Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

A ja sie bawilem bardzo dobrze i wcale niczego sie nie domyśliłem.

Film ma swietna muzyke, piekne zdjecia, wartka akcje, bezsensowny plottwist ktory jednak pozostawia miejsce na wlasne pomysly co i jak i po co, ale chyba najbardziej lsniacym elementem jest piekna buzia Lupity, bostwo, nawet pomimo ze troche jej poszlo w uda.

 

Warto isc

Edytowane przez milan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, milan napisał:

A ja sie bawilem bardzo dobrze i wcale niczego sie nie domyśliłem.

Film ma swietna muzyke, piekne zdjecia, wartka akcje, bezsensowny plottwist ktory jednak pozostawia miejsce na wlasne pomysly co i jak i po co, ale chyba najbardziej lsniacym elementem jest piekna buzia Lupity, bostwo, nawet pomimo ze troche jej poszlo w uda.

 

Warto isc

Też polecam. Get out mi chyba minimalnie bardziej siadło, ale US (a) to kawał dobrego mirażu komedii i dreszczowca. Samo a/v w kinie to petarda, podwójne role aktorów też wybuchowe. Samego twistu też się nie spodziewałem, może jestem za gupi :< Ciekawe co będzie następne u czarnego reżysera - mam nadzieję, że pójdzie już trochę w innym kierunku i da "odpocząć" tej formie. Na Filmwebie wskoczy 7 i serduszko.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2019 o 09:03, Wiolku napisał:

Ciekawe co będzie następne u czarnego reżysera - mam nadzieję, że pójdzie już trochę w innym kierunku i da "odpocząć" tej formie. 

Robi nową Strefę mroku, więc raczej nie da odpocząć. Cała jego twórczość ma podobny styl, ale czy to wada wyjdzie za jakiś czas. 

 

US świetny. Lupita miała duże pole do popisu i dała radę, oj dała. Ciary. Będzie nominacja. 

Zaskakujące jak dobrze jest to poukładany film. Jordan jeszcze mocniej poszedł w stronę komedii co powinno utrudniać budowanie napięcia w tych momentach, które tego wymagają, ale nie ma problemu z wyłapaniem, kiedy ma być strasznie czy... dziwnie. Bardziej w stylu klasycznej makabreski niż hollywoodzkiej horroro-komedii, w której wszystko i tak sprowadza się do robienia sobie jaj.

 

Zgadzam się z Kalelem, że wszystko mamy podane na tacy, to pokazuje, że wszystko ma tu sens.

 

Muzycznie jest dobrze, klasycznie, smyczkowo z jednym wyjątkiem, który wgniata w fotel. Jak chcecie to obejrzeć nie czekajcie na ripa, bo to trochę zbrodnia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...