Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

JEst dobrze,jest taktycznie i jest ślicznie,nie licząc wyglądu broni grafika podoba mi się bardziej niż w CoD4-tekstury dobre,świetnie wygląda błoto na ziemi i ślady stóp,piękny jest filtr przy przesuwaniu obrazu w widoku z oczu.Aha no i wybuchy takie średnie.

 

Ojjj będzie granie przez najbliższe tygodnie,tylko szkoda,że multiplayer nie opiera się na PSN tylko Konami ID

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grafika nie jest zła,wg mnie jest bardzo dobra,ale pośpieszyłem się z porównaniem do COD4 bo trening mnie faktycznie uwiódł ale już we właściwej grze nie jest tak różowo-zacznijmy od tego ,ze gra jest bardzo wolna i przy większej zadymie zwalnia,postacie wykonane są kiepsko(lata świetle do tych z CoD4) i do tego wybuchy wyglądają nie tego.Jest patent z tym,że jak host wyjdzie z gry to jego rolę przejmuje inny(nie tak jak w CoD4),jest dobrze ale mogło być lepiej.Przez tą sliczaczość gry i framerate(nie tyle co spada co gra muli) ciężko jest wycelować w biegnącego przeciwnika z widoku fpp i chyba najrozsądniejsze pozostaje celowanie zza głowy

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie miodzio, pograłemz godzinkę oj "czeba" s przestawić na inne sterowanie

wciąga potwornie jak na razie grałem w dwa tryby tdm(czy coś takiego macie 15 fragów na drużyne która szybciej je uzyska przed upływam 3 minutto ta won z serwera bo mi się cos kilka razy wywieszło) i cuś podobnego do dominantion(ale inne trzeba utrznyć pozycję do końca gry w cod były punkty a tu nie) i kurcze nie jest trudno jesli ja stary lamer do potegi zawsze wsakiwałem do pierwszej trójki

aaaaaa spotkałem "modus"a my masta i udało mi sie go dziabnąć

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam mieszane uczucia. Z jednej strony wolniejsze tempo, grafa naprawdę nie ten teges (jeśli mgs4 bedzie tak wygladał to będę zawiedziony) i sterowanie do którego tzreba się przyzwyczaić. Z drugiej, gra sptrawia wrażenie, że po odpowiednim się z nią zapoznaniu może być naprawdę wciągająca, czuć tu dużo większy nacisk na taktykę niż na skilla (a'la RES czy UT3), przez to wiąże się z tym kolejna moja niepewność: donaprawde fajnej gry będzie potrzebny zgrany team a takie osoby za często w tego typu grach się nie pojawiają (vide chamburgery i 13 latkowie)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, jeśli mam na dysku już ściągniętą bete, a nie mam żadnych "updejtów" jeszcze ściągniętych to bez/z problemami je ścigam rejestruje Konami MGO ID i gram ? Gdzieś wyczytałem, że może być już zapóźno na rejestrację i teraz nie wiem czy zabierać się za drogę krzyżową jaką bez wątpienia jest ściąganie pierwszego "updejtu" czy odpuścić bo i tak nie pogram. A może ściąganie 1 "updejtu" już nie jest takie koszmarne jak pare dni temu ?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Jakieś dwie godziny temu grało się ładnie, szybko, płynnie, a teraz już dostaje komunikat:

 

"Due to high levels of traffic, connecting to the server is very difficult at this moment. Please try again later."

 

No to poprawili...

 

no nie załamuj! Przecież właśnie gry online powinny najlepiej chodzić jak jest dużo osób na serwerach - wtedy masz z kim grać i jest wesoło :-) mam nadzieję, że poprawią...

Odnośnik do komentarza

No więc cieszę się że sobie te kilka godzinek rano pograłem. Betka jest dośc rozbudowana i jak rozwiążą problem z tłokami na serwerach to będzie można sobie nieźle pograc przez te kilka dni.

