Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie mam radiówkę miastową, (pipi) jakich mało, ale do nie dawna nie dostępna była u mnie Neostrada i Netia. Po ostatnich problemach z rozłączaniem mnie w CoDzie czy becie BC2 przyszedł czas na radykalne kroki. Chcę zmienić operatora. Najbardziej interesował mnie UPC, 25MB za 90zł to bardzo ciekawa propozycja, ale niestety jeszcze nie dostępna w moim mieście. Natomiast mam możliwość podłączenia Neo lub Netii i pytanie co wybrać?

Za Netią przemawia cena i prędkość. Za neo nic Dlatego pytanie dla was czy nie macie jakieś problemy z Netią, czy nie rozłącza, czy transfer jest zawsze taki jak w umowie, czy załatwię wszystkie formalności szybko, jak długo należy czekać na aktywację. Chciałbym wziąć 8MB/s za 79zł w tej nowej promocji. Internet połączony był by na linii TP. Za wszystkie odpowiedzi i informacje dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza

witam

mam problem z NAT 3. klasyka. niby.

z góry napiszę co jest zrobione, żeby uniknąć pytań podstawowych ;)

-otwarte porty od 80 do 5223

-otwarty NAT filtering

-ustawione stałe IP dla ps3

-właczone UPnP

i nadal NAT 3....

używam routera Netgear WGR614 v7

 

będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek sugestie w tej sprawie bo skońćzyły mi się pomysły....

Odnośnik do komentarza

poradzilem sobie juz z liveboxem podlaczylem go jednak kablem do ps3 a wifi mam do komputera ale mam kolejny problem w ps3 pokazuje mi NAT 2 lecz w MW 2 NAT Sredni choc wczesniej mialem modem i mialem nat otwarty. Nadal mam modem lecz w szafce i jezeli nie rozwiaze tego problemu z natem to wracam na modem normalny. Internet - neo 6mb prosze o rade jakąś

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe. Znaczy możliwe, ale to na pewno nie wina tego o czym mówisz. Niech poszuka w google odpowiedz wg. treści błędu albo sam wymyśli co robi nie tak.

 

Też dostaliście na maila wiadomość od Sony: Zmiany dotyczące Warunków Użytkowania i Polityki Ochrony Prywatności w PlayStation.

Pytam bo nie chce mi się tego całego regulaminu czytać.

 

Tak, dostałem - i też nie chce mi się czytać. Nie było napisane że od tego zależy moje życie, więc...

Odnośnik do komentarza

siemka, mam pytanie, kumpel nie moze zalogowac sie do ps network bo wyskakuje mu haslo ze nie mozna wpisywac sie loginem innego uzytkownika. Ja kiedys robilem mu u siebie update ze swojego konta na jego konsoli i czy teraz oon juz nie moze sie zarejestrowac swoim kontem na jego konsoli?

 

a nie wpisuje swojego Loginu na profilu na którym było zapisywane już inne konto?

Niech utworzy nowy PROFIL na PS3 i tam wpisze swój login i hasło

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Hej. Mam pewien problem z połączeniem się do PSN.

Może zacznę od początku. Dwa tygodnie temu zwróciłem uwagę na to, że coraz częściej wyrzucało mnie z Playstation Network. Z czasem doszło do tego, że nie mogłem i nadal nie mogę się zalogować na swój profil.

Nie wiem, może robię coś nie tak, dlatego postaram się dokładnie wam opisać cały problem.

Konsolę z internetem łączę bezpośrednio kablem od neta.

Wszystko co potrzebne z wiersza poleceń:

71835487.jpg

 

ustawienia z konsoli:

 

Adres IP: 91.145.140.45

Maska podsieci 255.255.248.0

Router domyślny 91.145.136.1

Podstawowy serwer DNS 91.195.232.72

Dodatkowy serwer DNS 83.142.61.130

 

Ostatnio próbując zalogować się do PSN witał mnie błąd DNS -80710102. Przekopałem właściwie każde forum i próbowałem wszystkich alpejskich kombinacji z DNSami z OpenDNS włącznie.

 

Zadzwoniłem też do dostawcy w sprawie zaistniałego problemu. Tam kobieta powiedziała mi, że często uzyskiwana dzierżawa raczej nie ma nic do rzeczy. Zwróciła uwagę na to, że używałem statyczne IP, czego robić akurat nie powinienem. Po poprzestawianiu wszystkich ustawień na "automatyczne" pożegnałem się z poprzednimi błędami... jednak przywitałem się z nowymi - 80028EA8 oraz 80028E01.

Co robić? może jednak wpisuję coś nie tak? czy kupno routera coś zmieni? Pomocy...

Edytowane przez ChOomik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze to nie problem po Twojej stronie tylko po stronie serwera PSN

mnie tez czesto wywala, a akutalizacja profilu czyli osiagniec graniczy z cudem...

nie wiem co oni kombinuja ale rece opadaja jak ten PSN dziala...

 

sprawdz multi w grach jesli bedziesz gral bez problemu w multi to nie masz problemu z siecia w PS3...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

mi sie wydaje ze to nie problem po Twojej stronie tylko po stronie serwera PSN

mnie tez czesto wywala, a akutalizacja profilu czyli osiagniec graniczy z cudem...

nie wiem co oni kombinuja ale rece opadaja jak ten PSN dziala...

 

sprawdz multi w grach jesli bedziesz gral bez problemu w multi to nie masz problemu z siecia w PS3...

wlasnie pisze z PS3 i jestem ciekaw kiedy mnie wywali... najlepsze jest to ze wyrzuca mnie dokladnie wtedy gdy otrzymuje nowa dzierzawe :/

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

sorki :P

wiesz, w sumie ciężko powiedzieć. Pamiętam, że cały cyrk zaczął się od bety Bad Company 2. Wtedy sobie pogrywałem w betę i tu nagle (pipi)- wylogowano Cię z PSN, 34879342lololol error (coś w tym stylu). Gdy dzisiaj udało mi się wreszcie połączyć z Playstation Network to przeglądałem sobie filmy i po upływie pół godziny oczywiście mnie wyrzuciło. Ja już naprawdę nie wiem co robić. Chyba już czas na kupno routera.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
<br />ludzie poóżcie mi jak moge podłączyc PS3 do neta bo nie wiem jakbo jest potzrebny adress IP konsoli jak mam go zdobyć i kanały dns ??<br />
<br /><br /><br />

 

start>uruchom>wpisujesz "cmd"> potem wpisujesz "ipconfig /all"

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problemik,

 

Kiedyś skonfigurowałem internet w grubej wersji PS3 za pierwszym razem, dziś zakupiłem slimkę i nie mogę sobie poradzić ze słynnym: An error occurred during communication with the server. This is a DNS error. ( 80710102 )

 

Internet mam kablowy, łączenie przez PPPoE. Wszystkie możliwości sprawdziłem kilkakrotnie. Miałktoś podobny przypadek ? IP rozpoznaje , dns error.

 

Gdy konfiguruję poprzez PPPoE nie rozpoznaje nawet IP. Jedynie przy "manual" rozpoznaje IP ale już dns nie.

 

 

Czy ktoś zna przyczynę ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...