Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj doszedł mój Soul. Tzn "doszedł" bo musiałem sam po niego jechać bo leżał na poczcie od czwartku i nawet nie raczyli mnie w jakikolwiek sposób (awizo) o niej zawiadomić... .

 

No, ale mniejsza o to - po dokładniejszym sprawdzeniu nowych łebków:

Hildzia - piękna, cudowna, oh i ah. Bezapelacyjnie jeden z moich mainów. Współczynnik zaje.bis.tości na poziomie Setsuki.

Apprentice - też super.

Yoda - next...

Algol - nawet spoko, o wiele ciekawsza od Necrida postać.

 

Teraz sprawa pada do X360. Stwierdzam, że...nie jest źle i tym samym odwołuję bluzgi pod jego adresem (które na dobrą sprawę były spowodowane nowymi timingami w samej grze i tym, ze joy jest inny od duala). Prawda jest taka, ze to kwestia przyzwyczajenia i wyczucia - po, ja wiem, pół godziny w practice Setsuką siedzą mi gwaranty z parasolem i robi się je nawet całkiem przyjemnie (i nie gram na gałce, tylko na krzyżaku).

 

Innymi słowy - zastanowiłbym się przed wydaniem grubej kasy na ASa jeżeli ktoś z bijatyk na Xa gra tylko w Soula, bo padem po prostu da się spokojnie w tej grze wyrobić.

 

 

PS: Ło mamo, co oni z Setsuką zrobili - prawie, ze nowa postać.

PS2. Szykuj się już Kamilq na Hildzię;]

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Fuck, mam problem z Impactami, o ile zwykłe mi wychodzą (zielona poświata), to Perfect Impact (czerwona poświata), kompletnie nie. Założyłem swojej postaci skilla Master Impact i naciskam blok, równo, gdy przeciwnik mnie atakuje, ale tak jak pisałem wychodzą mi tylko zwykle Impacty. Nie wiem czy coś robie, źle czy o co kaman.

Odnośnik do komentarza

Na JI masz chyba tylko 1 klatkę (nie wiem jak z tym jest w SC4) i możesz to posadzić tylko jako repel. To jest na tyle trudne, że świadomie praktycznie nie da się tego wykonać - wychodzi na farta;].

 

 

Brakuje mi 3ech stagey - tego z witrażami i 2 wersji stageów final bossa. Jak je odblokować? Tylko mi nie mówcie, że muszę się bawić w jakimś gównianym trybie typu 'Tower of Souls' bo zejdę.

Odnośnik do komentarza

mam pytanko o achieva:

 

Two Cannot Exist Together

Exhaust each other's power.

 

słyszałem że do jego zdobycia koniecznie jest zaliczenie po-2-nego KO. Zakładam iż najlepszy (jedyny?) będzie tu Yoshi, z tym że nie bardzo wiem w jakim trybie należy to wykonać?

Odnośnik do komentarza
Która to ta za TOLS?

 

Phantom Pavillion - Seesaw

 

Amer

 

Masz racje, Yoshi jest najlepszy do tego achiva, chodź mi wpadł całkowicie przypadkowo, chyba jak przechodziłem tryb arcade Mitsurgi. Co do ich wykonywania, praktycznie każdy achiv, można zrobić wszędzie, to znaczy, na meczach rankingowych, playerowych, w TOLS, w Arcade, chyba nawet w zwykłych versusach. Więc, zrób go gdzie ci wygodniej.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko bardziej do adminów i moderatorów. Wydaje mi się że fajnie by było założyć po jednym wątku dla każdej postaci w stylu - "jak grać" czyli najlepsze ciosy strategie itp itd. Jak stworze taki wątek dla jakiejś postaci to ktoś się będzie rzucał ?? Jeśli tak to proszę o podanie innej metody na wymianę tego typu informacji...

Odnośnik do komentarza

Zapytałeś - odpowiedziałem. Po prostu wkurza mnie to, że ludziom nie chce się poświęcić choćby 5 minut żeby pomyśleć/poszukać... A w końcu żeby ułatwić to, subforum "Postacie" jest na samej górze tego działu :) Poza tym jestem moderatorem, więc muszę zwracać uwagę na to, czy użytkownicy znają regulamin.

7. Jeśli szukasz jakiejś informacji, potrzebujesz pomocy lub opinii to pamiętaj, że odpowiedź może już istnieć w zasobach forum. Użyj opcji SZUKAJ zanim założysz nowy temat lub zadasz pytanie.

 

 

A moje pochodzenie i obecne miejsce zamieszkania nie ma nic do rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza

Z Cervem na online nie da sie grac. Szkoda, ze namco tak spier.d.oli.lo online:( Doszla masa frametrapow w stosunku do standardowego versusa. lol.

Nie jest fajne jak widzisz gdy asta laduje swoja podcine toporem, wciskasz 2G a zaraz lezysz i nie masz pol paska:/ Wczoraj zagralem z soulem, on 10mb lacze, ja 2mb, mieszkamy pare kilosow od siebie i gra freezowala. Doslownie. Na 5 kreskach. To jest zenujace:/

Odnośnik do komentarza

trzeba albo nie grac online,albo sie z tym pogodzic, ja sie w sumie pogodzilem, dobrze wiem co blokuje offline a nie potrafie juz online, swoja droga fajny trening bo jak zaczynam blokowac cos online z 4 kreskami- to na offie zdarze wyjsc wypic kawe wrocic i zablokowac :D

anywya tu tez wniosek-iz ludzi ektorzy nie widza roznicy przy 4 kreskach maja poprostu slabszy refleks i nie robi im wiekszego znaczenia te pare klatek delayu :P

Odnośnik do komentarza

Niestety, practice jest nadal słaby i ma totalnie niepotrzebne opcje a'la w ustawieniach freestyle "attack" - wychodzi z opóźnieniem i jeżeli ktoś sobie np. układa frame trapy/ sprawdza kary korzystając z tej opcji to się zdziwi, bo w prawdziwej walce większosć rzeczy nie będzie działać (trzeba użyć command recording).

Odnośnik do komentarza

No edycja kolekcjonerska w domu (wiem, to trochę żałosne było czekać ponad z tydz chyba, po to by mieć ciut lepszą edycje, ale że za tą samą cene ? :P). 1 shock, w środku 2 pudełka, standardowe i kolekcjonerskie, ale po otworzeniu okazało się że w standardowym wydaniu mamy płytkę z grą i intrukcje, a w drugim reszte, i nawet kozacki breloczek dali XD, no i artbook w twardej oprawie (nie przyglądałem mu się ale chyba był ,,prawie" A4) i m 100 % happy :wub: !!.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...