Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest lepsza od SC3 ale to dalej za mało ;D SC2 to ostatni dobry Calibur w jakiego grałem.

 

Warszawa jest rozbita odejściem Di od turniejowego grania.

 

Zejdź na ziemie człowieku ,co kogo obchodzi to co Di zrobił ,ta gra jest do bani i tyle.

Odnośnik do komentarza
Ale przecież ta gra jest słaba.

Po co inwestować czas akurat w to?

 

Gra w ogóle nie jest słaba.

C1REX grałeś w SC IV chociaż raz offline?

 

Dla mnie sam brak dobrego online tą grę dyskwalifikuje.

Gra jest słaba z powodu głupiego systemu i niedopracowania.

VF5 i DOA4 są o kilka klas wyżej.

 

Ja przez SC4 zniechęciłem się do grania w ogóle. Szkoda mi na crapa marnować swój czas.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ale przecież ta gra jest słaba.

Po co inwestować czas akurat w to?

 

Gra w ogóle nie jest słaba.

C1REX grałeś w SC IV chociaż raz offline?

 

Dla mnie sam brak dobrego online tą grę dyskwalifikuje.

Gra jest słaba z powodu głupiego systemu i niedopracowania.

VF5 i DOA4 są o kilka klas wyżej.

 

Ja przez SC4 zniechęciłem się do grania w ogóle. Szkoda mi na crapa marnować swój czas.

 

Nie odpowiedzialeś mi na pytanie, więc zakładam że nie graleś.

SCIV online to coś zupełnie innego niż SCIV offline.

Skoro piszesz o głupim systemie, to może rozwiniesz ten temat i napiszesz co jest w nim głupiego.

Aha i lepiej zainwestowac swoj czas w DOA4 i VF5, będe grał sobie sam ze soba i będzie fajnie.

Dla mnie system w SC to najlepszy z możliwych systemów dla bijatyki 3D.

Dzięki zbiciom na mid/low możemy coś poradzić na tą zgadywankę, co automatycznie zwiększa przydatność high'ów.

Mogliby trochę dopracować Soul Gage, tak aby postaci tierowe nie zyskiwały jeszcze więcej, ale sama idea walki z zachowaniami totalnych defensorów mi sie podoba.

 

 

Gra jest lepsza od SC3 ale to dalej za mało ;D SC2 to ostatni dobry Calibur w jakiego grałem.

 

Warszawa jest rozbita odejściem Di od turniejowego grania.

 

Zejdź na ziemie człowieku ,co kogo obchodzi to co Di zrobił ,ta gra jest do bani i tyle.

 

Moim zdaniem nie jest. Ludzie z ktorymi gram też nie uważają że jest do bani i tyle. Uważaj sobie co chcesz, ja pozostanę przy swoim zdaniu i świetnie będę się bawił grając w SCIV.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Dobra to mi teraz napiszcie, gdzie Wy tam widzicie tego Tekkena. Czym ta gra AŻ TAK BARDZO różni się od poprzedników, że stała się nagle 'tekkenem na mieczyki'? :)

 

Właśnie też się zastanawiam.

Fakt SC2 był dobry, ale byl strasznie zbugowany i randomowy. Bardzo słabo działala detekcja kolizji.

Jedyne co w SC2 było lepsze, to to, że gralo wtedy więcej osób, więcej osob bylo zaangażowanych w scenę (poradniki, rady, dyskusja o postaciach).

 

Zgredziejecie chłopaki po prostu ;)

Potrzeba nam świeżej krwi.

 

A zarzutu z Tekkenem na mieczyki w ogóle nie rozumiem, może jaśniej?

Odnośnik do komentarza
Dobra to mi teraz napiszcie, gdzie Wy tam widzicie tego Tekkena. Czym ta gra AŻ TAK BARDZO różni się od poprzedników, że stała się nagle 'tekkenem na mieczyki'? :)

przyłączam się do pytania :)

 

No i dopiszczie mnie do listy. Jeśli będzie czas i pieniądź to chętnie wybiore się na ewentualny zlocik (Mac również). No proszę, niby też Wa-wa a jednak gramy w to cały czas.

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem nie jest. Ludzie z ktorymi gram też nie uważają że jest do bani i tyle. Uważaj sobie co chcesz, ja pozostanę przy swoim zdaniu i świetnie będę się bawił grając w SCIV.

 

A moim jest i w przeciwieństwie do Ciebie nie wypisuje głupot ( tekst z Di rządzi ;D ) i super powodzenia nikt Ci nie broni.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Moim zdaniem nie jest. Ludzie z ktorymi gram też nie uważają że jest do bani i tyle. Uważaj sobie co chcesz, ja pozostanę przy swoim zdaniu i świetnie będę się bawił grając w SCIV.

 

A moim jest i w przeciwieństwie do Ciebie nie wypisuje głupot ( tekst z Di rządzi ;D ) i super powodzenia nikt Ci nie broni.

 

Soul przybastuj trochę.

Chcesz się kłócić czy co?

