Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt nr 1- Konami zje*alo sprawe... Mogli nie robic takiego krzyku, takiego halo. Napawali sie dumnoscia jakby mieli zmienic oblicze sieciowej rozrywki... jak wyszlo kazdy wie. Nic wiecej poza wstydem dla samej firmy...

Fakt nr 2- bete dostalismy za darmo (w przeciwienstwie do bety np. halo3). Dobrze, ze w ogole taki pomysl padl. Konami moglo sobie postanowic, ze nic w pi*du nie wypuszcza, a gracze czekaliby do premiery. Oczywiscie, ze to jest BETA tez nie bede pisal (bo juz pare osob zauwazylo ten 'szczegol')- ma prawo nie dzialac, lagowac, przycinac sie, zawieszac. Nikt nie musi jej sciagac. Dostalismy za darmo- calujmy raczki. Fakt troche nad patchem sie nameczylem a i wstawanie o 4 rano by sie zarejestrowac na ID KONAMI bylo troche... dziwne, ale co tam. Moze dzieki tym problemom przedluza czas trwania bety o troche wiecej. Moglo byc super- bedzie 'tylko' dobrze

Odnośnik do komentarza

Beta ruszyła- jestem już po 4 meczach i jadę dalej. Narazie napiszę tak- jest naprawdę dobrze!

 

 

Okej jestem po około 10 meczykach grania.

 

Pierwszy team deatchmatch grałem na mapce którą dośc czesto możemy oglądać na trailerach, czy screenach. Wszędzie pełno błota (ślady butów zostają w tymże błotku) mamy 3 kondygnacje: podziemną, standardową i rusztowania. Druga mapką tym razem w trybie Capture the Flag była znana z MGS3- Groznyj Grad. Owa mapka jest tak ze 3 razy większa niż ta poprzednia- mamy wierzyczki strzelnicze, duzy hangar po środku i masę ale to mase ukrytych ścieżek. W obu mapkach czuć klimat mgsa 3- design jest strasznie podobny także i kolorystyka.

 

Grafika- tutaj niestety nie jest za różowo. Same postacie są ładne i plastyczne- każdy może sobie skustomizowac swoją postać jak sobie chce- opcji jest dośc sporo a pewnie będzie ich jeszcze więcej w pełnym MGO. Otoczenie niestety jest strasznie, ale to strasznie średnie. tekstury na ścianach - średnie, sam design leveli- nieco "kwadratowy"- wszystko jest dość klockowate i na jedno kopyto. Jak mniemam Konami udostępniło nam pewnie najgorsze ze swoich mapek, no ale co z tego. Są średnie i tyle.

 

Rozgrywka- występuje tutaj coś podobnego do CSa- mianowicie mamy pewną pulę punktów, które możemy przed meczykiem, jaki po przed samym respawnem rozdysponowac na 3 rodzaje broni- karabiny/strzelby, bron jednoręczna i bron miotana/magazyny itp. Za każego zabitego dostajemy punkty, tak samo zresztą jak i zdobytą bazę/flagę i po ewentualnej śmierci możemy kupić niezłe cudenka. Sama ilośc broni w udostępnionej becie jest doprawdy imponująca- strzelam ale jest ich tutaj ponad 20 na bank. Od snajperek, po assaulty na rpg koncząc.

 

Okej a terz samo sterowanie postacią- czyli to co właściwie nas powinno najbardziej obchodzić. Obracamy kamerą prawą gałką- jak mgs3. pod L1 jest celowanie- identycznie rozwiązane jak w np. RE4. W momencie celowania jak klikniemy trójkącik to przechodzimy do najdokładniejszego celowania- standard. Na Xie schgodzimy do kucnięcia a po przytrzymaniu do leżenia- identiko jak w COD4. Kwadracik służy do zmiany z auto celowania na manualne a kółeczko do przeładowywania broni. przyznam że na poczatku miałem pewne problemy ze sterowniaem, przez to że dośc sporo grywam- jak zresztą większośc w coda. Po przytrzymaniu R2 czy L2- standardowo otwieramy menu wyboru posiadanej broni. Podczas gry gdy podejdziemy do murku- przeszkody to na trójkącie mozemy się za nią schować.

 

W sumie to na razie tyle- jak coś nowego odkryję to cosik napisze. I nie wiem czy mi się wydawało czy nie- jest chyba opcja tworzenia swoich pokoi. Zaraz to oblukam.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...