Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi oco kaman ? Wczoraj normalnie gralem w multi w KZ2. Dzisiaj wracam po robocie i chce cos pograc w multi. Odpalam KZ2 wywala mi error - 34987590384...... Kazdej innej osobie z friend listy multi w kz2 dziala normalnie. No nic resetuj ruter dalej to samo: lacze sie z PSN, w przegladarce normalnie otwiera strony, PS Store dziala. Ale zonk jest przy kazdej grze, ktora odpalam: najpierw KZ2, potem Burnout Paradise - odpalam odrazu na dziendobry: "serwery EA niedostepne", odpalam GT5:P - "polaczenie z serwerm nie mozliwe" Powiedzcie mi WTF ? :)

 

Edit: PS Store tez niedziala :/ wyskakuje mi error: 80023017.

 

Konsole mam polaczona poprzez WiFi NAT2 Neo 6MB. Wszystko do dzisiaj przez prawie dwa lata smigalo dobrze i nagle sie spierdo....... HELP! :)

Nie tylko Ty tak masz. Cos tam dlubia przy serwerach i nie mozna zalogowac sie do PSN.

PS-pisze z konsoli

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi oco kaman ? Wczoraj normalnie gralem w multi w KZ2. Dzisiaj wracam po robocie i chce cos pograc w multi. Odpalam KZ2 wywala mi error - 34987590384...... Kazdej innej osobie z friend listy multi w kz2 dziala normalnie. No nic resetuj ruter dalej to samo: lacze sie z PSN, w przegladarce normalnie otwiera strony, PS Store dziala. Ale zonk jest przy kazdej grze, ktora odpalam: najpierw KZ2, potem Burnout Paradise - odpalam odrazu na dziendobry: "serwery EA niedostepne", odpalam GT5:P - "polaczenie z serwerm nie mozliwe" Powiedzcie mi WTF ? :)

 

Edit: PS Store tez niedziala :/ wyskakuje mi error: 80023017.

 

Konsole mam polaczona poprzez WiFi NAT2 Neo 6MB. Wszystko do dzisiaj przez prawie dwa lata smigalo dobrze i nagle sie spierdo....... HELP! :)

Nie tylko Ty tak masz. Cos tam dlubia przy serwerach i nie mozna zalogowac sie do PSN.

PS-pisze z konsoli

 

hehe mam to samo, odpalam gta4, biora kome, multiplayer i mi wyskakuje "...is currently undergoing maintenance" czyli jest poddawany jakiejś konserwacji czy cuś. Na stronki internetowe moge wchodzic. Do tego jak chce se nowe konto założyć na psn to wyskakuje mi "An error has occured(88023017)" Wie ktoś ile to potrwa jeszcze?

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi oco kaman ? Wczoraj normalnie gralem w multi w KZ2. Dzisiaj wracam po robocie i chce cos pograc w multi. Odpalam KZ2 wywala mi error - 34987590384...... Kazdej innej osobie z friend listy multi w kz2 dziala normalnie. No nic resetuj ruter dalej to samo: lacze sie z PSN, w przegladarce normalnie otwiera strony, PS Store dziala. Ale zonk jest przy kazdej grze, ktora odpalam: najpierw KZ2, potem Burnout Paradise - odpalam odrazu na dziendobry: "serwery EA niedostepne", odpalam GT5:P - "polaczenie z serwerm nie mozliwe" Powiedzcie mi WTF ? :)

 

Edit: PS Store tez niedziala :/ wyskakuje mi error: 80023017.

 

Konsole mam polaczona poprzez WiFi NAT2 Neo 6MB. Wszystko do dzisiaj przez prawie dwa lata smigalo dobrze i nagle sie spierdo....... HELP! :)

Nie tylko Ty tak masz. Cos tam dlubia przy serwerach i nie mozna zalogowac sie do PSN.

PS-pisze z konsoli

 

hehe mam to samo, odpalam gta4, biora kome, multiplayer i mi wyskakuje "...is currently undergoing maintenance" czyli jest poddawany jakiejś konserwacji czy cuś. Na stronki internetowe moge wchodzic. Do tego jak chce se nowe konto założyć na psn to wyskakuje mi "An error has occured(88023017)" Wie ktoś ile to potrwa jeszcze?

 

Nie wiadomo, mi dalej nie dziala. Szkoda, ze wogole nie bylo zadnej wzmianki o "przerwie" PSN. Mam klanowke w KZ2 i nie zagram. Najciekawsze jest to, ze wiekszosci osob odemnie z listy PSN normalnie dziala :) Na forum PS US tez jest wzmianka o zonku z PSN dzisiaj - jednym dziala innym nie, jeszcze innym wogole nie daje sie zalogowac do PSN.

