Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić jakąś misję, w której nie ma żadnego Karma Moment, również na niebiesko/czerwono. Gra śledzi expa jakiego zdobyłeś podczas misji. Jeżeli więcej było expa czerwonego, to zalicza ci misję jako zły; jeżeli niebieskiego, to jako dobry. Po zaliczeniu misji masz komunikat ale twoja karma się nie zmienia. Tzn. misja nie zmienia karmy, zmienia ją tylko ilość zdobytego złego/dobrego expa podczas niej.

 

Jeżeli w misji był Karma Moment, to podczas wyboru w tym momencie dostajesz dużego boosta do dobrej/złej karmy. Mimo wszystko można np. uratować kogoś, ale potem podczas misji siąć straszny rozpierdziel i jeżeli ilość czerwonego expa będzie większa niż niebieskiego to misję i tak przechodzimy jako zły.

 

Nie ma czegoś takiego, że za misję która właśnie przeszedłeś dostajesz + do karmy. Liczą się Karma Moment i twoje ogólne zachowanie/styl gry.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Łaaa genialna gra. Przed chwila skonczylem ja po stronie dobra i daaawno tak dobrze sie nie bawilem. Zwykle koncze gry po pol roku, a ta zaliczylem w niecaly tydzien to mowi wiele i wcale nie chodzi o dlugosc gry ;).

 

Zakonczenie mnie zmasakrowalo zupelnie sie tego nie spodziewalem, zaluje w sumie ze nie wyjasnili co z Moya?dobra byla czy zla?moze dlc? :(

9/10, po za malymi wpadkami graficznymi typu popup gra jak dla mnie praktycznie bez wad. Co jest trudne do znalezienia w takich grach to w infamous jest praktycznie zero nudy, kazda misja fabularna jest inna, az mi sie nie chcialo w to wierzyc. Nawet fabula zaskakuje in plus :)

Odnośnik do komentarza

@DarkSkill: czytanie ze zrozumieniem, trudna sztuka, ale nie wchodzę w to.

 

Właśnie to wyglądało mi na klasycznego translatorskiego babola. "Induction Grind" przetłumaczone jakby to było "Induction Grid". To pierwsze powinno imho "Ślizg indukcyjny", albo coś takiego.

Mała pierdoła, ale chyba do 50 strony tego tematu będą wpadać tu ludzie z prośbami o pomoc.

Odnośnik do komentarza

powiem wam ze dziwna jest ta karma ;) zdobylem trofeum z maksymalnym poziomem dobrej karmy, wykonalem zadanie "na czerwono" i pasek karmy Bohatera spadl do polowy ;] na szczescie trofeum zdobyte wiec mam juz to gdzies ;] niedlugo skoncze grac Bohaterem zrobie nowa gre i przejde ja po ciemnej stronie mocy i potem pozostanie zdobywanie odlamkow, skrzynek kontaktowych i wykonywanie stuntow ;)

Odnośnik do komentarza

za cholere nie moge ukanczyc stuntów. po przejsciu gry strasznie malo przeciwnikow sie pojawia i mam problem z rzuceniem 3 ludzi w dachu.Próbowalem tam kolo domu Zakea ale nie ma mowy zeby fala obblela ich 3!!!!Chyba by musial stac jeden na drugim...;/;/ Inie wiem rowienez jak zdobyc frofeum za zabicie 25 gosci jadac na dachu pociago... Przemieszczaja w ten sposob miasto jest ich jak na lekarstwo i przy jednym okrazeniu pojawia ja sie moze 2 razy i jeszcze ich zabij...SIC!!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...