Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaIgrekO
Moze mi ktos podpowiedziec na temat zakupu dodatkow?A mianowicie mam zarejestrowane MGO na Polske wiec nie moge kupowac w ich shopie, a czy mimo to ze mam rejestracje u nas a uzyje do placenia konta np.niemieckiego , czy to przejdzie?

Z info jakie mam to nie gdyż płacisz zawsze na konto na które masz Konami ID oraz Game ID i na które się logujesz. Nie możesz z innego konta na Twoje konto dokonać płatności - to tak nie działa <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość KaIgrekO
Zle napisalem , to "uzyje konta niemieckiego" oznaczalo uzycie konta bankowego a powinienem napisac karty kredytowej niemieckiej ;)

Nie zalogujesz się do MGO Shop'u z z konta które było założoner na Polskę.

Odnośnik do komentarza
A mi MGO już wogóle nie działa... po nacisnieciu tej opcjui w grze wywala mnie na "pulpit". Częsty bład i narazie nic z tym nie idzie zrobic. Kojima mi podpadł.. myslałem ze koniec problemów z grami tak jak na PC.. kule... dobrze ze własciwa gra MGS działa.

 

Mi też coś podobnego się działo z tym wyjątkiem że nie mogłem nic zrobić. Po prostu konsola się zawieszała , dopiero za trzecim razem poszło.

Odnośnik do komentarza

Ja z dnia na dzien miałe problemy zeby wejsc do MGO... podczas loadingu wyskakiwał mi bład płyty (ikona w lewym górnym rogu).. hmm wiec usunąłem instalke i zainstalowałem gre jeszcze raz (ja pier... znowu te instalki, za niedługo to sterowniki będziemy musieli instalować). Po tej operacji już wogóle MGO nie działa. Czytałem na różnych forach i podobno wielu osobom sie tak dzieje. Na razie nie ma na to ratunku.. moze jakis update po stronie Sony. Mówiono tez ze na poczatku wyszła jakas felerna werrsja gry i to z tego powodu problemy ale tego nie jestem pewny.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
jaki dodatek?

Gene Expansion Pack - kosztuje 7,99 funta brytyjskiego. Trzy dodatkowe mapy i jakieś tam pierdoły typu laski itp. Gene Expansion Pack Plus to to samo plus extra slot na postać (9,99 funta - dopłacamy za slot który normalnie kosztuje 3,99 funta).

Odnośnik do komentarza

Zadałem te pytanie, bo... zajęli mi imię...

Postać robiłem o 3 w nocy (Wolak), skończyłem ją robić i widzę, że imię zostało zajęte...skończyło się na tym, że mój nick jest taki sam jak PSN ID (Wolak_PL). Nie mam pojęcia jak to możliwe lol, ktoś czekał te miesiące z odpalonym kreatorem postaci i licząc, że będzie chodź na chwilkę wolne. Straszne po prostu.

 

PS. Zresztą na forum extrema też był fajny lol. Jak widzicie mam nick Wolak10, a zaczęło się to tak.

10 06 2005 założyłem sobie konto na forum extrema o nazwie Wolak, kilka miesięcy wcześniej po raz pierwszy zawitał do mnie internet. Wszystko było fajnie ładnie, ale... zmieniłem usługodawcę internetu. Nie miałem kilka miesięcy internetu i po tym jak już wrócił do mnie chciałem się w końcu zalogować, ale pojawił się taki fajny problem, że...zapomniałem hasła jakie podałem podczas rejestracji, ba powiem więcej, zapomniałem nawet adresu email na jaki się rejestrowałem. Do tej pory go nie pamiętam. 9 09 2005 założyłem konto Wolak10 i tak już zostało. Konto Wolak leży sobie nieużywane : P.

Odnośnik do komentarza

Boże co za problem, inwestujesz w te umiejętności, które będą preferowały Twój styl grania(można je zmieniać potem więc problemu nie ma), ja wziąłem snajpera , miniarza :P, szybkie bieganie, oraz to, że widzę wroga mnie atakującego nawet przez ściany. A ja mam takie pytanko, mam snajpera level 2(skończony) już dawno i nie chce mi przejść na 3, dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Mozesz uzywac noza i cqc,mozesz uzywac assault i granatow...kombinacji jest wiele.Czasami warto przystosowac skille rowniez do danej mapy i trybu,np w BB snajperka sie przyda, a w GG owszem.Sam sprobuj wszystiego i dowiedz sie jak ci pasuje grac.

 

Wiolku,wyzsze poziomy osiaga sie trudniej wiec moze nie grales snajperka wystarczajaco duzo...I jestes pewny ze masz ja w skillach kiedy uzywasz?

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...