Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

Po ukończeniu wszystkich zadań itd. zostało mi tylko 30km do achievementa za 100km na rowerze.

Calak (prawie) zajął mi 19 godzin i 20 minut. Teraz zacząłem grę od nowa żeby zrobić tego przeklętego achievementa za zbieranie kwiatków.

a wlasnie.

jak zakonczysz watek glowny to mozesz pokonczyc sobie poboczne zadania?

Tak i podokanczac wszystkie niezrobione lekcje

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po ukończeniu wszystkich zadań itd. zostało mi tylko 30km do achievementa za 100km na rowerze.

Calak (prawie) zajął mi 19 godzin i 20 minut. Teraz zacząłem grę od nowa żeby zrobić tego przeklętego achievementa za zbieranie kwiatków.

a wlasnie.

jak zakonczysz watek glowny to mozesz pokonczyc sobie poboczne zadania?

Yep, masz ostatni chapter - endless summer w którym możesz zaliczyć wszystko - zadania, nie dokończone misje, lekcje etc. Plus jest taki że

masz nabity respect u każdej z frakcji i nikt Cię nie zaczepia

 

Odnośnik do komentarza
Jasne że bez sensu bo samo wskoczy ;) Po ukończeniu wszystkich zadań itd. zostało mi tylko 30km do achievementa za 100km na rowerze.

Calak (prawie) zajął mi 19 godzin i 20 minut. Teraz zacząłem grę od nowa żeby zrobić tego przeklętego achievementa za zbieranie kwiatków.

 

Ile? Tylko 19 godzin? To co ty za przyjemność z grania miałeś? Ja lubię gry smakować, dogłębnie, a nie pod achivy. Przecież to zabija przyjemność grania!

Wynik na teraz? 22h, koniec III chaptera, większość lekcji i wyścigów zrobiona.

Tak na marginesie achiv za 200 KO wpadł mi w pierwszej misji II chapteru, nie ma to jak walczyć z każdym i wszędzie. A wrogu pisał, że wpada on w połowie gry hehe

Grał ktoś w MULTI? Co oferuje?

Odnośnik do komentarza

Nie grałem pod Achievy ;) Po prostu szybko zleciało mi ukończenie wszystkich zadań, achievementy zostawiłem sobie na koniec jako dodatkowe zadania. Zresztą grę smakuje po raz drugi - wcześniej miałem przyjemność z Bullym na PS2 więc zapewniam że poznałem grę bardzo dogłębnie :)

 

Multi to zestaw prostych minigierek dla dwóch graczy, jak dla mnie dodatek wrzucony na siłę.

Odnośnik do komentarza

Pare postów temu, też pisałem, miałem problem z "shop", ale jest na to patent, po którym, lekcja ta staje się łatwiejsza od chemii. Po prostu przed rozpoczęciem, wychyl sobie analog do przodu, i w chwili gdy pojawi się strzałka,w która strone masz kręcic, zacznij już krecic, "Z PREDZEJ WYSUNIETYM ANALOGIEM", potem gdy wklepujesz np. "A", już za wczasu znowu wychyl sobie analog, nim pojawi się strzałka, w która strone masz krecic. Jak opanujesz to, za 1 podejściem będziesz przechodzić shopy.

 

Co do długości, gra nie jest taka krótka, szczególnie mierząć w 1000 czy tam 100 %, jest masa rzeczy do zrobienia.

 

Mam ten sam problem co ty Ping, ze zrywaniem 50 kwiatów. :mellow:

Odnośnik do komentarza

heh Biologia, Muzyka, Chemia i shop to pierwsze lekcje jakie skończyłem (wszystkie 5) gorzej mi idzie z GEografią (dopiero za 4 razem stany USA ;)) i English (na 3 męczyłem się 7 razy) .

Czyli podsumowując jedni mają kłopoty z główkowaniem a drudzy ze zręcznymi rączkami :mellow:

Dla mnie muzyka to najłatwiejsza gra (co to jest przy Guitar Hero <-- wolno leci i do tego tylko 2 przyciski!;))

 

P.S. Nie korzystam z pomocy więc proszę mi nie mówić że gdzieś tam są solucje do lekcji:P

Odnośnik do komentarza

Właśnie ukończyłem grę. Mój wynik to 70% skończonej rozgrywki po ostatnim zadaniu. Widzę, że w VI Chapterze wyskoczyły jeszcze jakieś gwiazdki więc pewnie za nie się wezmę, ale jakoś odechciało mi się już wyciskać lekcje na maxa i szukać gnomów, gumek, kart.

