Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie bardzo denerwuje chwilowe wyłączenie broni gdy strzeli się do kogoś z własnej drużyny-działa na nerwy w sytuacji gdy jest ostra zadyma i akurat na linii strzału przebiega ktoś z swojego teamu,chwilowo broń nie działa ,a tamten już zdąży mnie załatwić.Do tego widok z oczu bohatera jest doszczętnie niegrywalny

 

Edit.hehe miałem nieodświeżoną stronę i jak widzę OlooS mnie ubiegł i też nie lubi tego samego co ja :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanie, do kiedy jest Beta ? :>

 

do 11 maja

 

Dzięki chłopaki za grę wczoraj. Co prawda nie wiem, z kim grałem, skojarzyłem tylko Jakima, ale było świetnie i tak.

 

tez bylem,czekam na kolejna gre z rodakami ;)

 

co do samej gry to sie powtorze:wszystko super,ale: 1)jest za wolna 2)zmiana broni zabiera sporo czasu 3)blizsze starcia sa niewygodne

 

 

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Beta jest do 11 maja... dozo ludzi widze nazeka na szybkosc gry, trudne strzelanie itp. ale czy ktos z was wogule wziol pod uwage zalozenia twurcow gry???

wystarczy obejrzec trailer i joz wszystko jasne oni chciel stwozyc cos innego, gre w ktorej nielatasz i kosisz wszystkich sam tylko ma byc gra zespolowa dozo zkradania itp. ma przypominac gre na singlu i przedewsztstkim gre taktyczna... my czyli wiekrzosc graczy jest przyzwyczajona do koszenia, gram w cod4 online wiec wiem co jest 5...

jak wszedlem pierwszy raz na mgo to strasznie dziwnie mi sie gralo dopiero po kilku godzinach zczailem jak najlepiej grac...

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do gry w zwarciu to wlasnie jest esencja mgo bo one sa wlasnie najleprze.... nagle kaczy sie amunicja i co dalej ? przeladowanie dlogie (levele skilla na broni skracaja ten proces) wiec wyciagasz noz albo pistolt ale on ma malo amo wiec zaczyna sie walka wrecz i to jest super CQC wymiata!! kolo cie powala a ty lezac na plecach mozesz strzelac, mozesz zkatrowac prube powalenia albo koles cie lapie ty sie wyrywasz i lapiesz go podcinajac mu gardlojazdy - jedny mi slowy wszystko zalezy od umiejetnosci wykozystania otoczenia, skilli gry i wlasnego skilla bo nie sztuka jest walnac heada z ak. m4 albo snajperki...

Odnośnik do komentarza
Co do gry w zwarciu to wlasnie jest esencja mgo bo one sa wlasnie najleprze.... nagle kaczy sie amunicja i co dalej ? przeladowanie dlogie (levele skilla na broni skracaja ten proces) wiec wyciagasz noz albo pistolt ale on ma malo amo wiec zaczyna sie walka wrecz i to jest super CQC wymiata!! kolo cie powala a ty lezac na plecach mozesz strzelac, mozesz zkatrowac prube powalenia albo koles cie lapie ty sie wyrywasz i lapiesz go podcinajac mu gardlojazdy - jedny mi slowy wszystko zalezy od umiejetnosci wykozystania otoczenia, skilli gry i wlasnego skilla bo nie sztuka jest walnac heada z ak. m4 albo snajperki...

 

 

jak sie amunicja kaczy to nie zyjesz :lol:

 

...chodzi o to ze to nie dziala tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza

Szybki head to właśnie jest sztuka :). Jak ktoś do mnie podbiega i chce uzywać CQC to az mi micha sie cieszy bo nawet z pistoletu go sheaduje :D. CQC za to świetnie nadaje sie do czego innego, ale nie jestem pewny, domyślam sie po jednej sytuacji, jaką miałem (byłem ofiara). Gość zrobił tak jak sie robiłą w pierwszym MGO. Rzucił mnie na ziemie i szybko użył noża, żeby mnie zastunować (wMGO1 sie zabijało po prostu). Myślę, ze jak sie opanuje, to można wywalić przeciwnika i szybko heada strzelić, ale nie testowałem.

 

Co do samej gry, to w MGO1, było znacznie więcej skradania sie, i wcale nie mniej headowania, pomimo ze auto aim działał z bardzo daleka.

 

No i kombo Camera Orientation+pudło+karabin rządzi :D.

 

Najlepiej na prawdę grać z Assault Riffle, jeśli chodzi o wyniki.

 

Co do hosta, to to, ze nie moze ktos załozyc, to wina poblokowanych portów. Jak cos to ktos z Zanzibaru chyba załozył host na EVA, z tego co czytałem tam na forum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...