Odnośnik do komentarza

Witam . Za jakiś czas mam zamiar zacząć swoją przygode z PSN i mam pytania :

 

1. Mam neostrade 1MB ( radiówka ) czy to wystarczy do gry ? .

2. Posiadam 2 routery :

 

D-Link DI-524 ( wi-fi ) - http://www.agito.pl/routery-wi-fi/d-link-d....756.30359.html

oraz

Pentagram Cerberus ADSL2+ LITE P 6311-07A - http://www.agito.pl/routery-z-modemem/pent...755.327076.html

 

3. Na którym lepiej się połączyć z PS3 ? .

4.Co mam wpisać w konsoli ? . Jak mam sprawdzić ip itd routera ? .

 

5.Przymierzam sie również do kupna Monitor LCD . Jak wiadomo ps3 wymaga HDCP . mój budżet to 1020 zł i monitor musi mieć HDCP .

6.Czy w ps3 można wybrać rozdzielczosc 1650 x 1050 ?????? .

Odnośnik do komentarza
Witam . Za jakiś czas mam zamiar zacząć swoją przygode z PSN i mam pytania :

 

1. Mam neostrade 1MB ( radiówka ) czy to wystarczy do gry ? .

2. Posiadam 2 routery :

 

D-Link DI-524 ( wi-fi ) - http://www.agito.pl/routery-wi-fi/d-link-d....756.30359.html

oraz

Pentagram Cerberus ADSL2+ LITE P 6311-07A - http://www.agito.pl/routery-z-modemem/pent...755.327076.html

 

3. Na którym lepiej się połączyć z PS3 ? .

4.Co mam wpisać w konsoli ? . Jak mam sprawdzić ip itd routera ? .

 

5.Przymierzam sie również do kupna Monitor LCD . Jak wiadomo ps3 wymaga HDCP . mój budżet to 1020 zł i monitor musi mieć HDCP .

6.Czy w ps3 można wybrać rozdzielczosc 1650 x 1050 ?????? .

1. tak

2/3. lepiej d-link... cerberus to syf chyba, ze wgrasz fw od linksysa ;]

4. wszystko na automacie.. wpisz tylko haslo o ile masz i najlepiej mac ps3 wpisz w ustawieniach dostepu routera. ustawienia sa intuicyjne.

5. za 1000zl juz mozna kupic dobrej klasy monitor 22-23".. hp/gateway/dell

6. nie, obraz bedzie skalowany

Odnośnik do komentarza

1MB starczy spokojnie. Router obojętnie, ja używam podobnego D-Linka. W konsoli musisz wybrać tylko konfiguracje sieci, tam sieć wireless, zrobić skan w poszukiwaniu swojego ssid (nazwy sieci) lub wpisać ręcznie jeśli jest ukryty. Potem tylko wpisać hasła WEP lub WPA jeśli są ustawione. Jeśli masz ustawione blokowanie połączeń w routerze na podstawie adresu MAC to musisz w jego konfiguracji dodać MAC konsoli (w statystykach systemu konsoli jest).

 

Na monitorach się nie znam, ale nie wybierzesz takiej rozdziałki na PS3.

Odnośnik do komentarza

Dziwny problem z siecią:

Mam ps3 od dość dawna i od około 1 miesiąca mam dziwny problem ponieważ gram jakoś 10 minut i nagle wyrzuca mnie z psn.Na komputerze jest tak samo.Internet mam 15 mb ale na 4 mb miałem tak samo

Oraz mam jeszcze jeden problem jak miałem stray headset Jabry to tak nie było ale teraz gdy na nowym sony do ps3 headsecie rozmawiam to słysze własne echo

Edytowane przez SpacierShark123 NG
Odnośnik do komentarza

Miałbym pytanie odnośnie internetu radiowego, można z takim "czymś" podłączyć się pod internet z ps3 ? Wcześniej miałem normalnie router i wszystko działało jak należy, jednak teraz przeprowadziłem się w inne miejsce i okazało się, że nie ma tutaj w ogóle sieci analogowej i jedyne rozwiązanie to internet radiowy Netii. Przeczytałem gdzieś, że w tym wypadku również można zakupić router i dzięki niemu połączyć z nim ps3. Nie mam pojęcia jak działa taki internet radiowy i jak podłącza się go do komputera. Jeśli ktoś mógłby pomóc to z góry bardzo dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Edytowane przez kubaa
Odnośnik do komentarza

Witam, niedługo chcę zacząć swoją przygodę z PSN i na sam początek mam kilka pytań odnośnie podłączenia PS3 do neta:

