Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra

Zaje.biście, skoro pracuja nad patchem, to znaczy że trzymają rękę na pulsie.

SLC będzie stonowane, tak że może Di zmienisz zdanie?

Co do Asty, to

Astaroth:

- 6K is -14

Kolanko jest teraz szybsze, czy wolniejsze? Nie wiem jak było wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
SLC będzie stonowane, tak że może Di zmienisz zdanie?

Właśnie na to mam nadzieję :) Ale tylko, jeśli to będzie zmiana rzędu 30-40%, a nie 10%.

 

Co do Asty, to

Astaroth:

- 6K is -14

Kolanko jest teraz szybsze, czy wolniejsze? Nie wiem jak było wcześniej.

Szybkość ciosu zapisywana jest z "i" z przodu, więc szybkość się nie zmieniła. -14 oznacza, że Sophia może go teraz ukarać 236B, a każda inna postać też coś ma.

Odnośnik do komentarza

He .... ten patch w ogóle wniósł cos ciekawego ??

Z tego co zaobserwowałem to praktycznie tylko osłabili niektóre zagrania i poprawili Bugi(pewno robiąc inne ale to...)

To ma w ogóle jakies odzwierciedlenie w balansie, ciekaw jestem co zrobili z takim Rockiem, Maxim, czy Zasalamelowym BB. Jak dla mnie to mogli by zrobić niektóre postacie mniej karalne żeby nie łykać 236B Sophy po praktycznie każdym zagraniu.

Chociaż dobre i to przynajmniej widać że coś robią (tylko czy to nie jest tak na pokaz ?).

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Co do Asty, to

Astaroth:

- 6K is -14

Kolanko jest teraz szybsze, czy wolniejsze? Nie wiem jak było wcześniej.

Szybkość ciosu zapisywana jest z "i" z przodu, więc szybkość się nie zmieniła. -14 oznacza, że Sophia może go teraz ukarać 236B, a każda inna postać też coś ma.

 

Ale lipa, wczesniej mogli go ukarać tylko niektórzy.

Cóż ewidentnie chcą oslabić kolanko Astarothowi, zamysł jest chyba taki, aby uzywac go w określonych sytuacjach jako stoper, a nie jako zwykły atak.

Odnośnik do komentarza
SOUL CALIBUR 4 to fajna gra,ale online ssie na calego! Wyprowadzam cios a on wchodzi za sekunde,sorry,ale chyba nie tedy droga! Aha,net szybki 8Mb. Cholera,jak mozna sprawdzic przed walka jak jakosc polavzenia ma przeciwnik( od razu by sie takich odrzucalo)

 

 

Przecież jakość połoczenia jest symbolizowana przez 5 kresek zaraz przy imieniu gracza. 5 kresek - dobre połączenie, 1 - slideshow.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież jakość połoczenia jest symbolizowana przez 5 kresek zaraz przy imieniu gracza. 5 kresek - dobre połączenie, 1 - slideshow.

 

Mowisz o wersji naPS3? I jeszce jedno,jak tu mozna kogos zaprosic,bo opcji takowej sie nie doszukalem :wkurzony:

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
Przecież jakość połoczenia jest symbolizowana przez 5 kresek zaraz przy imieniu gracza. 5 kresek - dobre połączenie, 1 - slideshow.

 

Mowisz o wersji naPS3? I jeszce jedno,jak tu mozna kogos zaprosic,bo opcji takowej sie nie doszukalem :wkurzony:

 

Player Match.

 

Z innej beczki... Rzygać mi się chce gdy widzę jak mój przeciwnik wybiera Misiajogiego. W 90% przypadków walka sprowadza się do 66BB, 1A, 2KB. Ehhhh...

Odnośnik do komentarza

wiekszosc gra Kilikiem(bo ma daleko siegajace uderzenia),albo Cervantesem. Trudno cokolwiek zrobic przy duzych lagach,a takich doswiadczylem. Mitsurugi tez ma duze "poparcie".

Nawalaja po klawiszach jak leci,albo stosuja najprostsze comba,co w polaczeniu z lagami daje im ogromna przewage. Zreszta gry sie pozbylem,bo tryb online doprowadzal mnie do wscieklosci.

Odnośnik do komentarza

A ja zauważyłem problemy ostatnio w online PS3 - same 3 bary tylko widze i tych samych ludzi.....gdzie moje 4-5 bary?! czyżby ludzie przestali grać online czy namco coś zwaliło z online i chce mnie z afryką łączyć? :/

 

Aha, z innej beczki.....na ten turniej sc4 to trzeba sie zapisywać online, czy na miejscu we Wrocławiu można? ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...