Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

nie grałem w 1 wersje MGO ale chyba masz racje... każdy tu biega i strzela tylko w głowę. brak jakichkolwiek innych pomysłów na pozbawienie przeciwnika życia(czasem cqc ale gdy już padnie to metoda sie powtarza). osobiście gram w tekkena i uważam ze wygrywanie nie jest najważniejsze ponad wyrabianie swojego stylu i dzieleniu sie nim z innymi uczestnikami online którzy również potrafią zaskoczyć jakimś dobrym "smaczkiem".

pytanko: na jakiej platformie graliście ten pierwszy raz w MGO? byl to xbox ? bo nic innego nie dało sie w tedy podłączyć do neta. mam racje?? pozdro...

Było to Playstation 2 (mam do tej pory dużą wersję z podłączonym Network Adapterem - te mniejsze PS2 mają go wbudowany). Było dużo więcej gier online na PS2 jednak pierwsze MGO naprawdę wyróżniało się spośród nich.

Tryb online pojawił się w wersji z podtytułem "Subsistence" do MGS3 - poprawiona kamera (pełne 3D) oraz tryb online + masa dodatków - było to wydanie na 3 DVD. (Ocena w PSX Extreme to 10)

PZDR.

Kyo

widzisz naszą kochaną czarnulkę odrzuciłem ze względu na podłączenie do internetu. nigdy wcześniej jej nie podłączałem bo nie było takiej potrzeby ani zaskórniaków na takowa opcje. pewnie dlatego MGO przeleciał mi kolo noska :/ nie wybaczę tego sobie... pozdr i do zobaczenia online ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny post, Old Kyo, tylko chciałbym zauważyć, że nie tylko my Polacy jesteśmy narodem wybranym i nie tylko my dostaliśmy bana na MGO shop. Oprócz nas, 38 innych krajów także musi się zadowolić MGO "BETA". ;)

 

 

Ja nadal czerpie przyjemność z grania w MGO, pomimo iż jest to prawdopodobnie najgorsza i najbardziej zbugowana gra online jaka kiedykolwiek poswtała (pełno lagów, pozostawienie starych bugów z MGO 1 i pełno nowych, totalny brak integracji z PSN Store, olewanie klijentów [spróbujcie napisać maila do Konami Europe. Nie otrzymacie odpowiedzi]). Należy się cieszyć tym co się ma. "Głową muru nie przebijesz."

 

 

Była też dla mnie szansa, że pojadę do Japonii na Światowy turniej w MGO, dlatego też grałem. Miałem propozycje z najlepszych klanów europejskich, także mógłbym jechać do Japonii na mistrzostwa świata bez żadnego stresu. No ale, żeby wziąć udział w turnieju, trzeba mieć wykupiony map pack, no więc nici z turnieju i z wyjazdu do Japonii.

 

 

O lol....

 

Ktoś powinien przekazać Liquidowi smutną prawdę.... Turniej MGO nie korzysta z map packa i Polacy mogą brać w nim udział (wiem, bo sam jestem w drugiej turze turnieju :P ). Tak to jest jak się regulaminu nie czyta.

 

W sumie śmieszna sprawa z tym turniejem... większość klanów zwyczajnie go olała wysyłając albo najgorszy graczy w swych szeregach albo wogóle nie przystępujać do zmagań (nie żebym narzekał. Lepiej dla mnie i mojego klanu ^_^) . Turniej zatem został skrócony i podzielony na dwie fazy. Teraz nawet nie wiem z kim następnym będę walczył :lol:

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Wiem że oprócz Nas 38 innych krajów zostało zbanowanych i wielokrotnie o tym pisałem jak coćby TUTAJ czy na www.savemgo.com. Bardziej chodziło mi o to pokazać dlaczego kłade lache na grę dla której kupiłem konsole. Thanks anyway :) Pozdro!

 

Aha - co do nie odpowiadania przez Konami Europe to mi odpowiedzieli i to nie raz. Szczegóły w linku powyżej.

Odnośnik do komentarza

MGO v 1.12

 

Ver.1.12 Update information

 

 

The following problems have been fixed

 

When a host leaves a game, the position of host is automatically forwarded to someone else. When someone else filled the free 16th slot, the player would be invisible to the new host.

 

The game would sometimes freeze if a player would invite a Clan Member while in Survival mode.

 

The day of the week of "Match Time" was not correctly displayed when viewing the rules in the Survival Lobby.

