Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

OK sezon się skonczył także zacząłem oglądać i narazie jestem po 3 epkach i.... z jednej strony brakowało Winchesterów a z drugiej mam wrażenie, że ten sezon to będzie stał głównym tematem bycia babysitterami młodego. I już po 3cim epku 1szy minus .... po co kogoś uśmiercać skoro później poprostu w cudowny sposób można go przywrócić do "życia". No nic będę oglądał dalej zobaczymy jak to się wszystko potoczy.

Odnośnik do komentarza

9 odcinków za mną .... ogląda sie dobrze bo to przez tą tęsknote za Winchesterami (supernatural oglądam tylko jeżeli sezon się skończy - nie chce czekać tydzień na kolejny odcinek) cały czas ta sama formuła czyli 1 odcinek który pcha fabułe główną lekko do przodu a za chwile 5 odcinków monster of the week. I tak już od 13 sezonów :) No nic dziś dalszy seans..

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Supernatural do 5 sezonu włącznie to dla mnie serial numer jeden, potem zaczął się powolny upadek i przeciąganie na siłe.

Sam cierpliwość straciłem po zakończeniu 11 sezonu, chyba się teraz wezmę za nadrabianie, zaczynając od 1 sezonu bo jednak trochę mi brakuje tego klimatu.  Od Supernatural i Prison break jeszcze w liceum zaczeła się moja przygoda z serialami.

Edytowane przez Shen
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Farmer napisał:

(pipi)niesz tym znowu po sezonie z Lewiatanami :pawel:

300 odcinek miał być kozak, a wyszło słabo. Były ckliwe momenty ale brakowało konkretnego tąpnięcia. Mieli to zostawić na koniec serialu i to w zupełnie innej formie.

Ten był straszny, chyba 7? Z tym całym Dickiem.

No ale pierwszy sezony miały klimat, demony były prawdziwym wyzwaniem, a nie kitowcami do bicia. Kino drogi z szukaniem starego i demonem z żóltymi oczami w tle.

Odcinek z Lilith i posterunkiem mocno też mi zapadł w pamięc.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...