Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do kina :)

 

spoilery

Spoiler

- dobre gore, czasami aż bylem w lekkim szoku,

- przepiękna Elizabeth <3

- wartka akcja

- spełnione marzenie o złym supermanie,

- dobra końcówka, brak happy endu,

- swietna piosenka na koniec, zaraz sobie poszukam

 

z minusów to za krótki, myslałem ze jednak jeszcze posiedzę w kinie

 

7+/10

Naprawdę po wielu latach nareszcie można isc do kina na horrory i być zadowolonym :)

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

No i ja też po seansie.

 

Premise filmu bardzo ciekawy. Gore(niektóre ujęcia były wręcz ohydne), muzyczka i klimacik też mocno dawały radę. Ale niestety, jest jeden poważny problem. Głupota pierwszoplanowych(drugorzędnych też) bohaterów skutecznie psuje obraz całości. Dawno nie widziałem w horrorze takich jełopów. To tak jakby oglądać frostiego po dziennej dawce koktajlu witaminowego. Końcówka za to bardzo ok i 

dobrze nastraja na sequel. Oby było jeszcze mroczniej

 

No takie naciągane 7/10 mogę dać. Do kina raczej niech tylko idą fani horrorów.

 

 

Odnośnik do komentarza



-matka i ojciec, którym stanowczo za długo zajęło rozkminienie, że ich syn z innej planety może posiadać jakieś nadprzyrodzone moce

-wujaszek, który zamiast sprawdzić co z żoną(po tym jak znalazł BB w szafie), to wesoło wskoczył do samochodu i zaczął uciekać(chyba do domu jego rodziców xD)

-szeryf, który nie potrafi dodać 2+2 

- 911 i odebranie telefonu po 5 sygnałach

-ciotka counselor, która nie widzi nic złego w tym, że 12 letnie dziecko włóczy się w nocy po okolicy i zamiast od razu dzwonić do jego starych to mówi mu siema; sms do męża z tekstem "Good Night" po tym jak alarm w ogrodzie wykrył ruch też goty

 

No nie za mądrzy ci mieszkańcy Brighburn.

 

Właśnie miałem się pytać czy u Cb też był ten trailer. Zapowiada się ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza

Ale w tym BB po prostu jest grany scenariusz "co by bylo gdyby superman postanowil byc zly" czy jest jakis twist na koncu? Chyba, ze to takie ukryte "spedzajcie czas ze swoimi dziecmi i chronce przed szykanami w szkole".

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mejm napisał:

Ale w tym BB po prostu jest grany scenariusz "co by bylo gdyby superman postanowil byc zly" czy jest jakis twist na koncu? Chyba, ze to takie ukryte "spedzajcie czas ze swoimi dziecmi i chronce przed szykanami w szkole".

 

morał jest taki:

Spoiler

jak już idziesz zastrzelić syna do lasu, to nie zawsze strzał  w tył głowy z  karabinu will do the work

 

Odnośnik do komentarza

Us - no takie zle toto nie bylo. Fajnie zagrany, nawet z humorkiem, ladna murzynka, spoko twist. Dam 7/10.

 

Nie kumam tylko 2 rzeczy:

 

Spoiler

1. W sali z tablica kiedy zla murzynka walczy z dobra murzynka, na samym poczatku lapie ja za glowe, sadza w lawce i w cos do niej mowi ale my tego nie slyszymy. Tez tak mieliscie czy moja kopia vhs mocno zjechana? Co jej mowila w takim razie?

2. Skad dzieciak wiedzial, ze mama jest podmieniona?

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...