Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Konami w końcu poszło po rozum do głowy. SCENE będzie można zakupić używając PayPala lub pieniędzy z PSN Store.

 

Ciekawe czy to oznacza, że teraz wszyscy będą mogli zakupić dodatki czy tylko to, że teraz "uprzywilejowane" kraje będą miały wiecej opcji dokononywania płatności.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj o tym rozmawiałem z liqu!dem:

Staniczki i króliczki to normalnie jaja - już naprawdę są zdesperowani że takie rzeczy dodają. Raiden i Vamp to ciekawostka - pewnie totalnie przegięte postacie w online xD

 

Mnie (i nie tylko) zastanawia jedna rzecz - żaba nad głową Snejka na sam koniec trailerka... Czyżby powrót klasycznego Sneaking Mission? Jeśli tak to... ehhh. A miałem dać sobie spokój z MGO2 ;)

 

UP: Jednak nie będzie Klasycznego Sneaking LOL ---> http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1205

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam pytanie. Kupilem sobie nowego MGSa na powrot co bym moc wyprobowac online i tutaj pojawia sie moje pytanie. Czy jak mialem konami id jeszcze z bety to mam go uzyc czy trzeba zalozyc nowy?? Bo sam juz nie wiem jak to wszytsko zrobic bo poczytalem ze ludzie cos pochrzanili z tym i wogole grac nie mogą:/

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Możesz wykorzystać Konami ID z Bety tylko pamiętaj że jak masz wybrany kraj przy rejestracji Polska to niestety masz "bana" na dodatki :/ Ale to aż tak dużej różnicy nie robi bo w sklepie Konami nie działają polskie karty (jedyne wyjście to znajomy za granicą z zagraniczną kartą). Aha - zanim zrobisz postać to pamiętaj że do danej konsoli PS3 masz jeden wolny slot a następne musisz kupić jak chcesz więcej postaci robić.

https://id.konami.net/pc/faq/faq.jsp - tutaj masz mniej więcej wyjaśnione co i jak a 3 od dołu odpowiedź to lista krajów która nie może nic kupić do MGO.

Odnośnik do komentarza

Tak przeglądam wątki wcześniej i jakoś tego nie widzę. Mam po aktualizacji dostęp do psn store z mgo, tylko jak chcę się tam dostać dostaje kod błędu:

"Failed to acquire product information (5014:FFFFFE01)". Google nic nie podpowiada. Ktoś ma coś podobnego, czy jest to dalej spowodowane wyborem kraju?

Odnośnik do komentarza
Tak przeglądam wątki wcześniej i jakoś tego nie widzę. Mam po aktualizacji dostęp do psn store z mgo, tylko jak chcę się tam dostać dostaje kod błędu:

"Failed to acquire product information (5014:FFFFFE01)". Google nic nie podpowiada. Ktoś ma coś podobnego, czy jest to dalej spowodowane wyborem kraju?

 

 

Tu cię pocieszę. Konami po prostu kolejny raz nawaliło. Opcja zakupu dadatku przez PSN jest wciąż niedostępna dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Tu cię pocieszę. Konami po prostu kolejny raz nawaliło. Opcja zakupu dadatku przez PSN jest wciąż niedostępna dla wszystkich.

 

Kurde dają ciała, MGO bardzo mi podchodzi, bardziej niż killzone, ale mam dość tych samych map... Jednocześnie coraz mniej ludzi jest i ciężko z kimś pograć....

 

Odnośnik do komentarza

Dobra - wszystko wiem - nie ważne gdzie macie konto Konami zarejestrowane (Konami ID).

Jeśli aktualnie jesteście zalogowani np. na PSN które jest na Polskę to Was przeniesie do PL Store i tam można wreszcie (przynajmniej o pół roku za późno) kupić małe co nieco. Na USA/Kanadzie nie działa - wiadomo region się nie zgadza.

Ceny wyglądają tak: http://www.kalisz.mm.pl/~kyo/LP/DSC07750.JPG

UP: 10 miesięcy minęło jak by nie było od premiery.... ehhh szkoda gadać...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...