Skocz do zawartości

Bully Scholarship Edition X360


Rekomendowane odpowiedzi

Giery jeszcze nie mam, podobnie jak interneru więc chcialbym zapytać, zy jest jakaś możliwość ściągnięcia tego patha na pc i zgranie go przez odtwarzacz mp3?

 

To powiem ci taką, historie kumpel kupiłe jakiś niecały tydzień temu gierkę, już po wypuszczeniu patcha. Live nie ma, bo nie neta, więc jego Xbox nigdy nie był podłaczany do sieci. No i odpalił po raz pierwszy Bulliego, i pobrało mu tego patcha, gra działa, nie ma żadnych zwiech, ani nic. Nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem to wszystko.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Giery jeszcze nie mam, podobnie jak interneru więc chcialbym zapytać, zy jest jakaś możliwość ściągnięcia tego patha na pc i zgranie go przez odtwarzacz mp3?

 

To powiem ci taką, historie kumpel kupiłe jakiś niecały tydzień temu gierkę, już po wypuszczeniu patcha. Live nie ma, bo nie neta, więc jego Xbox nigdy nie był podłaczany do sieci. No i odpalił po raz pierwszy Bulliego, i pobrało mu tego patcha, gra działa, nie ma żadnych zwiech, ani nic. Nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem to wszystko.

albo czegos nie rozumiem, albo jestem glupi.

koles nie ma internetu i pobralo mu patch? z powietrza?

bo watpie zeby juz na plycie byl dorzucony.

 

a z innej beczki.

jak pisalem wczesniej jestem jednym z niewielu ktorym gra sie nie wieszala przed pachem. wiec tak naprawde po patchu mam troche gorzej, bo wyraznie wydluzyl sie okres save'ow i loadingow (dotyczy save'ow).

wczoraj za to nastapila pierwsza zwiecha, ale nie freeze tylko Hopkins dostal w pysk od elfa swietego mikolaja i jakos niefortunnie sie przerwocil, ze nie chcial wstac - postac sie zaklinowala pod choinka. musialem wgrac save :)

Odnośnik do komentarza

Skoro miał konsolę nie podpinaną do neta to pewnie miał starego dasha, gry mają zazwyczaj na płytce najbardziej aktualną wersję dashboarda więc żaden patch się nie "ściągnął" tylko gra zaktualizowała mu dashboard.

Więc Jiloo ma jak najbardziej racje - nie ma takiej możliwości żeby pobrało mu łatkę z powietrza :).

Odnośnik do komentarza

troszke wyolbrzymiasz, bo generalnie w dzisiejszych czasach patch stal sie nextgeno'wa norma. niewazne czy to dotyczy PS3 czy X'a. w koncu w najgorszym wypadku, jesli bardzo Ci zalezy moze wziac konsole pod pache i wybrac sie do kefejki, czy kolegi, ktory ma internet i patcha zasiagnac.

ze strony prawnej napewno sie odpowiednio zabezpieczyly wszystkie firmy, wiec tutaj raczej nic nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Czy po łatce tylko mi Save wolno chodzi ? Czasem naprawdę wolno. Zwiechy ustały, za to (pipi)ią się archivy. W ogóle nie dostaje ich za ukończenie Chaptera.

pisalem o tym ciutke wczesniej. chodzi stanowczo wolniej.

dla mnie to nawet gorzej, bo u mnie gra sie nie wieszala i nie klatkowala.

ale to tylko save, jesli innym dzieki patchowi sie nie wiesza to dam rade z tym zyc.

Odnośnik do komentarza

Wracając do patcha zassanego z powietrza, hehe. Nie Ping nie pobrało mu najnowszej wersji dasha, bo konsole kupował jakoś w styczniu, nowego arcade i miał juz najnowszego dasha. Ja wiem, że brzmi to idiotycznie, bo sam byłęm zszokowany, no ale, co tak było i tyle, chyba, że jest jakieś logiczne wytłumaczenie.