 

 

The following game specifications have been changed:

The motion of reloading the shotgun cannot be canceled by equipping a box or changing weapons.

 

Change of weapon specification:

Saiga 12's cost changed from 8000DP to 5000DP.

G3A3's cost changed from 5000DP to 4000DP.

Change of skill specification:

"NARC" Lv2's cost from 1 to 2

"NARC" Lv3's cost from 1 to 3

*With this change, all skills will be temporarily removed, but players will be able to put them on again with the existing skill points they have.

 

 

Chce mi się płakać....

 

Jeden z najbardziej przydatnych skillów pasywnych w grze stał się właśnie praktycznie bezużyteczny. Ciekaw jestem co następne KONAMi spieprzy...

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
Heh, wiekszość moich znajomych powiedziało, że da sobie spokój z MGO po zakończenie turnieju.

 

Większość graczy europejskich i nie tylko daje sobie spokój z MGO po turnieju. BTW: Dlaczego większość graczy nie tylko w UE ale i USA olała turniej konami? :D

1. Minimum 18 lat (Ci naprawdę dobrzy mają właśnie 16 i niecałe 18)

2. Nagrodą jest właśnie bilet do Japonii i chyba tylko to (nie wiem jak ze spaniem ale jedzenie czyli tzw. catering każdy sam sobie ma zapewnić).

 

DJ1988 powodzenia - pokaż że Polacy też mogą dać czadu to może Konami przestanie nas olewać!

 

Odnośnik do komentarza
DJ1988 powodzenia - pokaż że Polacy też mogą dać czadu to może Konami przestanie nas olewać!

 

 

Taaa, szkoda tylko, że jestem przeciętnym graczem w MGO a moi znajomi z klanu ostatnio też nie za bardzo w formie. Ehhhh, może być ciężko. Szkoda, że więcej Polaków nie wystartowało w turnieju. PolishEliteTeam niestety odpadł bardzo szybko. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
No nie tylko to spieprzyli - bieganie z pompką i trik z kartonem też wywalili :) Brawo Konami - niedługo wszystkich odstraszą szczególnie że się zbliżają następne pozycje online na PS3 (LBP, K2, R2, M2 itp.)

 

Heh, wiekszość moich znajomych powiedziało, że da sobie spokój z MGO po zakończenie turnieju.

 

ja chyba tez,zwlascza ze za nie dlugo wysyp nowch gier

 

DJ1988 powodzenia - pokaż że Polacy też mogą dać czadu to może Konami przestanie nas olewać!

 

 

Taaa, szkoda tylko, że jestem przeciętnym graczem w MGO a moi znajomi z klanu ostatnio też nie za bardzo w formie. Ehhhh, może być ciężko. Szkoda, że więcej Polaków nie wystartowało w turnieju. PolishEliteTeam niestety odpadł bardzo szybko. Szkoda...

 

Neo Plus Corps doszli o krok dalej,ale w ostatniej rundzie odpadli majac remis.Ja sam chcialem startowac z moim,specjalnie dla tego celu stworzonym klanem,ale zabraklo jednego gracza.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Jeeeezus Maria. Ta gra powinna się nazywać "lag online". Survival to istny koszmar lagowy. Strzelasz gościowi w łeb z bliskiej odległości a gra nie rejestruje (oczywiście ja dostaje headshota w prezencie od niego :/), przeciwnik po oberwaniu granatem teleportuje się nie wiadomo gdzie i inne takie niespodzianki. Zaczynam żałować, że wogóle wydałem kasę na dodatek :/ Po niedzielnym turnieju rzucam tą grę w pizdu.

Odnośnik do komentarza

Siema. Zarejestrowałem wczoraj na MGO wszystko ustawiłem jak należy i wszystko mi śmigało ale później chciałem zrobić od nowa charakter i coś mi się usunęło i nic się teraz nie da zrobić. Podkreślam iż korzystam z MGO dołączonego wraz z MGS4. Jak mogę odzyskać charakter żeby móc normalnie pograć. Próbowałem już chyba wszystkiego. KONAMI ID i GAME ID mam ale biorę "START GAME" to odwołuje mnie do MGO SHOP, a tam też się nie da nic zrobić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dwa nowe dodatki w drodze

 

In the latest issue of Dengeki Playstation (a Japanese gaming magazine), Kojima Productions has revealed the MEME Expansion Pack for Metal Gear Online. Details of what this Expansion Pack is set to include can be found below!