 

Jak żałuje, że dopiero pod koniec zaczałem robić wyścigi. Śmiganie go-kartem po mieście jest za(pipi)iste !

 

Ogolnie gra jest super. Czekam na Bully 2, mam cichą nadzieję, że takowe powstanie.

Odnośnik do komentarza

*Ping - to właśnie Shop jest najłatwiejszy, 5 podejść/5 zaliczeń. Szczerze mówiąć wczoraj zastanawiałem się jak można tam wtopić (zero limitu czsu, tylko robić co pokazują)

 

Skończyłem wszystkie lekce ;) Fabularnie zaczynam 5 rozdział, jeśli chodzi o zrobienie gry na 100% to brakuje mi tylko ukończyć grę.

Wczoraj wieczorkiem za jednym podejściem pękły wszystkie wyścigi. Go-karty bezbłędnie, a na rowerku 2 powtórki, pryszcz po prostu.

Licznik dobija do 30h i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że takiej "frajdy" nie miałem dawno.

Czy mnie się wydaje czy do rozdziału 4 włączenie, pojawiła się tylko 1 nowa misja?

I pytanko: żeby zrobić grę na 100% potrzeba "wykonać wszystkie misje Errands". Znaczy 30 różnych czy mogą się powtarzać?

Edytowane przez _Kroolik_
Odnośnik do komentarza

W sobotę skończyłem, wczoraj "wymasterowałem" (statsy online się dziś uaktualnią, bo kabel od neta stwierdził. że się potnie :twisted: )

i chyba najfajniejszy tysiaczek zasilił moje konto.

Gra ponownie mną pozamiatała i nie mówię o grafice. Klimat jest niesamowity i jak się dobrze człowiek wczuje to rozrywka pierwszorzędna starczy na 20-30h grania. Chyba, że będzie się unikać walki to pewnie sporo godzin odejdzie.

Wczoraj przyłapałem się na tym jak jeździłem kartem i szukałem fajnych miejscówek do zdjęć, a po chwili jak zwykle jakaś zadyma była hehe

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytania:

- w którym momencie dostaje się rower? Bo zrobiłem to zadanie gdzie musiałem dla kucharki grzać do miasta po produkty spożywcze :), i wtedy jechałem na rowerze. Czy może jest na tej zasadzie, że od tej chwili rower jest dostępny i on stoi sobie gdzieś?

- czy są jakieś większe konsekwencje tego, że uciekam z lekcji, bo z tego co wiem one się później powtarzają tak?

Odnośnik do komentarza
Mam 2 pytania:

- w którym momencie dostaje się rower? Bo zrobiłem to zadanie gdzie musiałem dla kucharki grzać do miasta po produkty spożywcze :D, i wtedy jechałem na rowerze. Czy może jest na tej zasadzie, że od tej chwili rower jest dostępny i on stoi sobie gdzieś?

- czy są jakieś większe konsekwencje tego, że uciekam z lekcji, bo z tego co wiem one się później powtarzają tak?

ad.1 Gdy zrobisz lekcję Shop 1 rower będzie w garażu na terenie szkoły (pojemność max 2 pojazdy) lub pod sklepami rowerowymi na mieście stoją. O przechwytywaniu od innych użytkowników nie wspomnę.

ad.2 Lekcje powtarzają się cyklicznie, więc jeśli opuścisz nie ma problemu. Zawsze będą "czekały"

Odnośnik do komentarza
Jak sprawdzic jakie wyscigi romwerowe juz zaliczylem? Bo wydaje mi sie, ze jak przejde jakies do konca to sa na nowo, ale za cholere nie pamietam co robilem.

juz bylo bo sam o tym pisalem, ale znalezc nie moglem. pewnie poszlo do kosza razem z czescia dystkusji.

 

(jade z pamieci wiec moze cos pomyle)

kolo skateparku - 2 wyscigi

kolo sklepu rowerowego przy moscie - 4 wyscigi

kolo sklepu rowerowego przy plazy - 6 wyscigow

jeden na terernie szkoly nieopodal zepsutego autobusu

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.