 

Ale nie ważne kur.., za cholere nie moge przejść I lekcji Shop, no już nerwica mnie bierze, co zaczynam krecic gałką, to źle. Nie wiem czy mam ją lekko wychylać, i krecić czy jest jakiś patent na to. Przeciesz to jest nie zrobienia, a nie wyobrażam sobie dopiero na V poziomie. :)

Odnośnik do komentarza
Ale nie ważne kur.., za cholere nie moge przejść I lekcji Shop, no już nerwica mnie bierze, co zaczynam krecic gałką, to źle. Nie wiem czy mam ją lekko wychylać, i krecić czy jest jakiś patent na to. Przeciesz to jest nie zrobienia, a nie wyobrażam sobie dopiero na V poziomie.

 

Mam ten sam problem. Musisz szybko wyczuć w która strone kręcić i robić to równo ze strzałką, nie za szybko, nie za wolno. Ja na razie dotarłem do Shop 2 :]

 

Najprostsza jest chyba Chemia, pierwszy przedmiot który ukończyłem całkowicie. Muzyka jest maksymalnie w(pipi)iająca, szczególnie kiedy wylatują po dwa znaki do wklepania, no za (pipi)a nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Ale nie ważne kur.., za cholere nie moge przejść I lekcji Shop, no już nerwica mnie bierze, co zaczynam krecic gałką, to źle. Nie wiem czy mam ją lekko wychylać, i krecić czy jest jakiś patent na to. Przeciesz to jest nie zrobienia, a nie wyobrażam sobie dopiero na V poziomie. dry.gif

Jak masz z tym duże problemy to staraj zapamiętać po którym guziku jest ruchu gałką. Przed ruchem trzymasz gałkę wypchniętą do góry i w odpowiednim momencie zaczynasz kręcić.

Odnośnik do komentarza

A co do lekcji Shop - na PS2 był ten sam problem. A patcha nie mogło pobrać ot tak z powietrza. Jak nie ma numerka 1.3 widocznego w grze (nie wiem gdzie bo nie miałem okazji zobaczyć) to jest to dla mnie czarna magia.

 

Byłbym Ci bardoz wdzięczny za sprawdzenie czy kosnola sam pobieze patha, tylko jak to zrobisz skoro peweni juz patha masz?

Wyczyści pamięć cache dysku?

Odnośnik do komentarza
Ale nie ważne kur.., za cholere nie moge przejść I lekcji Shop, no już nerwica mnie bierze, co zaczynam krecic gałką, to źle. Nie wiem czy mam ją lekko wychylać, i krecić czy jest jakiś patent na to. Przeciesz to jest nie zrobienia, a nie wyobrażam sobie dopiero na V poziomie.

ten temat ogarnalem. robie to tak.

biore pada w lewa reke, kladac go sobie na dloni. wszystkie przyciski obsluguje wtedy tylko lewa reka.

wydaje mi sie, ze wazne jest by krecic/wciskac przez caly czas pojawiania sie komunikatu o przycisku/galce i nie robic tego zbyt szybko.

mam za soba 4 warsztaty, wiec sie da :)

 

za to nie moge przejsc ostatniej lekcji biologii.

wiem, ze nie ma na to jakiegosc specjalnego sposobu i musze byc szybki, precyzyjny i cierpliwy. pewnie za kturyms razem sie uda.

 

a mam jeszcze pytanie nastepujace.

nie zaliczylem angielskiego. wylozylem sie na 4 lekcji, bo uparlem sie, zeby zrobic to samemu bez podpowiedzi z netu.

jestem w 3 chapter'ze i lekcje angielskiego sie juz nie pojawiaja, wroca jakos?

Odnośnik do komentarza
nie zaliczylem angielskiego. wylozylem sie na 4 lekcji, bo uparlem sie, zeby zrobic to samemu bez podpowiedzi z netu.

jestem w 3 chapter'ze i lekcje angielskiego sie juz nie pojawiaja, wroca jakos?

 

Nie mogą zniknąć. Pewnie ominąłeś dzień w którym była i przeskoczyła na następny raz.

