Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja mam dziwny problem: wpisuje swoje id w grze i niestety pojawia się inccorect password or user name??? Na stronie Konami dane wskakują bez problemu! Może ktoś wie wtf???

 

a nie masz w game id jakiegoś dziwnego znaku, którego nie ma na PS3? np. polskiej litery, może źle wpisujesz duże znaki czy cuś... co ważne, nie wpisuj konami id tylko game id - to są dwie różne rzeczy. Do Game id masz hasło składające się z samych cyfr!

Odnośnik do komentarza
No to ja mam dziwny problem: wpisuje swoje id w grze i niestety pojawia się inccorect password or user name??? Na stronie Konami dane wskakują bez problemu! Może ktoś wie wtf???

 

a nie masz w game id jakiegoś dziwnego znaku, którego nie ma na PS3? np. polskiej litery, może źle wpisujesz duże znaki czy cuś... co ważne, nie wpisuj konami id tylko game id - to są dwie różne rzeczy. Do Game id masz hasło składające się z samych cyfr!

 

Wpisałem oczywiście game id ale z hasłem do konami id wiec pewnie w tym problem! Zrobię update danych na stronie Konami może da radę bo konto zakładałem dla bety i po japońsku i może ominąłem coś! Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Kojima gadał, ze pierwsze MGO to 30% tego co chce osiagnąć w tym MGO, a osiągnęli mniej. Do tego zrobi sie z tego tasiemiec płatnych dodatków. Ta paczka kosztuje 24zł, a nic praktycznie nie daje heh, a co najlepsze, nawet jej nie możemy kupić.

 

Brawo konami, ch.uj wam w du.pe :)

Odnośnik do komentarza
Kojima gadał, ze pierwsze MGO to 30% tego co chce osiagnąć w tym MGO, a osiągnęli mniej. Do tego zrobi sie z tego tasiemiec płatnych dodatków. Ta paczka kosztuje 24zł, a nic praktycznie nie daje heh, a co najlepsze, nawet jej nie możemy kupić.

 

Brawo konami, ch.uj wam w du.pe :)

 

 

Trzy nowe mapy (w czym jedna to Shadow Moses) to nic??

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Kojima gadał, ze pierwsze MGO to 30% tego co chce osiagnąć w tym MGO, a osiągnęli mniej. Do tego zrobi sie z tego tasiemiec płatnych dodatków. Ta paczka kosztuje 24zł, a nic praktycznie nie daje heh, a co najlepsze, nawet jej nie możemy kupić.

 

Brawo konami, ch.uj wam w du.pe :)

 

 

Trzy nowe mapy (w czym jedna to Shadow Moses) to nic??

Powiedz to wsztstkim osobom, które mają konta na Polskę to raz.

Dwa gdzie my żyjemy? Na bezludnej wyspie?

Po trzecie - tak się traktuje klientów? Ja rozumiem że to starter pack ale co to ma ku... być??? Tak się traktuje klienta, który zapłacił za produkt TYLE SAMO CO ANGLIK CZY NIEMIEC?

Po czwarte - ja rozumiem że się płaci za dodatki typu Meryl czy coś innego ale za mapy??? Że co? W innych grach powiecie że też się płaci... Ale w innych grach można je spokojnie kupić.

Konami ch... wam w du....!!!!!!

 

Dokładnie - ten dodatek nic nam nie daje. NIC!!!

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza
o korva,nie bedzie mozna kupic?! wytlumaczcie mi to

 

Przed wejściem do MGO shopu musisz podać kraj zamieszkania. Nie można wybrać Polski.

 

nie wieze ze to tak pozostanie...olac polowe europy?!

ale jezeli to sie potwierdzi,to wypie.dalam mgo i nie kupuje gier konami,bo to jest juz zenada

 

ps.ludzie moze sie zbierzemy i zagramy na wspolnym serwerze?

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
o korva,nie bedzie mozna kupic?! wytlumaczcie mi to

 

Przed wejściem do MGO shopu musisz podać kraj zamieszkania. Nie można wybrać Polski.

Ja powiem więcej - rejestrując Konami ID i Game ID na Polskę oraz przypisując do tych kont postać wogóle nie wejdziecie do sklepu nawet wybierając inny kraj który ma dostęp. Fajnie, nie? Pisałem o tym już wcześniej - dzwonić do Sony Computer Entertaiment Polska i się żalić to może coś wymuszą na Konami bo przeciż Konami nawet nie ma przedstawicielstwa w Polsce.

Dziękuję też wydawcy MGS'a na Polskę który się na mnie wypiął, miał mnie w (pipi)e i generalnie kazał się odpier.... Cóż za piękny kraj ta nasza Polska....

