Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dzięki. A po tym patchu już nie ma żadnych zwiech? No i ile on zajmuje? Bez konta na live to raczje patcha nie uciagne? Co do save to myślę, że dam z tym radę, juz Dead Rising mnie przyzwyczaiło do "długiego" savowania. Mam chęc pogrania w cosciekawego i odkrywczego, ale nie mam nerwów ze stali :)

bez konta Live nie sciagnie Ci patcha (bylo wczesniej w temacie).

zreszta nie wiem czy patch sciagnie sie na memorke - ale w tym temacie sie nie znam.

 

pytales o gre. gra nie jest wcale frustrucjaca. z przyjemnoscia przechodzisz od zadania, do zadania.

osobiscie mialem klopot z wciagnieciem, sie w klimat, ale 2 godzinkach wciagnalem sie tak, ze nie moge przestac.

gra odkrywcza nie jest. nie gralem w GTA, ale slyszalem opinie, ze to takie GTA Light.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Z tą frustracją to chodziło mi wiesz, o te zawiechy. W moim przypadku gra moze być kosmosem, ale takie denerwujące "szczególiki" jak zwis po 2-3h grania doprowadziły by mnie do szefskiej pasjji :D

 

Nie grałeś w GTA? Myślałem, że jest to obowiązujaca pozycja dla wszystkich graczy od pc po konsole. Radziłbym nadrobić zaległości, bo naprawdę warto :)

Odnośnik do komentarza
Pograłem dosłownie 20 minut i zaliczyłem zwieche podczas bójki <_< . Trzeba będzie kupić wersje na PS2 i nie martwić się takim niedorobionym gniotem.

Sorki, ale "grałeś" 20 minut, wpadasz jakby niechcący, z nieba, do tematu i aż tyle masz do powiedzenia? I to ma być opinia?

IMO grałem 10 minut w Halo 3, gniot jakiego dawno nie było :twisted:

 

 

 

Jiloo ma specyficzny gust, szuka w grach tego czegoś, pierwiastka artyzmu zmieszanego z szczyptą szaleństwa w polewce psychodelii, rozumiesz? :twisted:

 

Co do gry, nie mogę wytrzymać, jutro odpalam. Zresztą co ze mnie za człowiek, mam grę od premiery, a nawet w czytniku nie była.

A wspomnienia z wersji PS2 nadal żywe...

Odnośnik do komentarza
Jiloo ma specyficzny gust, szuka w grach tego czegoś, pierwiastka artyzmu zmieszanego z szczyptą szaleństwa w polewce psychodelii, rozumiesz? :twisted:

hehe. sam bym tego lepiej nie okreslil. niestety takie doznania potrafi mi dostarczyc tylko Goichi Suda.

w oczekiwaniu na jego kolejne tytuly trzeba sobie jakos umilic czas. Bully nadaje sie do tego idealnie <_<

Odnośnik do komentarza

Michigan widziałeś? Też dzieło pana Sudy tylko niedocenione przez wielu graczy, od siebie polecam ale radzę omijać wersję europejską z której duuużo wycięli ;)

 

Inna sprawa - od wczoraj mam Bully w domku, mimo faktu że gram w grę drugi raz i wszystko widziałem dwa lata temu to nadal przyjemnie mknie się przez okolice bullworth topiąc od czasu do czasu nerdów w toalecie <_<

Odnośnik do komentarza
Pograłem dosłownie 20 minut i zaliczyłem zwieche podczas bójki ;) . Trzeba będzie kupić wersje na PS2 i nie martwić się takim niedorobionym gniotem.

Sorki, ale "grałeś" 20 minut, wpadasz jakby niechcący, z nieba, do tematu i aż tyle masz do powiedzenia? I to ma być opinia?

IMO grałem 10 minut w Halo 3, gniot jakiego dawno nie było :twisted:

Akurat z tobą się zgodze, Halo to gniot.

Dzisiaj ściągnąlem patcha, pograłem 2 godziny i zwiech nie uświadczyłem. Było całkiem przyjemnie. Mam problem z pierwszą lekcją chemii <_< . Wklepuje odpowiedni button w odpowiednim momencie jednak zawsze oblewam. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Lista wymaganych rzeczy.

Achiev za zaliczenie wszystkich wyścigów go-kartów wchodzi po zrobieniu 5 wyścigów w wesołym miasteczku i 2 ulicznych do 100% potrzebny jest również 3 wyścigi uliczny, który odblokuje również go-karta do swobodnego poruszania się po mieście. Jeśli zrobisz wszystkie wymagane rzeczy a 100% nie będzie to musisz poszukać misji pobocznych.

Odnośnik do komentarza

gra jest piękna. Patch chyba jednak eliminuje wykrzaczanie się gry (wbrew temu że raz mi się zawiesiła o czym napisałem powyżej) bo gram od 3 dni po parę godzin i na problemy nie trafiłem :) szkoda tylko że bully jest dość krótkie, 3 dni ostrego grania i 90% w statystykach. Pewno zaliczę calaka.

Odnośnik do komentarza
gra jest piękna. Patch chyba jednak eliminuje wykrzaczanie się gry (wbrew temu że raz mi się zawiesiła o czym napisałem powyżej) bo gram od 3 dni po parę godzin i na problemy nie trafiłem :) szkoda tylko że bully jest dość krótkie, 3 dni ostrego grania i 90% w statystykach. Pewno zaliczę calaka.