 

Osobiście myslę że grafa z full wersji będzie ładniejsza niż w becie. Tak w singlu jak i w pełnym MGO. Zreszta po to jest beta aby co nieco poprawic. Jak juz wyjdzie full to moze troszkę odpoczniemy od COD4- chociaz do tego czasu pewnie będziemy szpilac onlina w GTa4. ahhh slicznie:D

Odnośnik do komentarza
No więc cieszę się że sobie te kilka godzinek rano pograłem. Betka jest dośc rozbudowana i jak rozwiążą problem z tłokami na serwerach to będzie można sobie nieźle pograc przez te kilka dni.

 

Osobiście myslę że grafa z full wersji będzie ładniejsza niż w becie. Tak w singlu jak i w pełnym MGO. Zreszta po to jest beta aby co nieco poprawic. Jak juz wyjdzie full to moze troszkę odpoczniemy od COD4- chociaz do tego czasu pewnie będziemy szpilac onlina w GTa4. ahhh slicznie:D

 

Line up cudny, prawda? Rewelacja :)

Odnośnik do komentarza

Jak jest duzy traffic to proboj az do skutku. Laczy za 3, 4 razem. Graficznie slabo. IMO multi LP i warhawk zjadaja MGO na sniadanie niestety. Sterowanie jest dosyc uciazliwe. Po 3 godzinach grania nadal sie mylilem. Jestem fanem mgs od zawsze ale mgo jest po prostu slaby. Oby pelna wersja byla lepsza w kazdym aspekcie.

Edytowane przez Afroman
Odnośnik do komentarza

pograłam troszkę już i moje pierwsze spostrzeżenia są takie:

 

minusy

- grafika nędza sprzed 2 lat

- sterowanie mogłoby być lepsze, ale jak ktoś lubi MGSy to mu przypasuje

- skok postaci do przodu jest dziwny, po skoku musi na moment przystanąć

- zaje....ste serwery

 

plusy

- konfiguracja postaci

- klimat MGS

 

krótko mówiąc - gra średnia, z niezbyt wydolnym do rozgrywki sieciowej sterowaniem

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

W sumie gra sie calkiem przyjemnie. Nie uswiadczylem zadnych lagow (nawet najmniejszych) .

Ogolnie jest ok. Grafika nie przeszkadza ... tylko troche zbyt jednolita kolorystyka.

Nie podoba mi sie natomiast celowanie. Nie wiem jak wam ale mi jest bardzo ciezko wycelowac w cokolwiek. Na padzie da sie calkiem precyzyjnie celowac (CoD4... czy nawet Uncharted) a tu jest niezbyt dobrze rozwiazane. W dodatku z ujecia FPP bron zaslania pol ekranu i nie widac nawet do czego sie strzela.

Odnośnik do komentarza
Da się, da się.

 

Przy wyborze umiejętnosci dla postaci ustawiamy 4, które podczas rozgrywki, w momencie gdy ich uzywamy uzyskują doświadczenie. Jednak strasznie powoli to to leci- mój pasek dla assault rifle posunął się moze o 1/10 całego paskaa czas gry mam ponad 3h.

Gdzie są te paski postępu, bo ja jakoś nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Noi mam tragedie ze ściągnięciem updejtu, pociąć się idzie ściąga się z predkością 2 KB/s (nie mam słabego łącza) Powiedzcie mi czy to normalne, mam odpuścić i spróbować od nowa może lepiej "pójdzie"? Czy może spróbować ze stronki "ciągnąć" a nie z z peer2peer ??

 

HELP :)

 

Spróbowałem ze stronki zrobić updat. po 5 sek server error miód :/

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Saptis- ja słyszałem gosci rozmawiajcych przez headset ale tylko w lobby- nie wiem moze rozmawiali tez miedzy soba ale nie bylem w ich teamie.

 

Elvis- jak zaczniesz sciagac z http to zresetujesz sobie to, co co juz sciagnales z p2p. Owszem jak juz sie polaczysz to sciagniesz sobie ten update cala predkoscia twego lacza- czyli o wieeele szybciej niz p2p.

 

Hela podczas meczu tego nie zobaczysz- ot z lewej strony na zółto masz podswietlone abilities na ktore leci ci exp. W lobby na gorze mas zchyba abilities setup czy cos takiego a jak nie to wyjdz do menu i tam masz kilka opcji ze zmiana umiejetnosci. po prawej mas zpasek na ktorym widnieje ile ci sie podnioslo z poziomu podstawowego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...