 

Aha - pisać do konami Europe e-maili nie ma sensu gdyż wszystkie trafiają do oddziału w niemczech gdzie pracują totalni debile... którzy Wam odpisza że aby pobrać dodatki należy wejść do MGO Shop. W naszej uwadze że mieszkamy w Polsce odpiszą że Polska nie ma dostępu do sklepu (jakbyśmy tego nie zauważyli) i proszą o zrozumienie i Cie pozdrowią.... :D

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze nie tylko Polska. Jest trochę państw, które nie mają dostępu, ale no przesada. Konami zamiast jak każda inna firma mogło zrobić kupowanie dodatków normalnie na PSS i byłoby wszystko fajnie. Jednak nie, oni musieli stworzyć swój genialny MGO Shop, do którego wiele osób nie ma dostępu. Nawet se nie stworzysz drugiej postaci na inną ksywę, jeśli nie wykupisz slotów. Ba, jak już grałeś w MGO na swojej konsoli, to nawet jak ją sprzedarz, to w Polsce nikt już na niej nie zagra bez pomocy kogoś zza granicy, gdzie MGO Shop jest dostępny.

 

Co do map, to wielkie mi rzeczy. Tak samo dodatkowe postacie. W pierwszym MGO było kilkanaście map i dodatkowych postaci więcej. Do tego tryby gry były lepsze jeśli chodzi o SNE, CAP i RES. SNE to było SNE a nie wariacja na temat TDM, CAP i RES dawały więcej możliwości jeśli chodzi o strategie gry. Mało kto z Was pograł troche więcej w MGO1 i nie zdaje sobie sprawy, ze większość rzeczy było bardziej dopracowanych. Co najlepsze, w MGO2 są nawet glitche, które były w MGO1, a konami nie robi z tym nic.

 

Co, może teraz mam za to płacić ???

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

If you have registered your KONAMI ID with any of the below countries, you will be unable to make online credit purchases.

Confirmation of receipt of e-mail cannot be used.

You will be unable to buy contents. You will be unable to buy points or subscription tickets.

Any e-mail from KONAMI ID will be without the clickable URL link needed in order to confirm the receipt of our confirmation mail.

 

Andorra Bahrain Bosnia Herzegovina Bulgaria Croatia

Cyprus Czech Republic Egypt Estonia Gibraltar

Hungary Iceland India Israel Jordan

Kuwait Latvia Lebanon Liechtenstein Lithuania

Malta & Gozo Monaco Montenegro Morocco Oman

Poland Qatar Romania Russia San Marino

Saudi Arabia Serbia Slovakia Slovenia South Africa

Turkey Ukraine United Arab Emirates Vatican

 

Normalnie bajka - co za firma...

BTW: Gdyby nie jeden spoko ziomal mieszkający w UK do tej pory bym nie mógł grać w MGO. Inna sprawa że mi się już odechciało...

Edytowane przez KaIgrekO
Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Wie moze ktos dlaczego nie moge zakladac meczy? W innych grach zero problemow a tu nie wiem.

Bo pewnie korzystasz z routera (wtedy musisz odblokować port 5730) albo Twoje łącze jest za NAT'em - wtedy poproś administratora sieci o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Konami zlewa kompletnie wszystko o co proszą fani :). Nie liczcie, ze się zlitują. Przy MGO1 proszono ich o niezamykanie serwerów, były petycje, a konami nic. Nawet nie zgodzili się, jak proponowano im, ze się będzie płacić za serwery, albo zeby umożliwili postawienie swoich prywatnych przez graczy. Prosili o to ludzie ze świata, więc tutaj jak proszą Polacy, to tym bardziej nie posłuchają, a wystarczyloby, jakby wypuszczali to na PSS.

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO
Konami zlewa kompletnie wszystko o co proszą fani :). Nie liczcie, ze się zlitują. Przy MGO1 proszono ich o niezamykanie serwerów, były petycje, a konami nic. Nawet nie zgodzili się, jak proponowano im, ze się będzie płacić za serwery, albo zeby umożliwili postawienie swoich prywatnych przez graczy. Prosili o to ludzie ze świata, więc tutaj jak proszą Polacy, to tym bardziej nie posłuchają, a wystarczyloby, jakby wypuszczali to na PSS.

Pal licho dodatki i jakieś pierdółki... Ale co prawda to prawda - mapy powinny być dostępne dla każdego a nie tylko dla wybranych... :( Dla mnie też ta gra umarła... Metal - szykuj sie na LBP :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...