Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sleepwalkers na podstawie powieści Kinga. Czym jest ten film pytacie?  No zdecydowanie jest, to festiwal Cringe'u. Ale po kilku dobrych piwach, wchodzi gładko i chce się więcej. Więcej tego cudownego klimatu made in 90's. (pipi)owe efekty-są, (pipi)owa charakteryzacja - jest, boska Madchen Amick - o Boże jest. 

9/10 ( nie bierzcie tej oceny na serio) 

Podoba ci się ta scena? Obejrzyj ten film.

 

i kawałek z ostatniej sceny. Obama film, co tu dużo mówić 

 

Edytowane przez chris85
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Happy death day 2u

 

Bardzo zgrabny sequel, wiadomo że to nie to samo już, ale film się broni wieloma elementami:

- wspaniały dystans, nie tylko dzięki temu że to komedia, ale dlatego że pomimo smiesznych scen film probuje cos naprawde fajnego przekazać,

- główna bohaterka nadsal zayebista

- scena rozmowy z mamą wyciska trochę łzy

- i tak to diament w zalewie dzisiejszych gówien

 

Tak więc polecam, scena po napisach okropna, ale film jest spoko. I może sie szczerze zaśmiać parę razy.

Odnośnik do komentarza

Całkowicie podtrzymuje co pisałem wczesniej, od czasu cube'a i piły nei ogladałem tak dobrego  filmu  w tej stylistyce, skoro mówisz  o setce, to wymień mi chociaż 5 lepszych.

Łatwo tak rzucać hasłami, ale podaj tytuły to chętnie sprawdzę.

I serio pisze ze skoro to jest tak zły film, to taki który uznasz za swietny będzie naprawdę pogromcą.

Odnośnik do komentarza

No pila zjada dopa ER. Pierwsza czesc tez nudna ale plot twista miala takiego, ze czapki pospadaly.

 

A tu z czym mam problem w ER zeby nie bylo "rzucania haslami":
 

Spoiler


- generyczni bohaterowie. 19 letnia specjalistka od fizyki kwantowiej (doslownie), debil z zabki, zly kapitalista, truck driver, laska i nerd mistrz escape roomow

- murzyn zarabia tysiace dolarow za samo siedzenie w fotelu ale co tam, 10k piechota nie chodzi

- o, przemycil komorke, to na bank pozwoli im wezwac pomoc w filmie gdzie przez 1,5h po kolei beda umierac

- olbrzymie pokoje ale cyk cyk 2min i juz mamy trop

- w pile byla zagadka, jasne reguly i musiales co z tym zrobic, tutaj nie wiadomo czemu mechanizmy zaczynaja dzialac. Najbardziej to widac ja ginie nerd. Ktos postanowil ze kwadrat E8 na ktorym stoil sie zapadanie. Bo przeciez trzeba "zasiac niepewnosc" w bohaterach, poroznic ich. A 30s potem wszyscy tula sie do kostki lodu. Nie mowiac o tym, ze jakos trzeba sie pozbyc zapalniczki c'nie.

- wcale nie bylo wiadomo, ze to murzyn zabil kolege. no wcale.

- jak juz mial byc pokoj szpitalny to mozna bylo sobie darowac flashbacki z wypadkow, moze byloby zaskoczenie. jedyne co sie wtedy dowiadujemy to to, ze byli jedynymi ocalalymi.

- widzimy jak murzynka nie daje rady do maski tlenowej ale 5min potem jednak dala. Typowi z zabki miazdzona jest kosc ale spoko, jednak sie przecisnie.

- w calym budynku kamery ale nikt nie widzi ze murzynka uciekla

- to normalne ze wyjscia z budynku szukamy na dachu wiec murzynka idzie do gory zamist schodami w dol

- klatka schodowa idealnie prowadzi do pokoju z szampanem gdzie jurgen klop zabija ostatniego ocalalego

- czemu zabija? po co jest ta cala zabawa? BO ZLI TEGO SWIATA LUBIO OGLADAC JAK LUDZIE GINA NO KU.RWA JAK TEGO MOTYWU NIE BYLO W HOSTELU TO JA NIE WIEM

- za wszystkim stoi zly mastermind z CALA ARMIA ludzi, ktorzy to nadzoruja, organizuja i testuja xDDDDDDDD Armia slugosow ma poczucie humoru, lubi pozartowac po testach.

 

Szczerze to ludzilem sie, ze ta cala szarada z pokojami i wypadkami we flashbackach serio bedzie mial drugie dno. Zwlaszcza po tym jak widzimi historie typa z zabki sadzilem, ze moze to wszystko to jakas forma kary dla bohaterow za to ze spowodowali wypadki i przez nich zgineli inni a oni sami nie. Ze rodziny sobie takie cos wykupuja i maja satysfakcje ze "mordercow" dopadla "sprawiedliwosc". Tym samym ciekawilo mnie co zrobila murzynka. No ale niestety, to poprostu tylko jakis typ bierze kase i to aranzuje zeby bile gejtsy tego swiata mogly sobie zwalic do spalonych zwlok.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no ale ja chciałem te filmy, a nie listę minusów ;/

Nie bedę walczył  z tymi oczywistymi rzeczami ktore można wytknąć, ale wiedza  o nich nie zmienia mojej oceny.

To horror, tak samo  jak MCU, co  z tego że ant-man nie podeptał Thanosa, ogląda się z innych powodów.

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz ze "setka filmow" to byla przenosnia i nie podam ci 100 filmow gdzie ludzie sa zamknieci w pokoju i musza uciec? Chyba na to nie liczyles. W ER sa elementy Pily, Hostelu, Cuba, nawet ku.rwa Jamesa Bonda jesli brac pod uwage koncowke (nie no serio przez ta ostatnia scene mysle, ze oni pojda dalej w pastisz xD).

 

I serio tez nie rozumiem co w tym filmie jest takiego co spodowalo zaskoczenie u takiego horrorowego wyjadacza. Nie pisze tego zlosliwie, jestem tylko zdziwiony. Uwazam, ze takie filmy moze wyratowac jedynie pozadny plot twist. A tego nie ma wcale. Ogladasz 90min bzdur i glupot wiec liczysz, ze "no dobra, to chociaz moze koncowka bedzie mocna i czyms zaskocza". Mnie nie zaskoczyli.

Odnośnik do komentarza

No nie doczytałeś, poprosiłem o 5. Przysłowiowa "setka" to określenie które oznacza że takich filmów jest dużo, wymienienie pieciu to chyba więc nie problem.

 

Piła, Cube sam wymieniłem, wiec Ty podałeś tylko hostela, który był  tak przeraźliwie słaby że nawet nie chcę o tym pamiętać. Nawet jużnie pamietam czy było tam zamkniecie grupki i zagadki.

 

A co mi się podobało to wymieniłem, i powtarzam nie zmieniam zdania. Chce te cholerne lepsze filmy :verymad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...