 

 

To Chyba bardzo ostrego. Jestem na przedostatnim Chapterze, a na razie mam około 50% gry. Nie robie żadnych wyścigów itd. bo mi się nie chcę. No chyba, że jakimś cudem mi się napatoczy i akurat nie mam nic innego do roboty.

 

Mimo łatki archivy dalej się krzaczą. Dostałem jednego za ukończenie 6 klas, ale za ukończenie 3 już nie dostałem. Żeby mięć Boy Genius (ukończone 9 klas) to wszystkie przedmioty trzeba wyciągnąc na maxa czy tylko łącznie 9 lekcji z obojętnie jakich przedmitów ? Bo jak to drugie to już mam ponad 9, a też archiv'a nie widać za to :P

Odnośnik do komentarza
To Chyba bardzo ostrego. Jestem na przedostatnim Chapterze, a na razie mam około 50% gry. Nie robie żadnych wyścigów itd. bo mi się nie chcę. No chyba, że jakimś cudem mi się napatoczy i akurat nie mam nic innego do roboty.

robiac tylko glowny watek napewno nie zrobisz 100% :(

tez jestem w przedostatnim, na liczniku jakies 15-17h (nie pamietam) zaliczone jakies 80%

a wyscigi sie oplaca, bo za skonczone wszystkie kartowe dostajesz go-kart'a ktorym sobie po miescie smigasz :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie.

 

W sumie trochę późno się kapnąłem, ale zapytam.

 

Jest gdzieś na terenie szkoły miejsce gdzie składują rowery itp. ? bo zawsze śmigam do miasta na desce i dopiero tam jak trafie to biorę rower.

 

Za wyścigi też na pewno się wezmę, ale najpierw robię główny wątek i raz na jakiś czas odpalam coś dodatkowego.

Odnośnik do komentarza

Gram trzeci dzień, 18 h na liczniku i ani jednej zwiechy. Achivy też wchodzą prawie prawidłowo. Prawie bo za zaliczenie chapteru nr 2 dostałem, ale info się nie wyświetliło.

 

Jeśli wiesz, że nie zdążysz na lekcję, daj się złapać strażnikowi, odprowadzi cię prosto na zajęcia.

Druga sprawa, że w/przed niektórymi misjami wyłącza się czas (zegar znika), wtedy warto zbierać karty, gnomy itd. snu nie potrzeba to można tak grać do woli i zrobić Achiv za 50km na desce: podczepić się pod auto i zostawić grę choć to bez sensu i ja tak nie robię.

Odnośnik do komentarza
Gram trzeci dzień, 18 h na liczniku i ani jednej zwiechy. Achivy też wchodzą prawie prawidłowo. Prawie bo za zaliczenie chapteru nr 2 dostałem, ale info się nie wyświetliło.

 

Jeśli wiesz, że nie zdążysz na lekcję, daj się złapać strażnikowi, odprowadzi cię prosto na zajęcia.

Druga sprawa, że w/przed niektórymi misjami wyłącza się czas (zegar znika), wtedy warto zbierać karty, gnomy itd. snu nie potrzeba to można tak grać do woli i zrobić Achiv za 50km na desce: podczepić się pod auto i zostawić grę choć to bez sensu i ja tak nie robię.

 

Achiv za deske jest prosty, ja w ogóle o nim nie myślałem, a już mam 45 kilosow nabitych.

 

Co do lekcji to jednak nie jest to dobry pomysł. Jak bezprzerwy podpadasz to po pewnym czasie czeka Cię wizyta u dyrektora i kara.

 

Pierwsza wizyta : Brak kary

Druga : Strżyzenie trawnika (musisz wystrzyc 60% danego kawałka w określonym czasi)

Trzecia : To samo, tyle że teraz 70%

Czwarta : 90 %

 

i dalej nie wiem. Ale 100% trawnika jest ciężko wygolić.

 

Kiedy zegar się wyłącza ? Ja na razie raz to widziałem, podczas Wigilii.

Odnośnik do komentarza
Gram trzeci dzień, 18 h na liczniku i ani jednej zwiechy. Achivy też wchodzą prawie prawidłowo. Prawie bo za zaliczenie chapteru nr 2 dostałem, ale info się nie wyświetliło.

 

Jeśli wiesz, że nie zdążysz na lekcję, daj się złapać strażnikowi, odprowadzi cię prosto na zajęcia.

Druga sprawa, że w/przed niektórymi misjami wyłącza się czas (zegar znika), wtedy warto zbierać karty, gnomy itd. snu nie potrzeba to można tak grać do woli i zrobić Achiv za 50km na desce: podczepić się pod auto i zostawić grę choć to bez sensu i ja tak nie robię.

Jasne że bez sensu bo samo wskoczy :) Po ukończeniu wszystkich zadań itd. zostało mi tylko 30km do achievementa za 100km na rowerze.

Calak (prawie) zajął mi 19 godzin i 20 minut. Teraz zacząłem grę od nowa żeby zrobić tego przeklętego achievementa za zbieranie kwiatków.

Odnośnik do komentarza
Po ukończeniu wszystkich zadań itd. zostało mi tylko 30km do achievementa za 100km na rowerze.

Calak (prawie) zajął mi 19 godzin i 20 minut. Teraz zacząłem grę od nowa żeby zrobić tego przeklętego achievementa za zbieranie kwiatków.

a wlasnie.

jak zakonczysz watek glowny to mozesz pokonczyc sobie poboczne zadania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.