Mogę Ci pojechać przytaczając niektóre Twoje posty, ktore mogłyby startować w konkursie na debila miesiąca, ale tego nie zrobię.

Jeśli orientujesz się trochę w scenie warszawskiej, to powinieneś wiedzieć, że Di przestał regularnie grać.

Może Cię to bawić, mnie to nie bawi, bo tracimy człowieka, ktory opiekowal się sceną w najgorszych czasach, gdy większość osob przestała grac w Calibura.

Di w tym czasie przyciągnął nowych graczy, którzy obecnie prezentują bardzo wysoki poziom.

 

Jeśli nie podoba Ci się ta gra to w nią nie graj.

Pozdro

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
Soul przybastuj trochę.

Chcesz się kłócić czy co?

Mogę Ci pojechać przytaczając niektóre Twoje posty, ktore mogłyby startować w konkursie na debila miesiąca, ale tego nie zrobię.

Jeśli orientujesz się trochę w scenie warszawskiej, to powinieneś wiedzieć, że Di przestał regularnie grać.

Może Cię to bawić, mnie to nie bawi, bo tracimy człowieka, ktory opiekowal się sceną w najgorszych czasach, gdy większość osob przestała grac w Calibura.

Di w tym czasie przyciągnął nowych graczy, którzy obecnie prezentują bardzo wysoki poziom.

 

Jeśli nie podoba Ci się ta gra to w nią nie graj.

Pozdro

 

Nie chce mi się z Tobą rozmowy prowadzić ale już teraz dziękuje Ci za wyrozumiałość o dzięki Ci! ,każdy w wawie obsrał tą grę , nie przez to że Di nie gra regularnie w SC4( jak by kogoś to interesowało mueheh ) tylko przez to że gra jest słaba <_< I odejście Di potwierdza to że ta gra zasysa.

 

Nie podoba mi się i jak widzę nie tylko mi ,a to jest forum i mam prawo napisać co myślę o tej grze.

 

A w grę nie gram już od wyjścia pacha.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Nie podoba mi się i jak widzę nie tylko mi ,a to jest forum i mam prawo napisać co myślę o tej grze.

Oczywiście że możesz wyrazić swoje zdanie, ale nie musisz przy tym pisać, że ktoś kto ma przeciwne zdanie pisze głupoty, bo to nie jest argument w dyskusji, tylko prowokowanie.

 

SC4 różni się od tekkena praktycznie wszystkim. Więc nie wiem o co chodzi.

Gierka jest naprawdę dobra, no ale gdyby było VC, była by wybitna:P.

 

Hehe :)

Tak VC i do przodu :)

Liber jest ktoś jeszcze oprócz Ciebie, komu brakuje VC?

Odnośnik do komentarza

Ja nie powinnam się mieszać, a tym bardziej wypowiadać się w imieniu Di, ale z tego co wiem On nie zrezygnował z grania turniejowego w SC4 dlatego, iż gra jest słaba, czy dlatego, że się Jemu nie podoba. O ile się orientuję, to właśnie SC4 Mu się bardzo podoba...

 

Jeśli dobrze rozumiem Jego tok rozumowania, to właśnie zrezygnował z SC4 turniejowego, bo za bardzo mu się podoba i za dużo czasu zabiera.

Edytowane przez Ana
Odnośnik do komentarza

Ok SC3 bylo najgorsza z powaznych bijatyk w jaka gralem SC4 jest ... lepsze mniej zbugowane ale w czasach wypieszczonych gier takich jak VF5 DOA 3/4 Guilty Gear XX AC+ nie mam zamiaru tracic czasu na gre ktora pomimo godzin treningu i tak mnie oszuka ... gre w ktorej cos takiego jak Frame Data Przewagi i Kary i Hit Box nie istnieja albo sa Randomowe SC II mialo super scene dobrych chlopakow i gralo sie dla samej przyjemnosci teraz "scena" nie istnieje i jak juz mam nerdzic to wole to robic z gra w ktorej widze ze kazda godzina spedzona z padem przynosi efekt

 

To odnosnie waszego sporu czekam na VF5r a Namco niech sobie przepisze od nowa alogrymy kolizji i Hit Boxy

Odnośnik do komentarza
No ale Soul wie lepiej przecież.

Poczekajmy, bo moze sie zaraz dowiemy że on mówi o kimś innym.

 

 

Nie wiem jak jest z nim tak dokładnie ,ponoć szkoła (studia) ale wątpię że by był to jedyny powód ,szkoła nie szkoła grać się da tylko z kim?! :lol:

Odnośnik do komentarza

To nie temat o mnie. Ba, to nawet nie jest temat o scenie, tylko o samej grze. Dyskusja na temat sceny powinna odbywać się gdzie indziej.

 

Ja przestałem grać w bijatyki w ogóle (nie tylko w SC4) nie ze względu na studia, a na problemy natury osobistej. Podjąłem taką a nie inną decyzję i nie chcę na ten temat dyskutować, więc darujcie sobie.

A grać z kim w Warszawie jest.

 

 

Na koniec:

Tak, SC4 podoba mi się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...