nie lada problem. Jak wiekszosc, wymiekam na Mosh'u 1. Udaje mi sie go zagrac tylko do 36-37%, a trwa od gdzies do okolo 38,5% z tego co mi wiadomo. Nauczylem sie Drizzle 1, zeby odpalic Star Power'a, jednak gdy wlaczam go na Mosh'u kompletnie mi nie idzie. Czytalem, ze dobrze jest wylaczyc wszystkie dzwieki i zostawic tylko gitare. Cos w tym jest, bo gra sie wtedy troche latwiej, jednak to ciagle za malo. To juz nawet to solo z "One" jest do ugrania.

Aha, gram na hardzie, jesli to w czyms pomoze.

Nie ma dobrej rady.. :( Meczylem sie z tym szajsem tez nie wiem jak dlugo. Katowalem na treningu poczatek mosha az umialem zagrac choc troche tego poczatku. No i star power wycwiczyc zeby miec na maksa przed moshem. Kiedy juz nie wyrabialem - star power i wciskanie na pałe we wszystko. Wiem ze to zadna rada ale jakims cudem sie udalo. Od tej pory wiecej tej piosenki nie zagralem, oczywiscie utknalem teraz na Devil went to georgia :) Moze sprobuj z hyperspeed? Jak sie tak pogra chwile na duzej szybkosci to potem hard wydaje sie slimaczym tempem :D

Odnośnik do komentarza

Wlasnie gram na hyperspeedzie. Moze tak sobie wciskam, ze mi pomaga, ale odkad go wlaczylem przeszedlem caly Tier 7(oprocz Stricken, ktore juz mialem zagrane) i 8 do Raining Blood, z ktorym ciagle sie mecze.

 

No i star power wycwiczyc zeby miec na maksa przed moshem.

Star Powera odpalam prawie za kazdym razem, inaczej restartuje, jednak niewiele on mi pomaga i trwa dosc krotko(moze nie nawet z polowa Mosha). W ktorym momencie najlepiej go odpalic?

Odnośnik do komentarza
Wlasnie gram na hyperspeedzie. Moze tak sobie wciskam, ze mi pomaga, ale odkad go wlaczylem przeszedlem caly Tier 7(oprocz Stricken, ktore juz mialem zagrane) i 8 do Raining Blood, z ktorym ciagle sie mecze.

Hehe.. To moze wylacz go teraz - bedziesz mial nadwzrocznosc :)

Star Powera odpalam prawie za kazdym razem, inaczej restartuje, jednak niewiele on mi pomaga i trwa dosc krotko(moze nie nawet z polowa Mosha). W ktorym momencie najlepiej go odpalic?

To zalezy ile mozesz zagrac. Wydaje mi sie ze najlepiej odpalac jak masz juz na zolte/czerwono energie. Odpalasz i wtedy wystarczy trafic tylko kilka nut aby wrocic na zielone.

Odnośnik do komentarza

For the Love of God jest rewelacyjne i uswiadamia mi moje prywatne przypuszczenie ktore niestety staje sie powoli faktem. Nowa odslona GH WT a co za tym idzie wiecej instrumentow no i wokal eliminuje z gry czysto gitarowe kawalki. Tak wiec skoro nie uswiadcczymy naprawde rewelacyjnych gitarowych solowek w w World Tour pozostaja DLC dla Gh3 ktore pewnie skonczy sie do konca tego roku , i zacznie sie tak jak z rock band - beda tylko DLC gdzie musi byc wokal zeby kazdy mogl pograc w swojej wirtualnej kapeli a naprawde super i czesto o wiele lepsze instrumentalne kultowe kawalki odejda w cien. Cieszmy sie wiec poki mozna ze jesszcze wychodza DLC dla GH3 w stylu virtuoso pack :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...