Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taniej jest na extrimowskim sklepie - 149zł.

 

Taa... to zerknij na status dostawy przy tej grze, juz od dnia premiery robia ludzi w banana (pisalem o tym strone wczesniej).

 

Najpewniej jest zamowic w angielskim sklepie game.co.uk, koszt gry wynosi tam po przeliczeniu 140 zł + wysylka 15 zł. Takze nawet taniej niz w sklepie PE :/

Paczka idzie do Polski od 3 do 5 dni - nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza
taniej jest na extrimowskim sklepie - 149zł.

 

Taa... to zerknij na status dostawy przy tej grze, juz od dnia premiery robia ludzi w banana (pisalem o tym strone wczesniej).

 

Najpewniej jest zamowic w angielskim sklepie game.co.uk, koszt gry wynosi tam po przeliczeniu 140 zł + wysylka 15 zł. Takze nawet taniej niz w sklepie PE :/

Paczka idzie do Polski od 3 do 5 dni - nie mam pytan.

W banana nie robią bo było troche egzemplarzów Bully i ja sam kupiłem ostatni... W środe powinienem mieć swoją kopie, mam nadzieje, że nie będzie z nią żadnych problemów :P.

Odnośnik do komentarza
W banana nie robią bo było troche egzemplarzów Bully i ja sam kupiłem ostatni...

szkoda tylko, ze w dniu premiery dwa razy w ciagu dnia przesuneli date wysylki (i samej premiery tez) nie informujac tych, ktorzy juz zlozyli zamowienia.

nie bylem jedynym ktory po takiej akcji zrezygnowal z zakupu u nich. gre zamowiona z UK dostalem taniej i szybciej.

Odnośnik do komentarza
W banana nie robią bo było troche egzemplarzów Bully i ja sam kupiłem ostatni...

szkoda tylko, ze w dniu premiery dwa razy w ciagu dnia przesuneli date wysylki (i samej premiery tez) nie informujac tych, ktorzy juz zlozyli zamowienia.

nie bylem jedynym ktory po takiej akcji zrezygnowal z zakupu u nich. gre zamowiona z UK dostalem taniej i szybciej.

Podstawa to informacja dla klienta. Przyzwyczaiłem się, że jakiekolwiek zmiany w zamówieniu docierają do mnie od sklepu.

Tu tego nie było i zrobiłem to co Jiloo. W sumie to razem zamawialiśmy.

Gra z UK dotarła szybko i sprawnie. To lubię, choć powtarzam, wolałbym dać zarobić polskiej firmie, ale jak nie dbają o mnie to ja nie dbam o nich. Proste.

Odnośnik do komentarza
W banana nie robią bo było troche egzemplarzów Bully i ja sam kupiłem ostatni...

szkoda tylko, ze w dniu premiery dwa razy w ciagu dnia przesuneli date wysylki (i samej premiery tez) nie informujac tych, ktorzy juz zlozyli zamowienia.

nie bylem jedynym ktory po takiej akcji zrezygnowal z zakupu u nich. gre zamowiona z UK dostalem taniej i szybciej.

Podstawa to informacja dla klienta. Przyzwyczaiłem się, że jakiekolwiek zmiany w zamówieniu docierają do mnie od sklepu.

Tu tego nie było i zrobiłem to co Jiloo. W sumie to razem zamawialiśmy.

Gra z UK dotarła szybko i sprawnie. To lubię, choć powtarzam, wolałbym dać zarobić polskiej firmie, ale jak nie dbają o mnie to ja nie dbam o nich. Proste.

 

 

Wracając do tematu.

 

Ostatni raz zamawiałem pre-ordera ze skelpu PE. Cena była atrakcyjna, ale paczka doszła dopiero dziś. Mimo, że zamówienie składałem koło 3 marca. Lekko się tym zdenerwowałem. Dla prównania w ultimie gra była dostępna odrazu 7 marca, co prawda za 20 zł więcej, ale jednak. W dodatku nie dostałem (jak inni) żadnej informacji, na temat przesunięcia premiery - nic.

