Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja to ogólnikowo twierdzę, że obecny sezon jest zdecydowanie najlepszy od przynajmniej czasów 8ego.

Narazie na 8 odcinków, 5 było związanych z główną osią fabuły a pozostałe 3 'monster of the week fillery' też bardzo udane.

W ostatnim rozwalił mnie ten motyw

niewidzialnych Zanna i tego jak się matka krwią usmarowała nawet o tym nie wiedząc :pawel:

 

 

Dzisiejszego jeszcze nie widziałem, ale podejrzewam że powróci temat klatki Lucyfera :cool::lapka:

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że zrobili

transfer z klatki do klatki. Z tego co pamiętam po otwarciu bramy do dołu wpadli Lucek i Michał wraz z naczyniami. Naczynie Sama wyciągnął Cass, a duszę Śmierć. Nie wiem jak tam z Adamem ale nie wymazali go bo przecież było przypomnienie o nim. Może Lucyfer pokonał brata, a może przy transferze przenieśli tylko jego.

Nie ma co się czepiać szczegółów. Wszak taka bomba w odcinku. THE

DEVIL

IS BACK!

 

 

Aż miałem ciary jak się pokazał.

 

tumblr_nz4f6ekwQ81sjxysio1_400.gif

 

 

 

Odcinek za-rą-bi-sty! 10/10 KURWO

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Miałem nie oglądać ale po waszych pozytywnych ocenach w Niedziele z narzeczoną zasiedliśmy do sezonu nowego i 8 odcinków pękło w 2 dni . fajne odcinki z główną fabułą ale prześmieszne te z pobocznymi wątkami. Sparkle mnie po prostu roz(pipi)ał razem z glittering blood :D  To dla mnie najlepszy sezon od lat. Mam nadal nadzieję że to ostatni ale cieszę się że chcą się pożegnać w dobrym stylu.

 

 

Edycja :

 

 

Odc 9 i 10   :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas:

 

 

Zabawa w kotka i myszkę w klatce

dobre to było.

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Sezon solidny. Mało dramy, wątek popychany dobrze i sporo odcinków "monster of the week".

A i zapomniałem o prasowaniu wg Winchesterów :banderas:

No troszkę słabo, że będą ciągnąć serial dalej. Epickich zmian w 12 sezonie bez

Boga nie będzie (bo chyba wiadomo, że to skończy się wzajemną anihilacją podczas starcia z Amarą) bo i tak był obecny tak jak wcale.Finał wydaje się przewidywalny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...