A. Czy mogę podłączyć net do PS3 przez laptopa? (acer aspire 6930 i hp pavillion dv6000)

B. Czy wtedy będę mógł korzystać z modemu usb? (orange icon 225)

C. Jakim kablem?

D. Czy jednak będę musiał PieCa i modem zastąpić routerem?

E. Czy jak tak net w routerze będzie mi musiało instalować UPC?

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Witam, niedługo chcę zacząć swoją przygodę z PSN i na sam początek mam kilka pytań odnośnie podłączenia PS3 do neta:

A. Czy mogę podłączyć net do PS3 przez laptopa? (acer aspire 6930 i hp pavillion dv6000)

B. Czy wtedy będę mógł korzystać z modemu usb? (orange icon 225)

C. Jakim kablem?

D. Czy jednak będę musiał PieCa i modem zastąpić routerem?

E. Czy jak tak net w routerze będzie mi musiało instalować UPC?

 

Z góry dziękuję

 

A. Bez sensu i nie warto sie gimnastykowac. Po co miec wlaczony laptop gdy chcesz neta w PS3?

B. Pewnie tak. Jednak modemy USB dzialaja dosc wolno na dzielenie internetu.

C. Ale co? Chcesz dzielic internet, ktory dostajesz przez USB z PS3? No to tylko kablem sieciowym przez karte sieciowa laptopa. Jednak jak napisalem to bez sensu i wymaga niezlej wprawy by ustawic to z sukcesem.

D. Pieca i modemu nie zastapisz :P ale router to najbardziej sensowne rozwiazanie. Co wiecej w przypadku laptopa router WiFi to wrecz mus w domu.

E. Gubie sie. Rozumiem ze masz modem telewizji kablowej (trzeba bylo od tego zaczac). Nic nie musza Ci instalowac. Kupuj router, podlaczasz do modemu (normalnie kablem sieciowym a nie powolnym i bezuzytecznym USB), wylaczasz i wlaczasz modem (w sensie odlaczasz od pradu) i sam Ci sie ustawia. Ustawienia laptopa i PS3 zgodnie z instrukcja routera. Ustawienia bezpieczenstwa to klucz (najlepiej WPA2)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno przeprowadziłem się do miasta i mam tu jakiś osiedlowy internet (kabel ze ściany prosto do kompa) żadnego modemu itd. Mam do tego router D-LINK DIR 300 dzieki któremu podłączyłem kompa do neta i do tego dodałem jeszcze laptopa (z podłączeniem nie było żadnego problemu, połączył sie za pierwszym razem) i na koniec chciałem podłączyc moja czarnulke wiec ustawiłem sobie nazwe sieci i hasło co podałem podczas ustawiania połączenia w PS3 (po skanowaniu wszystko mi znalazło itd itp tak jak to było kiedy miałem LIVEBOXa) wszystko pieknie cacy la la la ale jak biorę na koniec "Internet Connection Test" to adres IP jest succeeded a przy internet connection jest checking i staje.. czekałem pół godziny i nic... powtarzałem wszystkie czynności dokładnie po kilkanaście razy i dalej nie działa tak jak by moje ps3 nie odstawało odpowiedzi/pozwolenia od routera na połączenie czy cos w tym stylu..

Dodam tez ze w ustawieniach LAN routera dodałem IP, MAC i nazwę ps3 do listy tak jak to się robiło w Liveboxie no ale i tak neta jak nie było tak nie ma...

Co ciekawe na liście klientów w ustawieniach routera widnieje laptop i PS3 ale tylko laptop ma neta...

 

prosze o pomoc najlepiej po przez PW bo już rece mi opadają...

Odnośnik do komentarza

 

Witam .Mam pytanie natury technicznej bo nie moge sobie poradzić.Mam modemZTE ZXDSL 852 z orange freedom po kablu prędkość 1mb nie moge za pomocą kabla ani routera podpiąc konsol PS3 zawsze mi wywala error DNS może robie cos nie tak.Może ktoś miał już taki problem i sobie z nim poradził prosze o jakąś podpowiedź i wskazówki. Z góry dziękiuje.

PS. Próbowałem już kilku routerów i zawsze to samo error DNS może trzeba przełączyć coś w ustawieniach routera?

Odnośnik do komentarza

Yo

Mam problem spowodowany wyrzucaniem z PSS objawiany błędem DNS.

Dzieje się to tylko i wyłącznie gdy próbuje grać online w BP najdziwniejsze jest to ,że zaczęło się gdy kupiłem wyspe.

Byłoby super gdyby ktoś potrafił mi pomóc.

pzdr

 

PS. posiadam Live Box'a TP

Edytowane przez N-Stolec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...