 

Three New Maps

-A snow map. Some people are saying the snowfield where you battle a certain boss in MGS4, others are saying High Ice from MGO Classic.

-A forest/jungle map. Not much is said about this new map, besides the color palette resembling Svyatogornyj East.

-A map with a ruin in the middle of it. C'mon, what else could this be besides Ghost Factory from MGO Classic/Plus?

 

A New Character

-Nothing revealed about 'em. Said to have a sweet, awesome, killer ability (it's Raiden).

 

New Features

-Once again, nothing revealed. Just promises that these new features will BLOW YOUR MIND AHHHHHHH.

 

And another is on the way!

-That's right! KojiPro has also confirmed that another expansion pack is right around the corner. How else does Kojima dress up so lavishly? With your money, that's how!

 

 

Z innej beczki...

 

Turniej już za mną. Przegraliśmy w ćwierćfinałach z Shadow Snakes. Walka była zażarta więc przegrana nie boli aż tak bardzo. Ja na razie żegnam się z MGO.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
Siema. Zarejestrowałem wczoraj na MGO wszystko ustawiłem jak należy i wszystko mi śmigało ale później chciałem zrobić od nowa charakter i coś mi się usunęło i nic się teraz nie da zrobić. Podkreślam iż korzystam z MGO dołączonego wraz z MGS4. Jak mogę odzyskać charakter żeby móc normalnie pograć. Próbowałem już chyba wszystkiego. KONAMI ID i GAME ID mam ale biorę "START GAME" to odwołuje mnie do MGO SHOP, a tam też się nie da nic zrobić. Proszę o pomoc.

Oj, to Kyo pisał o takiej sytuacji, bo miał. Już na swojej konsoli nie pograsz w MGO raczej. Trzeba wykupić sloty na postacie, a my w Polsce bez kombinowania pomocy kogoś zza granicy nie możemy wykupić.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Prawda, prawda Metal - kur... latały wtedy jak skowronki :D

Przede wszystkim napisz "co Ci się usunęło" Czy tylko postać czy całe konto? Lub czy jedno i drugie.

1. Jeśli usunąłeś tylko postać to po jakimś czasie będziesz mógł zrobić nową (inny NICK).

2. Jeśli usunąłeś konto bez usuwania postaci to masz prze.... jak ja kiedyś :D Musisz wykupić slot na postać lub kupić nową PS3 - innego wyjścia nie ma :D Żeby wykupić postać, konto MUSI być założone na któryś z krajów którego NIE MA na tej LIŚCIE

3. Jeśli usunąłeś najpierw postać a potem konto to patrz pkt. 1 - prawdopodobnie bo takich kombinacji nei testowałem.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie po tygodniu będziesz mógł grać - ale nie jestem pewien co z tym kontem :unsure: czy przypadkiem slot się do niego nie dopisał - tak czy inaczej musisz czekać - daj znać jakie będą efekty na koniec. Pisałem to wiele razy - do "duszy" z takim systemem online jaki nam dało Konami....

Odnośnik do komentarza

Dostal sie ktos z polakow do polfinalow w turnieju? Jak nie to widze ze juz tylko ja zostalem :) gram z anglikami nasza druzyna Rlf-Zonda-Rlf kiedys nalezelismy do tego klanu(bodajze 3 w rankingu) stad ta nazwa obecnie wszyscy jestesmy w Doomsday legion.Moja stara postac Rlf-Sydney-Rlf nowa-Sydney 1.0(Fox Hound swoja droga bardzo latwo go zdobyc)

Odnośnik do komentarza
Usunąłem najpierw postać,a potem konto... Za chwile założyłem drugie konto na drugi mail i dalej nic...

To chyba właśnie wtopileś. Jeśli dobrze kojarzę, to gdybyś usunął postać, a nie usunął konta, to wtedy mógłbyś po tygodniu stworzyc nowa, ale może się mylę.

 

Dostal sie ktos z polakow do polfinalow w turnieju? Jak nie to widze ze juz tylko ja zostalem :) gram z anglikami nasza druzyna Rlf-Zonda-Rlf kiedys nalezelismy do tego klanu(bodajze 3 w rankingu) stad ta nazwa obecnie wszyscy jestesmy w Doomsday legion.Moja stara postac Rlf-Sydney-Rlf nowa-Sydney 1.0(Fox Hound swoja droga bardzo latwo go zdobyc)

Z boostowaniem ten F.H. czy bez? W starym MGO bez boostowania F.H. zdobyć, to była sztuka :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...