 

Już nie mogę się doczekać, aż dorwę się do grania na dobre <_<

Odnośnik do komentarza

W jakiej częstotliwości występują u was zwiechy ? Wczoraj grałem łącznie ze 3h i nic. Dziś pograłem z godzinę i już dwa razy musiałem robić reset. Teraz co chwile nerwowo latam do save house'a

 

Przecież to jest śmieszne, płaci się za grę to mogła by się chociaż już nie wieszać. Kiedy wychodzi ta łatka ?

Odnośnik do komentarza

hmm powiem tak - grałem w Canis Canem Edit na ps2 i teraz gram w Bully na xboxie 360 i muszę przyznać, że gra jest świetna. To takie GTA w szkole. Lekcje są ciekawe - można się z nich co nieco nauczyć (ee, zaraz - gdzie lezy ta Dania? ;] ) no i misje również dają radę. Razi jedynie w oko framerate, czasami spada u mnie ostro... No i tekstury - we wstępnym filmiku palce pryncypała przypominają gigantyczne zapałki dla dzieci morderców - podsumowując: chwilami widać, że to port z ps2, jednak są momenty, których czarnula by nie pociągła (wesołe miasteczko ładnie wypada). Słowem: 8/10. Polecam tym, którym dobrze kojarzy się tematyka GTA i chcieliby nieco porozrabiać na terenach szkoły ("gacie na główkę" i takie tam :) )

Odnośnik do komentarza
mam z 15 % gry dopiero i nie mialem zadnej zwiechy az sam sie dziwie co innym tak sie wiesza. a 360 mam od stycznia 2006. ale wracajac do samej gry, jakie sa slowa w lekcj english?? bo odgadlem well, moll i cos tam jeszcze

 

 

Jeśli komuś nie chcę się przewijać całego poradnika to wkleje słowka z angielskiego. Sam mam z nimi problem :) Więc jeśli już kończą się pomysły na nowe wyrazy to zerkam.

 

Nie ja to układałem tylko wzięte z któregoś poradnika. Chyba gamesfaq, nie pamiętam.

 

Level 1 - L E W M L O

ELM
LOW
MELLOW
MEOW
MEW
MEWL
MOLE
MOLL
MOW
OWE
OWL
WELL
WOE 

Level 2 - H S G F T I

FIG
FIGHT
FIGHTS
FIGS
FISH
FIST
FIT
FITS
GIFT
GIFTS
GIST
HIS
HIT
HITS
IFS
ITS
SHIFT
SIFT
SIGH
SIGHT
SIT
THIS

Level 3 - S L E M S I


ELM
ELMS
ISLE
ISLES
LEI
LEIS
LESS
LIE
LIES
LIME
LIMES
MESS
MIL
MILE
MILES
MISE
MISS
SEMI
SLIM
SLIME
SLIMES
SLIMS
SMILE
SMILES 

Level 4 - R A N Y C O

ACORN
ANY
ARC
CAN
CAR
CARNY
CAY
CON
CORN
CORNY
COY
CRAYON
CRONY
CYAN
NARY
NAY
NOR
OAR
ORCA
RACY
RAN
RAY
RAYON
ROAN
YARN
YON

Level 5 - G A E D R G

AGE
ARE
AGED
DAG
DAGGER
DARE
DEAR
DRAG
DREG
EAR
EGAD
EGG
GAD
GAG
GAGE
GAR
GEAR
GRADE
RAD
RAG
RAGE
RAGED
RAGGED
RED
READ

Odnośnik do komentarza

Hmm :) troche ponad godzina grania i pierwsza calkowita zwiecha - konieczny restart konsoli. Patch naprawde jest szybko potrzebny, bo wlasnie popsulo mi to 20 min. postepu w grze. Tak to i godziny mozna stracic na frustrujacym powtarzaniu wykonanych przed momentem zadań.

 

Niemniej rozgrywka zasysa mocno i nie trudno wczuc sie w hooliganskie klimaty. Szkolne lata sie przypominają ;)

Edytowane przez elimiko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...