Skocz do zawartości

Routery/modemy WiFi a współpraca z PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witka, mam intenret w inei, dzwonilem na infolinie i facet powiedział ze wystarczy mi router z koncowka rj45, wiec z tego co ruzmiem nie potrzebuje adsl w routerze.

Czy w takim razie moge spokojnie kupic ten model:?

 

http://www.allegro.pl/item787481466_tp_link_tl_wr340g_wifi_wds_nowy_model_dsl_wys_24h.html

 

albo ten

 

http://www.allegro.pl/item764594618_tp_link_tl_wr543g_ap_router_2_4ghz_4xlan.html

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

nie ;]

nie dam za router 2 baniek, jak ten sie spier,doli to wtedy pomysle.

 

a dlaczego uwazasz ze jest kiepski?

bo szukam jakis komentarzy i nikt sie nie skarzy.

 

chce tylko laptopa miec przez wifi i ps3 na kablu, badz tez na wifi, nic wiecej, mno moze jeszcze psp, ale watpie.

Odnośnik do komentarza

Bo router z wifi nie moze kosztowac 50 zł. Ja bym nie kupil czegos takiego, bo tanie (pipi) to tanie (pipi) ;) Ale to moje zdanie.

 

Strzelam, ze moze miec jakis lipny zasieg, czesto sie wieszac, oczywiscie to tylko domysly ;)

 

Bzdura! Do domowych zastosowań w pełni wystarczy. Ja mam router TP-LINKA i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Nie wiesza się,zasięg mam w całym domu (stoi na piętrze, a na parterze wszędzie łapie zasięg i siła sygnału jest bardzo dobra). Do routera w szczytowych momentach podłączone są 3 kompy i konsola i routerek wyrabia z dzieleniem netu na wszystko. caps_LOCK_masta możesz łykać śmiało. W domowych zastosowaniach nie zobaczysz różnicy, a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać

Odnośnik do komentarza

kupiłem, zainstalowałem bezproblemowo, i uwazam ze zakup byl swietny, o to mi chodzilo, wszystko hula tip top, router mały, transfer zawodowy, spełnia wszelkie oczekiwania, i za jedyne 60 zl.

 

Dokładnie tak jak mówiłem. Do zwykłego podzielenia łącza w domu na kilka kompów/konsol sprzęt za 60 zł spełni swoje zadanie. Po co przepłacać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...