Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Masorz napisał:

Oglądało się całkiem nieźle jak pisałem, dlatego też dałem 6/10- czyli film poprawny. Ani ja ani Pawcio nie pisaliśmy, że słabe. Podobały mi się na pewno zdjęcia, muzyka i taki śmieszny klimat spotęgowany tym przesadzonym wyglądem gangów, wyrwanych z Mad Maxa. 

No Paweł,  ale ja nigdzie nie pisze że Ty tak napisałeś, że słaby.

Chodzi o to że nie rozumiem zarzutów, pisałem że bardziej bym zrozumiał że słaby, nudny, itd. Nie kuma tego zarzutu o  randomowość i że to nie film.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Masorz napisał:

Oglądało się całkiem nieźle jak pisałem, dlatego też dałem 6/10- czyli film poprawny. Ani ja ani Pawcio nie pisaliśmy, że słabe. Podobały mi się na pewno zdjęcia, muzyka i taki śmieszny klimat spotęgowany tym przesadzonym wyglądem gangów, wyrwanych z Mad Maxa. 

No pisałeś już 

Odnośnik do komentarza

Pisałem i rozwinąłem tylko pierwsze zdanie.

Nie no, to jest film, tylko za bardzo pocięte są niektóre wątki i przez to nie bardzo wiemy dlaczego niektóre postaci się nagle gdzieś znalazły. 

Rola Betsy (japonka) w tym wszystkim też była bardzo dziwna. Poza tym, że rzuciłem dla jaj hasło, że próbuje być ich 'guardian angel', to nie wiadomo po co tam była.

 

Odnośnik do komentarza

The Domestics - jak obejrzałem zwiastun to mnie odrzuciło, bo wyglądało na poziom akcji i brutalności jak ze Strażnika Teksasu, ale skoro polecono w tym temacie to postanowiłem jednak sprawdzić. I dobrze zrobiłem, film nie jest żadnym crapem, a bardzo przyjemnym średniaczkiem. Niezłe tempo, kilka fajnych nawet brutalnych scen, wymyślnie gangi w apokaliptycznym świecie (zawsze lubię te zróżnicowane ubiory/maski i nowe zasady rządzące takim światem). I w sumie tyle, reszta to nic nadzwyczajnego, niczego z tego filmu nie zapamiętam, ale oglądało się w porządku.

 

Bad Samaritan - typowa zabawa w kotka i myszkę z psychopatą któremu czymś podpadł głównych bohater. David Tennant do roli takich zwyrodnialców pasuje. Poza tym klisza gatunkowa, no i w końcówce twórcom zabrakło odwagi albo i chęci by mocniej to zakończyć, przez co wypada słabo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szukam horroru/slashera z młodości. Lata pewnie pierwsza połowa 90tych. Jedyne co pamiętam, że duża część akcji toczyła się na amerykańskiej pustyni, czytaj wyschnietym jeziorze. Jakies Mojave czy coś. Jedna akcja wyglądała tak, że jedną z postaci ten zły zakopał po szyję i postawił przed twarzą granat. Później była scena ładnie rozerwanej głowy. Any ideas? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wiolku napisał:

Oglądajcie The Hole in the Ground - IRLANDZKI horror bez facepalmów, a było się na czym wyłożyć, oj było. Może i nie straszy jakoś drastycznie, ale klimacik jest bardzo fajny. Na pewno będzie to jeden z lepszych z gatunku w tym roku.

 

Zobaczyłem co to i widzę, że film to kolejny z cyklu samotna matka ze złą przeszłością wyjeżdża do wypiz.dowa z synem gdzie spotyka creepa sąsiada.

 

Coś Ci nie wierzę, że to jest dobre. :notsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...