Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

1.Gdzie mogę znaleźć kwiaty, aby je zrywać ? :) Grę już przeszedłem, ale nie moge skojarzyć gdzie je szukać :/

2.Gdzie szukać automatów do gry?

a) Nut Shots

b) Monkey Fling

 

3. Gdzie moge znaleźć gazety, aby je wrzucać do skrzynek? :) To jest chyba kara jak dobrze pamiętam, ale wole się zapytać prosow

Odnośnik do komentarza

Na OC nie ma pokazane jak zdobyć te wszystkie ubrania :/ Ja kupiłem wszystko w każdym sklepie + w wesołym miasteczku jakies tam drobiazgi z odzieży, zebrałem wszystko co było możliwe, włączyłem 20 razy alarm, rozwaliłem dynie i za to dostałem ubrania, ale achivment nie chce wskoczyć :/ Mam 91% gry i mi brakuje osiągnie za 100% i za misje zaznaczone niebieskim krzyżykiem, ale to jest jak szukanie igły w stogu siana zaliczyłem tylko 29 na 50, a nie wiem gdzie reszty szukać :/ Tylko trzy osiągnięcia zostały, więc warto by było zdobyć tego calaka, ale kompletnie nie wiem co mam teraz robić :/

Edytowane przez Fuji
Odnośnik do komentarza

Moze mapka pomoze ;)

http://www.majhost.com/gallery/Bump500/Stu...n1verysmall.jpg

 

Osobiscie nie pamietam co i gdzie jak - masto nie jest duze wiec trzeba troche poszukac ew poczytaj forum http://www.xbox360achievements.org/forum/f...splay.php?f=711 bo tez tam wiele cennich rad jest czy innych poradnikow czy posluzyc sie Gamefaqs/Google ;)

 

 

Burns & Shades –After spending all your hard earned money buying all the

clothes in all the stores, this is part of the outfit you're rewarded

with.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Genialna ta gierka. Jakoś mi umknął CCE na PS2, a teraz szukałem czegoś taniego i porządnego, no i znalazłem. To jedna z tych gier gdzie nie liczy się oprawa i bajera, grywalność jest przepotężna i nie sposób oderwać się od pada. Bardzo mi się podoba obszar w tej grze, nie jest wielki jak w GTA, ale jest wszystko co trzeba (uwielbiam zwłaszcza wyścigi, koszenie i wesołe miasteczko). Lekcje są świetne, niektóre sprawiły mi trochę kłopotów bo trzeba się spieszyć. No a ten specyficzny humor, coś pięknego. Na 10 godzin grania tylko raz zdarzyła mi się zwiecha (na gimnastyce). Gram bez patcha, czytałem wcześniej o tym problemie, więc bez przerwy robię sejwa i zapamiętuje gdzie co zebrałem. A właśnie, mam jedno pytanko - jak odblokować nowy save point, bo coś tam słyszałem że jest taka opcja?

 

Jak ktoś nie grał na PS2 i się zastanawia nad gierą, to szczerze polecam, grywalność na 100%.

Odnośnik do komentarza

Gram bez patcha bo jestem offline. Nie mam możliwości szybkiego i darmowego podłączenia Xboxa do sieci. Każdy kto ma podłączoną konsolę dostanie patcha i chyba nie uświadczy żadnych problemów. W sumie najbardziej mnie razi w tej grze kulawy framerate i ciągłe loadingi. Mogli się bardziej postarać z tą konwersją, ale z drugiej strony dobrze że w ogóle ta gra zawitała na Xboxa. Na liczniku 20 godzin zabawy i dopiero druga zwiecha, więc to akurat nie wkurza.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Jak ktoś nie grał na PS2 i się zastanawia nad gierą, to szczerze polecam, grywalność na 100%.

 

Ja gralem na PS2 a i tak chyba lykne gierke, nowka blaszka 20e no chyba nie ma sie co zastanawiac, z wielka checia sprawdze przygody Hopkinsa w next genowej oprawie :P

 

Ktos sie orientuje, czy te 8 nowych misji zostalo wplecionych pomiedzy te stare, czy tez wykonujemy je dla jakiejs innej 'frakcji'?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pisali w poradniku na Gry-Online, jakieś nowe misje są pod koniec gry i wykonujemy je dla jakiegoś typka niezwiązanego ze szkołą. I jeszcze w zimie są misje od Mikołaja.

 

A mnie ostatnio brała cholera. Do 100% zostały mi dwie lekcje muzyki i dwie misje errand. Miałem już dość tej gry, ale głupio się jej pozbywać na 1,5% do setki :) W końcu zaliczyłem muzykę, znalazłem jedną misję errand i sprawdziłem w statystykach że brakuje mi jednego trofeum. Okazało się że wystarczyło wejść do swojego pokoju i wyskoczyło że są wszystkie. Zobaczyłem też w statsach że nie wygrałem jednej gry w wesołym miasteczku. I to był brakujący element do 100%. Źle piszą w poradnikach że trzeba wykonać 50 misji errand, ja wykonałem 49. Widocznie stytystyki są w tej grze płynne i zależne od gracza. A sama gra rewelka, chciałbym żeby zrobili dwójkę. Jakby ktoś chciał kupić odemnie Bullego to zapraszam na Pchli Targ.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...