 

Co do biologi to dość proste. Najtrudniejszy element to operowanie skalepelem, najelpiej nie za mocno szarpać gałke i idzie jak po maśle ja zazwyczja mam w zapasie około 30 sekund przed końcem lekcji. Teraz też jestem na Biology 5.

 

Jedno co lekko irytuje to lekcje Geografii i kilka innych. Widać, że typwo robione pod Amerykanów. Nosz (pipi)a, skąd ja mam znać nazwy stanów w hamburgerolandii. Bez mapki się nie obejdzie.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
Jedno co lekko irytuje to lekcje Geografii i kilka innych. Widać, że typwo robione pod Amerykanów. Nosz (pipi)a, skąd ja mam znać nazwy stanów w hamburgerolandii. Bez mapki się nie obejdzie.

hehe. tez tak myslalem po drugiej lekcji...

 

...ale sie mocno zdziwilem, bo kolejne lekcje dotyczylu panstw Azji i ...powiedzmy Afryki Polnocnej. wstawilem w spoilera, bo moze ktos nie chce wiedziec co go czeka, wiec nie bede psuc zabawy.

 

tylko zpierwsza poradzilem sobie bez pomocy, pozostale wymagaly korzystania z mapek.

 

ps. angielski wrocil. juz zdany :)

Odnośnik do komentarza

No nic dzisiaj po pracy zabiore, się na poważnie za "Shop", pokombinuje waszymi metodami.

 

Co do Geografii, naprawde dobrze wymyślili tą lekcje, Europe wiadomo przeszło się od razu hehe, ale z Usa już 2 razy nie zaliczyłem, a wole narazie bez mapki sie pomęczyć.

 

Biology 5, też się raz wyłożyłem, co to wogóle za zwierze jest?

Odnośnik do komentarza

Grając dziś złapałem archiv'a "Marathon" czyli, że pokonałem na własnych nogach ponad 100.000 metrów. I wyskoczyło mi na ekranie przez chwile "Secret Unlocked", po czym szybko znikneło (nawet nie zdążyłem przeczytać co jest pod spodem). Nigdy przy innych osiągnieciach nic takiego nie wyskakiwało, więc pewnie coś odblokowałem, tylko co ?

 

Gdzie to "coś" może się pojawić ? W pokoju nic nowego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Grając dziś złapałem archiv'a "Marathon" czyli, że pokonałem na własnych nogach ponad 100.000 metrów. I wyskoczyło mi na ekranie przez chwile "Secret Unlocked", po czym szybko znikneło (nawet nie zdążyłem przeczytać co jest pod spodem). Nigdy przy innych osiągnieciach nic takiego nie wyskakiwało, więc pewnie coś odblokowałem, tylko co ?

 

Gdzie to "coś" może się pojawić ? W pokoju nic nowego nie mam.

nie mam maratona jeszcze, ale odpowiem przewrotnie.

za rozwalenie wszystkich 27 dyni mialem tez komunikat "secret unlocked" i nagrode w postaci czapki ala dyniowa glowa.

moze i tu przybylo Ci cos do szafy?

Odnośnik do komentarza

Widzę, że część dyskusji została skasowana (cenzura?), ale dobra. Mam pytanie do tych, którzy grają w wersje bez patcha (są tacy), jak się gra? Da radę? Czy raczje granie zamienia się w frustracje? Ewentualnie ile zajmuje ten patch? Nie mam dysku, tylko karte 256, jak bym pokombinował to może jakoś przez pieca bym zrobił neta i poczekał pare dni (!) aż się załata.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Już nie gram na podstawowej wersji tylko z patchem, ale bez patcha grałem prawie tydzień. U mnie pierwsza zwiecha miała miejsce po około 3h gry, później znowu za około 2 h gry. W dodatku po zainstalowaniu łatki gra o wiele płynniej u mnie chodzi. Tylko na save'owanie trzeba długo czekać.

 

Generalnie gra bez łatki może być w(pipi)iająca. Szczególnie, że jak nie zrobisz save'a i się za galopujesz daleko do przodu, to możesz się niemiło zdziwić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...